Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Man vairāk smiekli nāca par kādu čali, kas normālā tirtelī, tā "nemanāmi" mēģināja vienu no "Paina beibēm" nokoļīt. Vēlāk ar nedalītu pārsteigumu uzzināju, ka tas esot bijis WolfBlade

Neko tādu neaceros. Un ja neaceros tātad nav bijis. UN ja arī bija tad nemanāmi tas noteikti nebija smile.gif Jo pielējies es biju tā ka nemetās. brīnums vispār kā lidz savai mašinai tiku.

p.s. beef pastāsti sīkāk pa tiem 10Ls smile.gif

Edited by WolfBlade
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neko tādu neaceros. Un ja neaceros tātad nav bijis. UN ja arī bija tad nemanāmi tas noteikti nebija smile.gif Jo pielējies es biju tā ka nemetās. brīnums vispār kā lidz savai mašinai tiku.

p.s. beef pastāsti sīkāk pa tiem 10Ls smile.gif

Kadiem 10Ls? tongue.gifwink.gif

Pasaki hanzabankas kontu - dabusi atpakal! wink.gif Mes ar kaut ko (mader) gajam uz kaut kurieni nopirkt kaut kadu zitainu energjijas dzerienu.. kamer aizgajam un atnacam tu jau biji nozudis! ka patika garas salas? Edd- thnx par padomu!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Starp citu vakaraa Jimbuga zvaniija, un lamajas, kad mees pidarasi, idioti, kad vinju esam nokrasojushi tongue.gif Vins gribeja zinaat ar ko mees vinju esam kraasojushi, kad nevar dabuut nost, un veel vins teica, kad vinju laizhot valja no darba, jo ar taadu seju stradaat nevar biggrin.gif

Un pa to laiku kameer vins man te staastiija, vinju veel trolejbuss apshlakstiija, par ko es veel vienu bled dabuuju dzirdeet biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Te buus veel biggrin.gif

user posted image

Ha ha rekaa viss vienkaarshi tapa new_silly.gif4.gif

user posted image

a tev tas liekas smieklīgi bĻadj ? man gan nē - tas ir debīli ... piem man un Jimbugai - mums piem bija uz darbu vēl next day jāiet ...

debīli jūs esat ar savu zīmēšanu, nekas cits te nav piebilstams. Gandrīz gribas pateikt kā PEINAM - atriebība būs salda!

pārējais viss bija OK.

Link to comment
Share on other sites

a tev tas liekas smieklīgi bĻadj ? man gan nē - tas ir debīli ... piem man un Jimbugai - mums piem bija uz darbu vēl next day jāiet ...

debīli jūs esat ar savu zīmēšanu, nekas cits te nav piebilstams. Gandrīz gribas pateikt kā PEINAM - atriebība būs salda!

pārējais viss bija OK.

Chill man, chill ja tevi izkastreetu, vot tad nebuutu smuki,es nerubiiju par ko visi taa streso...

Viss kas tika sazimeets tika nomazgaats, nu pizdec vnk naave ir klaat pasaules gals, neee ko mees dariisim, mees mirsim , nee flomasteri naak uzbrukumaa biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Chill man, chill ja tevi izkastreetu, vot tad nebuutu smuki,es nerubiiju par ko visi taa streso...

Viss kas tika sazimeets tika nomazgaats, nu pizdec vnk naave ir klaat pasaules gals, neee ko mees dariisim, mees mirsim , nee flomasteri naak uzbrukumaa biggrin.gif

ja tev tas liekas forši , tad ņem un apzīmē sevi! Man tas nemaz neliekas forši.

Link to comment
Share on other sites

ja tev tas liekas forši , tad ņem un apzīmē sevi! Man tas nemaz neliekas forši.

Nu kamoon veciit chill, ja mani kaads apzimeetu es tikai pasmietos par sevi, kur taa es buutu atluzis smile.gif

Un vispaar tu varetu justies tizlaak, ja visi buutu nokrasoti un tevi vienu atstaatu, tas tikai noziimetu, kad par tevi pofig visiem, tu varetu tur nebuut, bet ja tevi aiztiek tas nozimee, kad viss ir kartibaa biggrin.gif

Es tev varu pateikt, jaa es to daru un man patiik, bet es to nedaru ar cilvekiem, kas no noguruma aizgaajushi guleet, bet gan ar cilvekiem, kas aplejushies un atluuzt biggrin.gif

p.s. Apsolu, kad tevi nekad... nekad nekraasoshu ar flomasteri(shoreiz es arii to nedariiju), es tikai bildeeju biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

citeju benciku

"noziimetu, kad par tevi pofig visiem, tu varetu tur nebuut, bet ja tevi aiztiek tas nozimee, kad viss ir kartibaa".

Benicik, ko tu domaji ar to aiztiksanu? wink.gifconsole.gif

Kamera mana - sis tas smiekliigs tur tiesam ir uzfilmets - piemeram - jimbugas saruna ar sefu vai ko tur no rita.... Karoce, meginasu pec iespejas atrak ielikt, bet tur bisku cakars un janoper wirefire vadins!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

citeju benciku

"noziimetu, kad par tevi pofig visiem, tu varetu tur nebuut, bet ja tevi aiztiek tas nozimee, kad viss ir kartibaa".

Benicik, ko tu domaji ar to aiztiksanu? wink.gifconsole.gif

Kamera mana - sis tas smiekliigs tur tiesam ir uzfilmets - piemeram - jimbugas saruna ar sefu vai ko tur no rita.... Karoce, meginasu pec iespejas atrak ielikt, bet tur bisku cakars un janoper wirefire vadins!

Beefy

nu pacenties! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Taa Pain tavs flash ir pie maniim biggrin.gif tiko atradu. kompii aizmuguree bija iesparausts, tikai nah aizmuguree, man priekshaa veel 2 porti ir smiliez.de_2125.gif

Un pain arii pults tavam projektoram ir pie maniim biggrin.gif

Chiibas worma veel nav atradushaas biggrin.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Hmmm... macho tas nav visas bildes wink.gif Es toch atceros, kad bija vairaak bilzhuku, kaut vai denja-mikimaus, toch bija sabildets, un veel hivemind action arii bija iebildeets, te kaut kas toch truukst...

man uz fočuka vairāk nekā nebija. moš tas bija kāda cita fočuks?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...