Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cik gadi tev ir?

Ceru ka nebusu pa jaunu ? Esmu pec dabas mierigs un ari jautrs - kad iedzeru smile.gif

Klausos lielakoties trance un deju muziku tacu ja vairakums ir par kadu citu stilu nebus nekas preti galvenais lai ir jautri.A un aizmirsu pieminet ka ari esmu diezgan liels geimers 18.gif

Link to comment
Share on other sites

Ceru ka nebusu pa jaunu ? Esmu pec dabas mierigs un ari jautrs - kad iedzeru smile.gif

Klausos lielakoties trance un deju muziku tacu ja vairakums ir par kadu citu stilu nebus nekas preti galvenais lai ir jautri.A un aizmirsu pieminet ka ari esmu diezgan liels geimers 18.gif

Atbildi man pm vispirms, tad redzeesim smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es Dream 4 dienas Airport neesmu bijis biggrin.gif

Un to gadijumu piemineeshu.... veel tev biggrin.gif

A aizmirsu pieminet iespejams ka bus velviens cilveks no manas puses tacu tas ir uz stipri izteikas jautajuma zimes jo es nezinu vai vins maz tiks un gribes braukt.Vnk vinam ir vagis un tad mes varetu vel kadu pakert no Rigas uz to pirti lidzi lai nebutu ar sabiedrisko jakratas.

Link to comment
Share on other sites

nu iisteniibaa cik es sapratu piedalas GIGN komuuns, labi tur +/- dazhi sveshi cilveeki, ebt ja saaks no malu malaam vilkt visus savus pazinjas kam ar gignu nav nekaads saistiibas.. (except meitenes)

Nu tas ta es saku uz jaut zimes jo es stipri saubos vai vins gribes braukt kkur,varbut ka vinam bus vel jastrada.Taka to var nenemt ipasi nopietni.

Link to comment
Share on other sites

mjā un šajā momentā es sāku apdomāt vai es negribu atkal būt lonewolf paikas un dzeramā ziņā, jo es atkal nedzeršu smile.gif (nu vienu alu, kompānijas pēc)

a tie 10ls ir par vietu tikai jeb arī paika tur ir iekšā?

nebaidies es tikshu galaa arii ar tavu dalju smile.gif

Link to comment
Share on other sites

a es esmu sev nosoliijies nepiedzerties liidz stadijai, kaa parasti, lai varu arii ko atcereeties, luudzu cieniet manu domu un nedodiet man dzert ar taadiem tekstiem, kaa : kas i ? mani necieni ? davai iedzer? es neredzeeju kaa tu iedzer, davai mauc veelreiz ...... !!!!! "

p.s. es pokeru speeleeshu un saveejaa arii ! biggrin.gifbiggrin.gif

Un ari mani nemeigjiniet ar shiem tekstiem piedzirdiit!!!! (Ir jau pieredze)

Jaa, pokeru esmu ar mieru speeleet.... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Sveiks esmu jauninais un es ari taka veletos piedalities jusu pasakuma ja protams drikst .naudu varetu parskaitit tuvakajas dienas vai ari iedot kadam kas varetu samaksat par mani

K-vai es nēbūšu , tad domāju , kad nekādiem ķirurgiem un viņu drauģeļiem nevajadzētu braukt! Bet tā jau jūsu izvēle! dry.gif

šitādā gadījumā tad varētu k-vai vienalg ,ko aizsūtīt uz to vietu, piemēram k-kādu čmo no sētas! unsure.gif

Edited by PliKaiS
Link to comment
Share on other sites

K-vai es nēbūšu , tad domāju , kad nekādiem ķirurgiem un viņu drauģeļiem nevajadzētu braukt! Bet tā jau jūsu izvēle! dry.gif

šitādā gadījumā tad varētu k-vai vienalg ,ko aizsūtīt uz to vietu, piemēram k-kādu čmo no sētas! unsure.gif

Nu ja ir tik izteikti lielas pretenzijas tad ta ari vaig uzreiz teikt.Pie tam es ar tadiem comiem ka tu noteikti domaji,sen ka neuzturos kopa,tas periods sen ka jau iziets.

Pie tam,ka jau mineju ieprieks,ja es brauktu tad brauktu viens.Cik es nopratu benciks man deva atlauju piedalities jusu pasakuma,tacu ja es piedalos un citi tadel negrib tad es protams nebrauksu,lai gan nespeju saprast,ko butu tadu sastradajis,ka man tads negots tiek pieskirts. sad.gif neesmu jau nekads malejais party crashers vai kkas tamlidzigs.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ir tik izteikti lielas pretenzijas tad ta ari vaig uzreiz teikt.Pie tam es ar tadiem comiem ka tu noteikti domaji,sen ka neuzturos kopa,tas periods sen ka jau iziets.

Pie tam,ka jau mineju ieprieks,ja es brauktu tad brauktu viens.Cik es nopratu benciks man deva atlauju piedalities jusu pasakuma,tacu ja es piedalos un citi tadel negrib tad es protams nebrauksu,lai gan nespeju saprast,ko butu tadu sastradajis,ka man tads negots tiek pieskirts. sad.gif neesmu jau nekads malejais party crashers vai kkas tamlidzigs.

Kirurg - prosta pliko tu vari vispar nenemt galva, jo vins nesen zaudeja balstiesibas! wink.gif

Ta jau ir, ka veci no malas braukt nevar - mes prasam tik vien daudz, lai macetu pastastit detalizetu gign vesturi, ka ari jaatceras pedejo 30 gign spelu rezultati ar katra savaktajiem fragiem seciba ka ari jazina sodienas online stati, jo ta vinemer ir aktuala un svaiga diskusijas tema - piemeram - vai zini, ka 13:27 karte aztec evilworms caur vartiem uztaisija double kill hedshotus pokoram un darekam? - NO WAY! WOOOW!

Un protams - japarzin jaunumi no spam sadalajs - ta ari ir aktiva tema, par ko runat, ka piemeram - zverju atkal interese php un cms. Veci vinam ieteca iet dirst, bet who.me gribeja palidzet! - Jaa - who.me gan ir izpalidzigs lohs, bet zverj vispar neko nejedz no php, es vina vieta butu izmantojis sesijas un get requesta vieta izmantotu postus ar hiden fields sajudozt kopa ar paris fetchiem no pgsql.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Kirurg - prosta pliko tu vari vispar nenemt galva, jo vins nesen zaudeja balstiesibas! wink.gif

Ta jau ir, ka veci no malas braukt nevar - mes prasam tik vien daudz, lai macetu pastastit detalizetu gign vesturi, ka ari jaatceras pedejo 30 gign spelu rezultati ar katra savaktajiem fragiem seciba ka ari jazina sodienas online stati, jo ta vinemer ir aktuala un svaiga diskusijas tema - piemeram - vai zini, ka 13:27 karte aztec evilworms caur vartiem uztaisija double kill hedshotus pokoram un darekam? - NO WAY! WOOOW!

Un protams - japarzin jaunumi no spam sadalajs - ta ari ir aktiva tema, par ko runat, ka piemeram - zverju atkal interese php un cms. Veci vinam ieteca iet dirst, bet who.me gribeja palidzet! - Jaa - who.me gan ir izpalidzigs lohs, bet zverj vispar neko nejedz no php, es vina vieta butu izmantojis sesijas un get requesta vieta izmantotu postus ar hiden fields sajudozt kopa ar paris fetchiem no pgsql.

Beefy

unsure.gif

laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Nus php tas ir personal home page,cms un pgsql ir saistits gluzi ar to pasu ko piemineju teik., sakuma.Kadus paris gadus atpakal pats gribeju panemties ar tadam lietam tac tas aiznema parak daudz laika,lai uztaisitu normalu dizainu ka ari visas sadalas,kuras man karojas lidz ar to slinkuma un nezinasanas del nenodarbojos ar tadam lietam.Cerams ka nebusu aizsavais galigi garam smile.gif .Par jusus vesturi man skiet var izlasit seit http://www.gign.lv/history varbut ka ari kludos,bet nu ta man vismaz likas,jo pa cik tik vakar pieregojos tapec varu ari nezinat drosibas pec pamekleju caur googles tanti,tacu neka jedziga tur nebija,tikai reitingi un vel blogs tacu pec bloga rakstita liekas,ka tie nebijat jus.(- vai zini, ka 13:27 karte aztec evilworms caur vartiem uztaisija double kill hedshotus pokoram un darekam? - NO WAY! WOOOW!) Nja tas patiesi izklausas neticami tacu var jau but es patiesam ko tadu nezinaju un atzisos vel nebiju paspejis izlasit ,jo diezgan daudz,ko te vaig lasit. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Kirurg - prosta pliko tu vari vispar nenemt galva, jo vins nesen zaudeja balstiesibas! wink.gif

Ta jau ir, ka veci no malas braukt nevar - mes prasam tik vien daudz, lai macetu pastastit detalizetu gign vesturi, ka ari jaatceras pedejo 30 gign spelu rezultati ar katra savaktajiem fragiem seciba ka ari jazina sodienas online stati, jo ta vinemer ir aktuala un svaiga diskusijas tema - piemeram - vai zini, ka 13:27 karte aztec evilworms caur vartiem uztaisija double kill hedshotus pokoram un darekam? - NO WAY! WOOOW!

Un protams - japarzin jaunumi no spam sadalajs - ta ari ir aktiva tema, par ko runat, ka piemeram - zverju atkal interese php un cms. Veci vinam ieteca iet dirst, bet who.me gribeja palidzet! - Jaa - who.me gan ir izpalidzigs lohs, bet zverj vispar neko nejedz no php, es vina vieta butu izmantojis sesijas un get requesta vieta izmantotu postus ar hiden fields sajudozt kopa ar paris fetchiem no pgsql.

Beefy

cool2.giflaugh.gif18.gif10cms.gif

hahaha.

btw ja par pārpalikušo naudu tiek pirkta šmiga, tad varētu vienā momentā novienoties tieši ko pirkt, lai gan līdz tam laiks vēl ir.

Kā arī, varbūt varētu beigt papildināt sarakstu ar cilvēkiem kas brauc uz turieni, jo visi no gigna, kas gribēja ir jau pieteikušies + tā jau ir daudzi + tur vieta vispār visiem būs?

Link to comment
Share on other sites

cool2.giflaugh.gif18.gif10cms.gif

hahaha.

btw ja par pārpalikušo naudu tiek pirkta šmiga, tad varētu vienā momentā novienoties tieši ko pirkt, lai gan līdz tam laiks vēl ir.

Kā arī, varbūt varētu beigt papildināt sarakstu ar cilvēkiem kas brauc uz turieni, jo visi no gigna, kas gribēja ir jau pieteikušies + tā jau ir daudzi + tur vieta vispār visiem būs?

Bla nehujaa... sad.gif ja var ticet bencika sarakstam, tad knapi 40 cilveeki... sad.gif

KAS TAD TAS PAR TUSINU???? Un uz dotu mirkli ir 200Ls savakti, ko benkis jau nodzeris... sad.gif

Karoce ta macho - es te rekinu, ka tusina varetu tikt izdzertas videji 8 beefy%.

Reku ceniks 1nai beefy%.

snabis, viskijs, konjaks (LB pa tieso) - 8.75 LS/beefy%

alus (importa) - 16 Ls/beefy%

alus (exporta) - 24 Ls/beefy%

piebildisu, ka 0.2 beefy% = 1 0.5 snabis un mans aprekins balstijas uz to, ka katrs izders ~ 1nu 0.5.

Karoce - pie sita aprekina smigas izmaksas svarstas no 70 - 140 Ls.

Ja mes savacam 400Ls (40 cilveki), un izterejam smigai tik pat cik paiconam, tad rezultata sanak, ka kopejas tusina izmaksas svarstas no 170 + 2x(70 - 140) = 310 - 450Ls, kas nozime iejas maksas svarstibas no 7.75 - 11.25 Ls/cilveks.

Protams - samazinot alkahola un ediena paterinu, varam izrekinat ari minimalo tusina izmakasu, kur tusins atiecigi sastav no 20L gradigas smigas un 12kg galas (katram pienakas 0.3kg) un 60L uzdzeramo - kopa sanak = 150Ls + 70Ls + 30Ls + 18Ls = 268Ls, kas lauj tusina biletes cenu reducet liidz 6.7Ls!

Hmmm... labak izejam uz kvalitati! wink.gif

Bencik, pamegini moska sastukot mazliet garaku tusinu (nu - ar mazu afterparty vai ka ta).

Un bencik - mans niks rakstas nevis Oxdead beef bet gan NULLExDead Beef! smile.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...