Jump to content
GIGN Forum

Bustera Bugreports


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:(

Pamegini pec restarta atslegt pilnigi visas programmas, kas tev darbojas. Lai paliek tikai Windows servisi. Palaid Buster, pagaidi 5 min un tad palaid CS. Ja tad ari neies, tad bus vel trakak ka man :D

Ja tomer paveiksies un aizies, tad pamazam sledz klat tas programmas, kas tev parasti darbojas un skaties, pec kuras no vinju palaishanas tev paradisies atkat tas errors.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:offtopic:

:(:(:(

ha ha stulbais nubs :)

reiz viena steam foruma lasiju sakarigu rakstu, kurs chalis kas dabuja steam banu rakstija apmeram sekojosu tekstu

chitosana pierada ka esat lames, un jus to noliedzat un sakat ka tas ir tikai "for fun" vienalga esat nubi jo nemakat spelet un tas neko jums nedos, tikai pasliktinas prasmi, ja spelejat labi jums nevaig 4itus lai butu labi, jo jums tapat ir labi, jus chitojat jo nemakat spelet :)

un tad tur bija paris tip'i kurus neuzskaitisu jo domu jau tapat var saprast :)

Link to comment
Share on other sites

1. kaads dators? (galvenokart interesee cpu, ram, video)

2. kaads internets? (provaidera nosaukums, download aatrums, upload aatrums)

3. cik biezhi tas notiek? (preciizi, izmeeri ar hronometru :) )

4. ja tas nenotiek regulaari, tad aptuveni pie kaadiem apstaakljiem notiek taa apstashanaas

shitas bugs ir bijis paaris juzeriem, esmu vienreiz dziivee arii to redzeejis, bet gruuti pateikt kas to izraisa... pamegini atslegt nost visus suudus kas fonaa laizhaas - antivirusi, firewaalji, netlimiteri, etc etc... lai gan iesaku uzmanities ar firewaala atslegshanu, var saraut aatri pilnu dirsu ar viirusiem :) ja ir kaadi panakumi, butu forshi, ja noreporteetu

Link to comment
Share on other sites

Bet ms nenokrоtвs vispirms?

Es arо pirmstam sыdzзjos, ka fps krоtвs ik pa bєidim no bustera. Tagad pamanоju, ka kopв ar fps nokrоt arо ms, manuprвt pat ms nokrоtвs pirmais.

EDIT: mlin nevis nokrоtвs, bet palielinвs. un kkur lоdz 100ms.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

2. kaads internets? (provaidera nosaukums, download aatrums, upload aatrums)

3. cik biezhi tas notiek? (preciizi, izmeeri ar hronometru :) )

4. ja tas nenotiek regulaari, tad aptuveni pie kaadiem apstaakljiem notiek taa apstashanaas

shitas bugs ir bijis paaris juzeriem, esmu vienreiz dziivee arii to redzeejis, bet gruuti pateikt kas to izraisa... pamegini atslegt nost visus suudus kas fonaa laizhaas - antivirusi, firewaalji, netlimiteri, etc etc... lai gan iesaku uzmanities ar firewaala atslegshanu, var saraut aatri pilnu dirsu ar viirusiem :) ja ir kaadi panakumi, butu forshi, ja noreporteetu

1. intel 4 , 512 ram , ati radeon 9600

2. mdsl

3. Pie lielākas ļaužu grupas

4. Pie lielākas ļaužu grupas

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 months later...

Nav ne firewāla ne antivīrusa. Meibī nesuportē Vistu?

over man tieshi tas pats....Palaid busiiti,nolaid lejaa ieej CS,pakesnji izmet to raxtu ka nepalaizhas,tad vnk izej no CS,izsledz bussiti un palaid pa jaunu bussiti un CS un ar 2tru reiziiti VISS aizies....Nemiiiz bundzaaa..... :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...