Jump to content
GIGN Forum

Bustera Bugreports


macho
 Share

Recommended Posts

Cs versija : cs1.6 v21

antiviru : avast

Firewall : sygate personal firewall pro

Buster versija : buster2.0.1

Problema : ieeju buster.saka viss sagatavots var iet ieksha. ieeju cs, connect csdm.gign.lv...Pec 1-2 min kick... iesledziet busteri.(vinu var novilkt gign.lv bla bla lbaa.)

Help

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tev palaižot cs un ierakstot konsolē "bus" uzrāda komandu buster? Ja nē, tad busteris nemaz nav pieslēdzies csam un tu varētu pēc pauzes pamēģināt cs palaist vēlreiz.

tas nepaliidz... es restarteeju pc un tad tikai aiziet..

nu bet nepatiikami .. kataads gluks ira dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Lūūūūūūūūdzu palidziest man ( smiliez.de_207.gif ) ar to buster...man vins neit nezinu kas pa vainu bet vienkarshi bet visulaiku ara..varbut kads zin tadu problemu..help.pllzzzz..gribas spelet csdm.gign.lv bet nekaa + vel ir stati uz csdm....help....ka ieeju izmet.rr Pc tavaita izmet..palaizhu busteri 2x arii neka.. izsledzu avastu ari neka... help.. es gribu spelet csdm.gign.lv ludzu palidziet....varbut man palidzes ja es cs reinstal?!?

smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

taa kaa ieprieksh izmeegjinaaju jebkaadi to busteri sakjinjiit, tas neizdevaas un es atmetu ceriibas jebkad veel speeleet gignaa. tagad man ir steam un iespeejams, viss buutu ok. neesmu meeginaajis vinju palaist, negribas aplauzties.

iespeejams worms vai macho var kaut ko iepostot, vai busteris 'iet' kopaa ar steam?

Link to comment
Share on other sites

taa kaa ieprieksh izmeegjinaaju jebkaadi to busteri sakjinjiit, tas neizdevaas un es atmetu ceriibas jebkad veel speeleet gignaa. tagad man ir steam un iespeejams, viss buutu ok. neesmu meeginaajis vinju palaist, negribas aplauzties.

iespeejams worms vai macho var kaut ko iepostot, vai busteris 'iet' kopaa ar steam?

steam + buster ir ok. es pat esmu spēlējis stīmotos serveros ar bustreri palaisti, akountu vēl neesmu pazaudējis.

Link to comment
Share on other sites

Tagad beidzot sapratu no kā lago cs..

Ieslēgts busters, iekš cs.gign.lv bišk lago, iegāju citā spēlē, lago nenormāli, pele ieķeras ik pa sekundei, piem Starcraft'ā vispār viss raustās..

Tas vis nāk no bustera, busteri izslēdzu viss iet kā smērēts..

Maybe busters pārāk bieži taisa kkādus updeitus ar serveri, kkādus čītus čeko or somethin' ?

Link to comment
Share on other sites

tur varētu būt kaut kāda problēma, ka busteris rij CPU resursus. worms kaut kad gribēja to sataisīt bet nu... ar jaudīgiem datoriem problēmu nav. Teiksim man viss iet pa sviestu.

Pirms man bija ram 512 lagoja es piepirku klāt vēl 512 ram kopā 1,00gb rams tagad ir, bet lagi ir perfekti tādi paši. Bez rama kas vēl var ietekmēt busteri?

Link to comment
Share on other sites

Pirms man bija ram 512 lagoja es piepirku klāt vēl 512 ram kopā 1,00gb rams tagad ir, bet lagi ir perfekti tādi paši. Bez rama kas vēl var ietekmēt busteri?

teoretiski tev nav 1000mb of ram bet gan 1024 bet ta butu brauksana sikumos...

pirmstam jau teica cpu, perc jaunu kasti ar 2iem 2kodoligiem prochiem kuram katrs kodols ir pa 3gb dzivo laimigs...

ps neaizmirsti nopirkt vismaz gb ramu katram kodolam:DD

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Varu ieteikt pameginat vienu lietu, mosh paliidz - ieejot csaa parbaudam vai busteris ir palaidies, ja ir, tad alt-tab un no systreja izrubijam araa busteri... tas briinums kas ir pie pulkstens, ir tikai loaderis, pats dll fails jau ir ieladeets atminjaa. Teoretiski varbut kaut kas mainiisies smile.gif bet negaranteeju... reporteejat vai paliidz!

Link to comment
Share on other sites

Varu ieteikt pameginat vienu lietu, mosh paliidz - ieejot csaa parbaudam vai busteris ir palaidies, ja ir, tad alt-tab un no systreja izrubijam araa busteri... tas briinums kas ir pie pulkstens, ir tikai loaderis, pats dll fails jau ir ieladeets atminjaa. Teoretiski varbut kaut kas mainiisies smile.gif bet negaranteeju... reporteejat vai paliidz!

latency rādas tāds pats, bet mazāk uzkarās un retāk.

Link to comment
Share on other sites

Varu ieteikt pameginat vienu lietu, mosh paliidz - ieejot csaa parbaudam vai busteris ir palaidies, ja ir, tad alt-tab un no systreja izrubijam araa busteri... tas briinums kas ir pie pulkstens, ir tikai loaderis, pats dll fails jau ir ieladeets atminjaa. Teoretiski varbut kaut kas mainiisies smile.gif bet negaranteeju... reporteejat vai paliidz!

Kas ir systrejs? Un ja pareizi sapratu, tad man ir jāizslēdz vnk busteris ārā, kad esmu ticis gignā? Vismaz man pie pulksteņa nekāda jauna ikona neparādās.

Link to comment
Share on other sites

Kas ir systrejs? Un ja pareizi sapratu, tad man ir jāizslēdz vnk busteris ārā, kad esmu ticis gignā? Vismaz man pie pulksteņa nekāda jauna ikona neparādās.

systray = taa rindinja blakus plkst. kur tev staav visaadi chernji , antivirsui , etc. ;]

Edited by hijacked
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man arii bija taada probleema ka negaaja tas buster,bet es nejausi atkodu kaa to atrisinaat!!!Varbuut seit jau kaads to ir uzrakstiijis,bet tas nekas uzrakstiisu velreiz!!

es daru taa>>>Palaizu buster,tad uzspiezu uz pogu "GIGN",lai atver maajas lapu GIGN,tad nolieku buster lejaa,maajas lapu atstaaju valaa,ieeju cs un console rakstu "bus",ja vins atrod buster tad viss ok un var speeleet,ja nee tad jaatkaarto process un atkal jaaskataas,vairaak pa 3 reizeem man nav naacies atkaartot!!Ceru ka kaadam sis noderees!!! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

takš. esmu itkā atsācis kapāt kontru, bet nu takā busteris man nestrādā, bet uzspēlēt ar zināmiem cilvēkiem smagnēji gribās, tad nu rakstu.

kontra man ir vilkta no šejienes pat. es nezinu, kad tie laiki bija ( gadi divi atpakaļ? 36.gif ) , bet nu pamata instāls man stāv v6 un patčs stāv 21. vilkts no šejienes.

uz kastes stāv zone alarm seciurity suite. respektīvi ZA fierwalls un arī viņa paša antivīruss. versija 6.5.737. visas atļaujas lai busteri laistu pie darba ir saliktas.

netieku pat iekšā kontrā, bet izmet to logu, ka nevar sakonektēties ar hl.exe.

k-kad sākumā lasīju, ak vajaga arī kastes info:

PIII 933 mhz

ati radeon 9550

k-kāda 512 aizvēsturiska operatīvā

stāv winxp sp2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Menik, man ar kādreiz gandrīz vienmēr tas pats bija. Izdevas man to atrisināt šādi - palaidu to busteri, tad cs, izleca tas logs, ka nevar pieslēgties hl.exe. Nolaidu cs ar alt+tab lejaa, palaidu busteri veelreiz, tad vinsh itkaa piesleedzas tam hl.exe. Tad izgāju no cs un palaidu to pa jaunu, un prolēmu nebija. Nezinu vai šis kko palīdzēs, bet vismaz man tā viss aizgāja. Pie reizes var teikt, ka man ar to ZA vispār nebija iespējams paspēlēt, viss bija vienos lagos.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...