Jump to content
GIGN Forum

Indago 2006 Balsoshana :)


bencik
 Share

Recommended Posts

Tatad kaa jau zinaams, shogad jau 3 gadu notiek Latvijas Neatkarigo Latvijas Spelu izstradaataaju konkurss smile.gif

Taa nu ir sanaacis, kad man arii sanaak nemt daliibu shogad ar projektu The Heritage smile.gif

Ja nav slinkums tad ieejam sheit registrejamies(registracija nav sarezgiita) ...Indago 2006

...un apskatam dalibniekus, un nobalsojam ja nav gruuti. Balsot var 1 reiz tikai tapec laiks veel ir 2 nedelas.

Neteikshu te, balsojat par manu projektu, jo piedalaas arii citi projekti, kuri varbuut ieinteresee vairak, droshi spiezham un balsojam, par ko patiik smile.gif

P.s.Es domaju nav gruuti ziedot 5 min, lai palidzeetu kaut vai nedaudz attistities Latvijas Spelu industrijai.

Link to comment
Share on other sites

nemaz neredzu kur tur var BALSOT.

Btw biju blakām kad Kurzemnieks rādīja to "engine" ko viņam bija atsūtījuši kaut kāda maģiska firma un staffu ko viņš bija uztaisījis smile.gif

Varbut runasi latviski? wink.gif

3d squares ir tiri ok - vajadzetu tik pub servaku un ranku tabulu, savadak sarezgiti!

Bencik, vai varam gaidit jaunu versiju heritagem?

p.s. ko nozime, ja spele paliek dzeltena taja saraksta?

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

nemaz neredzu kur tur var BALSOT.

Btw biju blakām kad Kurzemnieks rādīja to "engine" ko viņam bija atsūtījuši kaut kāda maģiska firma un staffu ko viņš bija uztaisījis smile.gif

Balsot var, tikai pec registaacijas:)

Un kad labaja pusee uzspied uz speles ausheeja kreisaja sturii ir rakstiits ar nelieliem burtiem Balsot, tur tad arii spiezham smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Varbut runasi latviski? wink.gif

3d squares ir tiri ok - vajadzetu tik pub servaku un ranku tabulu, savadak sarezgiti!

Bencik, vai varam gaidit jaunu versiju heritagem?

p.s. ko nozime, ja spele paliek dzeltena taja saraksta?

Beefy

Runajot par nakamo versiju, es domaju, kad tuvakaas nedelas laikaa paspesim veel uzlabojumus veikt smile.gif

Bet atgadinu visiem, kad shii ir tikai alpha versija, tapec necerat uz ubercool grafiku utt, veel visam savs laiks smile.gif

Runajot par to dzelteno krasu, tas tapeec, kad tjipa nav ielikts nevis jauns raksts dienassgramtaa, bet tas shobriid nav svarigaakais smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Prieks par latvisiem, kuru kko censaas arii uztaisiit.

Prieks arii par to tavu projektu Bencik, jo man skiet, ka sii ir pirmaa taada 3d speele latviesiem, protams, veel daudz darba, bet jau ir ok.

Tieshi taa daudz darba, ka nekaa alpha versija smile.gif

Bet prieks dzirdeet labus vaardus, tas dod inpulsu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

paspeleju kvadratus, nepatika, vel vienu sudu, ari bij suuds, citigi nokachaju heritage bet vinju nevareja palaist, tas nozime ka laikam forsha spele tapec nobalsoju par vinju smile.gif

Kapeec nevareeji palaist?

MUms ir svariigi dzirdeet visus bagus lai varam labot....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...