Jump to content
GIGN Forum

Daavana Sievasmaatei


EDD
 Share

Recommended Posts

es gribetu pastastit atgadijumu iz dziives... tobish manas. gadiijas tas viss shodien.

man no riita vajadzeeja ierakstiit dvd. redziet, manai toposhai sievasmaatei patik skatities serialus. konkreeti tas buutu serials "jericho" krieviski, ko es regulari velku no bithacka.

nu re, vakar gribeju sarakstit pirmas serijas ieksh dvd, pec tam izdzest no utorrent

sagadijas ta, ka saku runat ar savu chiksu un nejaushi izdzesu no utorrent vel nesacis rakstit disku. stulbi, padomaju es un palaidu programmu active @ undelete, kas var atgut ari ar shift+del izdzestus failus. ar sho progu atguvu visas cik tur - 5 laikam serijas. un tad, shorit no rita rakstiju diskaa, ko taisijos dot savai chiksai kas ap 8 devas uz darbu, lai vinja iedod muterei, bet disks nepaspejas ierakstities pietiekoshi atri, vinjai bija jaaskrien uz darbu.

shaise, nodomaju es. nu nekas, citreiz atdos.

un tad atveru to direktoriju, kur bija tas serijas, lai taas izdzestu.

un man par lielu parsteigumu pamaniju, ka pedejas serijas vietaa zem nosaukuma jericho.s01e05.hdtvrip.rus.avi forshaa undelete programma bija atguvusi nevis attiecigo seriju bet sen dzeestu pr0n.

moraale, logjiski - peec undelete lietoshanas obligati rupigi parbaudiet, ko iisti programma rekoverojusi. un arii peec dvd ierakstiishanas.

citaadi veel sievasmaatei uz dzimeni uzdavinasiet dvd ar pr0n smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es gribetu pastastit atgadijumu iz dziives... tobish manas. gadiijas tas viss shodien.

man no riita vajadzeeja ierakstiit dvd. redziet, manai toposhai sievasmaatei patik skatities serialus. konkreeti tas buutu serials "jericho" krieviski, ko es regulari velku no bithacka.

nu re, vakar gribeju sarakstit pirmas serijas ieksh dvd, pec tam izdzest no utorrent

sagadijas ta, ka saku runat ar savu chiksu un nejaushi izdzesu no utorrent vel nesacis rakstit disku. stulbi, padomaju es un palaidu programmu active @ undelete, kas var atgut ari ar shift+del izdzestus failus. ar sho progu atguvu visas cik tur - 5 laikam serijas. un tad, shorit no rita rakstiju diskaa, ko taisijos dot savai chiksai kas ap 8 devas uz darbu, lai vinja iedod muterei, bet disks nepaspejas ierakstities pietiekoshi atri, vinjai bija jaaskrien uz darbu.

shaise, nodomaju es. nu nekas, citreiz atdos.

un tad atveru to direktoriju, kur bija tas serijas, lai taas izdzestu.

un man par lielu parsteigumu pamaniju, ka pedejas serijas vietaa zem nosaukuma jericho.s01e05.hdtvrip.rus.avi forshaa undelete programma bija atguvusi nevis attiecigo seriju bet sen dzeestu pr0n.

moraale, logjiski - peec undelete lietoshanas obligati rupigi parbaudiet, ko iisti programma rekoverojusi. un arii peec dvd ierakstiishanas.

citaadi veel sievasmaatei uz dzimeni uzdavinasiet dvd ar pr0n smile.gif

smiliez.de_2551.gif vajadzeeja tik daavinaat...

Link to comment
Share on other sites

Jā, jā, man ir stāstiņš ar morāli biggrin.gif Inbox pagājšnedēļ izdomāja nogļučīt tieši tad, kad man vajadzēja nodot referātu pie visdusmīgākās učenes smile.gif Karoče, vakarā uzrakstu, domāju nākamajā dienā skolā izprintēšu, aizsūtu uz savu inboxu. Skatos, pie ienākošajiem meils atnācis, attachmenta ikoniņa parādās, viss čikiniekā, veru ciet, eju gulēt. Nākamajā dienā atveru savu inboxu, atveru meilu, a tur nav referāta. Un es tā OMGWTF? Nu vienam klasesbiedram tas pats bija, tad sapratu, ka tā nav mana vaina biggrin.gif Nācās iet skaidroties un tā dirsa mani pamatīgi nolika, kā jau tas bija gaidāms.

Morāle - vienmēr pārbaudiet, vai meilā tiešām ir tas, kam tur ir jābūt biggrin.gif Un drošības pēc sūtiet uz vairākiem meiliem.

Link to comment
Share on other sites

r&r LOL! biggrin.gif Tad dzeks vispaar uber ieberztos.. vai sievasmates kolegis, kurs sazimetu sievasmati pec serialu nosaukumiem un EDDam pizdohens! biggrin.gif

Flashback - referaturs uz datora nav forshi rakstit! Lai tak ta ucene pamocas sifrejot tavu rokrakstu! Nakamreiz padomas, vai likt rakstit referatu vai labak ne! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Viņa drīzāk ieliks man 1 un nemaz nelasīs to referātu. Un viņa arī referāta vizuālo izskatu ņem vērā, liekot atzīmes smile.gif

Beidz miizt! Iespljauj vinaji seja un piekaka pukjupodu! wink.gif

Bet ja godigi - ja 4 vari dabut daudz neiespringstot, vairak nemaz nevajag. Tici man! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

edd, es jau pirms iegaju topikaa uzreiz zinaju ka ta bus, jo pazistot tevi (pr0n kingu) nekas cits te nevareja buut rakstiits biggrin.gif

tu jau no topika virsraksta "Dāvana Sievasmātei" saprati, ka te ies par pr0n? nu tas ir gandrīz normāli! jo kurš ta nedāvina sievasmātei pr0n. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

staasts pamaacosh, protams forshaak buutu bijis, ja tas disks tiktu liidz tavas draudzenes mammai, buutu interesanti uzzinaat vinjas reakciiju!

ps. Flashback starpcitu tu to savu referaatu vareeji izvilk no sent itemiem, tajaa meilaa no, kura tu suutiiji. protams ja izmanto webmailu! man ar taa biezhi ir bijis.

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

staasts pamaacosh, protams forshaak buutu bijis, ja tas disks tiktu liidz tavas draudzenes mammai, buutu interesanti uzzinaat vinjas reakciiju!

ps. Flashback starpcitu tu to savu referaatu vareeji izvilk no sent itemiem, tajaa meilaa no, kura tu suutiiji. protams ja izmanto webmailu! man ar taa biezhi ir bijis.

Pie sent-mailiem vakar skatījos, viņš tur vispār neuzrādās...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...