Jump to content
GIGN Forum

Poke Shit


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Man viens draugs sarakstоjis tоri intresantu shitu iesaku uzkavзties un izlasоt wink.gif

Es pat оsti nezinu ar ko sвkt, laikam izvirzоюu atseviрнus plвna punktus no kuriem arо es arо izplыdорu garвs runвs un bla bla bla.

* tiem kas nemak lasit 1337 valodв -> 'p0k3m0n1z4c1j45'' -> pokemonizacija/s.

* attureeshos no garumziimeem, pieturziimeem, lai nemociitu sevi, un lai pectam nesanjemtu nosodijumu ka kkas kkur nevieta iegajies, labak lai nav neka lai ir un nepareizi.

* vieta kur es sho manu domu graudu ielikshu saucas DIENASgrвmata, tatad, cilvзki? ko parasti raksta dienasgrвmatвs? - dienas atgadоjumus, domu graudus utml.

* tiem kuriem interese ka man ir ar veselibu teikshu taa - paldies suudiigi.

* es ceru ka dienasgraamataa neaptruuksies vietas tekstam jo manliekas ka es izpluudiishu ljoti [ cerams pieradishu savus vaardus]

* un jaa zinu ka tikai dazi izlasiis liidz galam, ciitiigi, un uztvers manis raidiito ''radio vilni''.

nu tad es sвku ->

jaa pamostos no riita diezgan agri, par briinumu, jo no 12-3 naktii nevareeju aizmigt, vnk meetajos pa gultu un domaaju gudro domu [ jaa man uznaak], veel mani biedeeja mana naaves bilde [ taa lielaa] kas vnk .. nu jaa tapec es prieksha vinjai pieliku kaajas bildi.

iespejams pie mana shoriita kaishkiiguma vainiiga mana slimiiba, ta ari nesu noskaidrojis kas iisti tas pa zarazu ir ieperinaajies manii. Bet burtiski man gribas kashkeeties un katra lieta ar ko shodien sastapos mani vnk sadusmoja ka es vai burtiski gribeju kadu iepljaukaat, bet taa vietaa es panjeemu savu ''Poniju'' sev blakus. itka plaika labaak.

Labi, tuvaak pie lietas.

kapec nosaukums pokemonizaacija?

noteikti , ja juus vismaz esat pazistami ar terminu pok3 atieciba pret muusdienu jaunatni, domasiet ka pok3 ir tads mellais [dzeks vai meitene isti nevar atshkirt] nokrasojis nagus , ar asumiem un vignjaam, kerzaas un jaa melli kraasoti mati, tuse pie origo pukudobeem.

bet jaa ja vismaz taa juus domaajat, jums ir ~10% taisniiba. pokemons ir cilveeks kas censhas atshkirties [ jeah right biggrin.gif ] beerns kas meklee savu individualitaati [ haha] sageerbjas kankaros, nu luuk vinjsh ir indiviids, vaine, bet vai kaads padomaajis ka vinji shie indiviiti visi ir vienaadi ? biggrin.gif censhoties atskirties vinji vnk palikushi liidziigaaki visiem.

veel runaasim par YO, nu baac arii tas ir liimenis, taa teikt mazie beernelji uzvelk bikses kas 5x lielakas pa normalo izmeru, sabaz bikses zekees un liels dzemperis, lai neredz apenes kad bikses ir novilktas ljoti zemu.

metajas ar kkadam ''ljoti stiliigaam'' yo fraaazeem , piemeram ''yo meen, whatsup, nigga?''. tas saucas modernaa kultuura, vaine tas arii saucas ''muuzika'' kkads iipashi neattistits melnaadainas panjemis mic. un skaita savu paataru ar dziljo domu par ielas dziivi utml bulshit . pie kkada biita.. un tad visi kopaa check balls un saka YO!

tatad jus tagad iebraucat ka pokemoni ir dazaadi.

bet tieshi shodien mani sakaitinaja iipash pok3 veids, baac.. vnk...

ta saucamie e-pok3 [ hmmm es tikko to izdomaju , bet nav slikti, ne?]

labi saakshu ->

ieeju www.face.lv parbaudit savu pastu, mosh kads dulburs atkal prasiis pakomenteet vinja bildes, kadu 7niecinju un vai kadu 10niecnju, mosh kads krutais chalis bus atbildejis uz manu stiliigo komentaaru, kuru musdienu kritiku nepanesoshie jaunieshi .. jaa.

nu protams, manas ceribas piepildijas, kkads yo mani nokomentejis [ smiekligi protams, jo es vinjam vakar kko uzbraucu par Yo , visnjh izdzesis komentu un noblokejis mani... akkungs, kaa es tagad dziivoshu? :DDDD ] nu vo.. kko tur spaidu, mekleeju kaadu kuram atkal piekasiities ar saviem krutajiem komentaariem , kas parasti noved pie vienas oponenta riiciibas, [ 1 visam bildem, izdzest komentaaru, blokeet lietotaju, atsutit privaautu veestuli kuras saturs +/- ~ ej dirst kropli vai kkas tads biggrin.gif] tad mani saaka tracinaat.

kas pa fignju notiek?

cilveeki, beerni, jaunieshi?

mani tracina ka visi shitie krutie kuri sevi sabildee no augshas iedod kkadu nosaukumu stiliigo ar dziljo domu piemeram ''Ne viss ir tik labi kaa izskataas '' vai tml.. tad nesas visus citus komenteet izmantojot shaadus ljoti kaitinoshus simbolus apziimeejumus :

* ^^

* burtu ''o'' raksta ф

* raksta angliski ar latvieshu burtiem piemeram ''thank-juu''

* lieto shadus komentaarus ''nU mAnU saWlJ, buCH buCH tev :*&!@&%@!%@*^%!^*@''

* paskatiju dazu personu taasaucamaas ''intereses'' tur tik truli teksti ka vnk veemiens naak ->

***neveertee_cilveeku_peec_popularitaates***

***augstaakaas skjiras iedomiigie***

*[!]zinвt~visu~pat~ja~sвp[!]*

-=smaidi kaut asaras birst=-

UTML BULSHIT biggrin.gif

nu kur mozg?

interesanti kaads veel lasa ko es te rakstu? jhatka.gif

es ceru ka jaa biggrin.gif

taatad turpinu savas gaitas feisaa.

kka spiedu augsha lai apstitos uz savu nozeelojamo anketu, kka shii mazaaa kursorsvira nestrada ka vajag ( nelitoju peli sham pc , jo uz segas shii labi nestrada biggrin.gif aa jaa ja kaas es tagad gulju gultinjaa zem sedzinjas tongue.gif]

nu nospiezas uz tadu sadalju horoskops biggrin.gif

tas biku nepateemu, bet nu jaa man patik sadalja

Veselоba [stabinjsh liidz galam] un rakstiits Izcili biggrin.gif

nu nez, es kka izcili vesels nejuutos biggrin.gif

tad apniik taa trulaa roozaa sabiedriiba, dodos uz drjaugiem.lv..

tad saakaas...

ieeju nosaukuma galerijas, mosh kadi cilveki bus kkadas labas bildes salikushi, bet nee... tur kkas taads kas veelvairak mani satracina 31.gif

albums [autors lai paliek anoniims], tur ieksha bildes, visadas lapas sniegaa, kkadi aaboli un tamliidziigi, kr4 baigaa maaksla, un veelvairaak man spaarda cilveeku komentaari -> jaa perfekta, tоооk!!!!, smuka bilde, man patiik, uttttt utml, bilde kur redzama lapa uz sniega biggrin.gif woooooow .. cik tas ir neparasti agrajaa ziemaa...

veel vairak smiidina visadu albumu nosaukumi, nez vai tada e-p0k3 mode panesusies visus albumus likt shajas iekavaas ''[]''

piemeram:

[es iekapu kakaa]

[man garsho zivis]

[mans roozaa ponijs]

tas mani taa tracina !!!!!!! :@@@@

itkaa tas kaadu cilveeku padariitu par indiviidu , kko savaadaaku kaa citi, bet nu labi...

Link to comment
Share on other sites

taatad veelviena lieta ir tas laikam kaa pate bilde saucas un apraksts katrai bildei kas ir pieejams, nu tajos arii figuree visaadas gudraas lietas, kuras tracina, ar visiem ieprieksheejajiem mineetiem piemeeriem -> piemeers ->

''Rudens aizgвjis, ar saviem вbфliem, ziema -klвt ^^''

nu :@

varbut es nesmu parak tolerants?

ashhh kas to lai zin?

bet es neplaanoju apstaaties 4.gif

jaa jaa un ja tu partrauksi lasiit .. nu nu nu.. dabuus pa aci (punch)

tad ieeju dienasgraamataas, baac tur vispar tadas peerles ka nu pat zirgam jaasmejaas.

teksti ar dzilajaam domaam, lietas par kuraam cilveeki fano, dzeljoji [ n1 4.gifD ] ir dazi labi indiviidi kas izceljas patstaaviiigi ar saviem dzeljojiem biggrin.gif

ir arii indiviidi kas izceljas ar savaam liekuliibaam biggrin.gif

vnk ieeju tur kkads sviests , itkaa dziljaa doma, bet tomeer kkads bulshits 7gadiga traka beerna kkadas pardomas par to kapec tur avenes vai tomati ir sarkani, nu please.. give me a break, will you?

visadas lietas kkadas kas satur fignjas kuras mani kaitina 31.gif

aa jaa tikko biju iegajies dienasgramataas, skatos tur tagad topaa taada lieta kaa zem dienasgraamatas [sava] ieraksta likt taadu kaa apakshsviitru un tur veelvairaak koncentreet savu domu tulinjas uztaisishu piemeru ->

"Ponijs gaaja pa ielu

________

hahha, poniji neiet pa ielaam"

tip kkas taads :>

jums tas liekas kruta?

nu piedodoiet deeli bet mani tas vnk pisses me off :@

veelviena ''laba'' lieta ko dienasgramatas liek - dziesmu teksti. jaa vaine itkaa mees nezinatu kadas dziesmas tekstus un gribetu tos uzzinaat :@ ja man vajadzes tas dziesmas tekstus es pats uzzinashu ar googles tantes paliidziibu!!!

aa jaa un zem shiem dziesmu tekstiem atkal pavelk sho liiniju

__________

un uzraksta apakshaa kko taadu ->

* tоk!

* tik laba

* (mm)

* ideaala

* perfekta

utml salkanos apziimeejumus , kuri musdienu parmerigas lietoshas laikaa ir zaudeejushi savu jeegu.

par piemeru njemsim vaardu miil, bac tik pasties, es miilu shito un es miilu to, es miilu pukes un es miilu ponijus.

agrak nu vaardu mоl/ mоlu lietoja japatiesi kaadu miil, bet nevar cilveeks miileet kkadas konfektes :@

jajau visu miil , tad kur vispar jeega kkam citam?

nu es turpinu ->

[veel kaads lasa? biggrin.gif]

akkungs baac lieta kas vnk izraisa emocijas [negatiivas , tik negatiivas ka pat zirgs vairs nav speejiigs pasmieties]

Taasaucamie vaardi cilveekiem draugos, piemeram:

`~..KRiStApS{sirsnina)KruMinJShsh..~` , tas veel taads maigs variants bet tur ir veel taadi vaardi kuros tur tik daudz [ dahuja] simboli ka vaardu tur nevar izlasiit vairs neviens, kaa tikai tas kursh tos ''krutos'' simbolus salicis lai nu citi aicinaatu draugos jo man ir kruti simboli pie vaarda!

ieshu pamekleet kaadu indiviidu, shas ieposteeshu biggrin.gif

tipa->

*Paula Minina* (*fitness girl*biggrin.gif*)

~*koment video*~^^.. biggrin.gif

♥ Linda ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Liepiтa ♥ ♥ ♥ (?Ђ? Lindux ?Ђ?)

AICINIET!!!!!!!!

utml, varu saderet ka nu juus nemazums tadu individu esat redzejushi (ja vien pats tads neesi)

otra lieta kas riktiigi izraisa .

atrasanaas vieta, nu tas laukums zem vaarda, uzvaarda, kur teoretiski jaabuut rakstiitam piemeram Rоga, zilupe utt, bet NEEE!!!

atkal gudrie e-p0k3 uzdarbojas!

vinjiem patiik atrashanas vieta ierakstiit visaadas dziljaas fraazes, piemeram:

AICINIET DRAUOS!!! 18.gif))***

Miilu VisuzZz juuSS :**

GaiDu PieKDieniNJu tongue.gifP

It newer gonna be the same... sad.gif

un atkal visadi keburi no kuriem neko ka parasti nevar saprast piemeram ->

*!(*!*(^#()^$! biggrin.gif

profili virpaaar ir vaaks :@

tur piemeram par mani :

sakopee iekshaa visadus dziesmu tekstus, no simboliem veidotus dziivniecinjus, vai tekstus , piemeram kkadu SEXY vai kkadu Laaci.. nu hz..

tad veel visadas fignjas uttt.. nu

VAAKS TAS IR!!!

tas arii laikam buutu viss, vnk mani nomoka klepus, jaaziet buus iedzert teejinju biggrin.gif

stpc man prieks ka tu vismaz izlasiji liidz galam biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nu izlasīju, bet nu, ja tā godīgi, nekas īpaši interesants nelikās, viss jau zināms, bet pats raksta autors jau ar nav daudz labāks, izmanto viss kaut kādus "mozg" u.c., kas mani tracina tikpat daudzi kā visi tie pokemonismi...

Link to comment
Share on other sites

Nu patiesībā piekrītu gandrīz visam, kas tur ir rakstīts smile.gif Ai, nedziedināmā Latvijas jaunatne smile.gif

Sharingan - ar tiem dauņiem šite, forumā tā problemātiski, vienu izbano, divi nāk vietā smile.gif Domāju, ka šis raksts atkal viņu skaitu pavairos smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu izlasīju, bet nu, ja tā godīgi, nekas īpaši interesants nelikās, viss jau zināms, bet pats raksta autors jau ar nav daudz labāks, izmanto viss kaut kādus "mozg" u.c., kas mani tracina tikpat daudzi kā visi tie pokemonismi...

man arī apmēram tāpat likās lasot spēcīgi pa diagonāli.

Link to comment
Share on other sites

Labs teksts Ali, šis arī ir viens no iemesliem kapēc es nelietoju tādus sūdus kā purns.lv un draugi.lv, principā bieži es cilvēkus kas tādās vietās uzturas (purnu šajā gadījumā domāju) uzskatu par p0k3 tikai tapēc ka viņi tur IR

Ir vēl tāda ļoti p0k3 parādība rakstīt tekstu bez pieturzīmēm, lietojot tikai (...) daudzpunktes starp teikumiem, apvienojumā ar zināmo ciparu un CAPITALIZĒTO un mazo burtu jūkli izskatās vienkārši briesmīgi.

Link to comment
Share on other sites

nu izlasīju, bet nu, ja tā godīgi, nekas īpaši interesants nelikās, viss jau zināms

Piekrist varu tikai shai daljai, jo nezinu gan vai tika izmantoti shausmiigi vaardi vai kaut kaadi debiili apziimeejumi.

P.S. jaasaak klausiities vai vel nesaaks runaat ka "e" burta vietaa teiks "3".

Link to comment
Share on other sites

nu izlasīju, bet nu, ja tā godīgi, nekas īpaši interesants nelikās, viss jau zināms, bet pats raksta autors jau ar nav daudz labāks, izmanto viss kaut kādus "mozg" u.c., kas mani tracina tikpat daudzi kā visi tie pokemonismi...

"jap tas ir ap..."

iestaajos par tiiru latvieshu valodu bez grabuzhiem.

interesanti paklausiities netikumiigu latvieti, kura teiktais satur 1/3 krievu izcelsmes vaardu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...