Jump to content
GIGN Forum

Edd ---


blurry
 Share

Recommended Posts

man leikas, ka ar tiesību nost noņemšnu tiešam neko nepanāksiet. tādēļ mans ieteikusm būtu izmest eddu no klana, izdzēsti niku un uzlikt pArm banu!

jaa visu to ko tu teici bet acc nenemt nost atnaaks choniits ar niku EDD (galigi cits) un dekinam imuuns ja? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

laikam sensiviti mainja prasa apm 2min lai saliktu savu ideaalu sensu atpakalj.. un protams neviens netaisa cfg, bet vnk atstaaj defalto un paartaisa.. un nedod dievs kaads kaut ko samaina... man arii parasti prasa 2min laiku lai konsolee uzrakstiitu exec 1.cfg laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

goddamn... kādēļ neiegāju serverī kādas desmit minūtes ātrāk, ar būtu varējis šito izbaudīt. šāda ideja man vēl nebija ienākusi prātā. katru dienu, ko jaunu atklājam smile.gif

kaut vai jāatzīst, ka tiem, kuriem ir austiņas un uzgriestas uz skaļāko (lai dzirdētu kā pretinieku bāzē iepērkas), tas varētu būt tīri traumatisks piedzīvojums, bet nu gan jau, ka vēl visi ir sveiki un veseli, tik pārdzīvojuši vieglu izbīli (jums tak visiem patīk šausmenes, tā ka priecājaties, kaut kas labāks kā šausmene wink.gif )

ā un chill thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

a lol, recigi kad vinsh uzliek sens 100, tad es uzreiz nomainu atpakalj uz normalo, a kada puse servera nevar ierubities un diezgan ilgi grozaas smile.gif kamer mirst

lol, tu vienk esi nereaali aptjeeriigs!

ja nemaldos vienreiz kad zilie admini prikoliijaas ar taam dziesmaas, viens gudriitis arii uzlika to voluma diezgan lielu, neatceros vai bija sotaks, bet katraa zinjaa izjuutas nebija no taam patiikamaakajaam smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu varbut acc samazinasana ari kadu iebaiditu, bet padomajot reali, dzirdi nevar sabojat viena seta, kkur lasiju ja mp3 klausas 60+% ilgstosa laika perioda sadirsgh dzirdi, un ja tur uz minuti uzliek tospasus 100% nekas traks nevar but

pats klausos muziku(tiesa gan uz pc) un griezu pa bridim klusak un klusak lidz nedzirdu neko smile.gif, tas del ta ka vienk pierodu pie skaluma

gribetos piebilst, kapec tad neviens nesudzas par to ka dazreiz spite vai kads cits kam ir piejams speech menu, vakaros uzlaiz kadu labu meldinu? - reali tiesi tas pats, speles traucesana (istiem adiktiem)

personigais viedoklis ir shads - vaig vairak shadu prikolu, normu robezas...

edit: rizons kapec vaig ir elementars, ta ir FPS spele, kura jautru lieto reti (kada uber kruti halaviga atvaksana NESKAITAS) tapec ta vaig...

ps ja tas butu css serveris, (pienemam ka esu admins) lietotu komandu give health smile.gif

piemestu paris simtus ar hp, un ietu likt visus ar nazi wink.gif

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

un.......

dzeeraaj, ej guleet! biggrin.gif

EDD, poh par volumi 100, bet par to, ka raunda sakumaa man un visai komandai, ir jaaleekaa - banu TEV....uz 27 minuuteem.... biggrin.gif or beer - reshaet!

P.S C-RusH, uz pareizo pusi domaa, jo nejau EDD's kaadam smadzenes gribeeja bojaat, bet gan paarbaudiit worma tummmmmbas! biggrin.gif Un pie reizes visus paareejos... wink.gif

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

smile.gif

forshi. es tagad izlasot shiis forshaas atsauksmes buushu forshi iedroshinaats. turpinaashu juus izklaideet arii turpmaak... hmm, volume 600? smiliez.de_2524.gif

enivej, es ceru, ka kaamiitim viss kārtībā. nopietni. ja kas, ali, es esmu gatavs uzsaukt viņam riekstus vai graudus jebkurā laikā! tu tik ziņo, kā viņam ar veselību.

bet vispār dzirdi tā patiešām nevar sabojāt. pats šoreiz atstāju austiņas virsū un vēl speciāli biju pagriezis lielāku skaļumu nekā parasti. viss kuul. juus vienkaarshi sabijaaties, taapeec tas efekts, tāpēc likaas ka ir ZOMG LE LOL IM A N00b.

nu jā, un tie cilvēki, kuri vēl pāris raundus skraida ar sens 100, izmisīgi mēģina pašaut, gan jau bija arī tādi, kas tagad kādu laiku ar volume 100 mēģināja spēlēt, man to vienkārši žēl... sad.gif

kaut gan nē, ziniet nav gan wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nēz, man jau kaut kā arī ne īpaši patīk, ka man traucē spēlēt tongue.gif, bet nu es vienkārši izeju ārā, kad man kaut kas nepatīk. smile.gif Vakaros pēc darba gribās mierīgi paspēlēt, bet citreiz tieši prasās pēc kādas prikolu devas pelēkajā cēesa ikdienā. Jāatzīst, ka par laimi neesmu trāpījies tādos druasmīgos jociņos, kā skaņas regulēšana. Man vislabāk patīk kill bindi uz relouda pogas. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es gan būtu gatavs nosist nabaga edu tajā brīdī!! Spēlējot uz sound 0.3 manot uz 1 man jau liekas, ka smadzenes spiežas kopā. Bet nu ja vol = 100 un kāds pedālis vēl ar AK blakus šauj? sad.gifshock1.gif

lielākoties volume pēc 3-5 vairs neatšķiras. vienkārši kļūst aizvien trokšņiem piesātinātāka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...