Jump to content
GIGN Forum

Mutes Brūķētājs


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

Sazīmēsim to mudaku ? Interesanti būtu uz to ākstu paskatīties - īsts mužiks pēc viņa vārdiem.

Pašam pizdopidaram palūgšu šeit nepostēt.

Postojam visu pieejamo informāciju par to nābsli, es vēlāk apdeitošu pirmo postu.

No KSO.lv foruma. Posts rakstīts 2006 gadā.

Niks: *r3nam3

Vecums: 20 gadi

Dzīvesvieta: Skrunda/Rīga

Pieredze: CS pieredze ~1,5 gadi, admineeshanas pieredze - agraak biju admins cs.the.lv(tagad serveris vairs nepastaav)

Nodarbošanās: Students

Vārds: Raivis

Uzvārds: Pukinskis

Adrese: Rūpniecibas 12, Skrunda, Kuldīgas rajons

Telefons: 3331822

Pasta indekss: LV-3326

Bildes kaut kādā 4/6 lapā

macho

Edited by macho
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sharigan neesi ne pirmais ne pēdējais, kas viņu grib "satikt" vai "draudzīgi parunāties". liela daļa cs spēlētāju šo censoni gaida uz kādu lan turnīru, uz kuriem, viņš pagaidām nav ieradies :)

DSC02541.jpg pa vidu esot r3nam3

Link to comment
Share on other sites

hmm ja tas ir vinjsh tad izskataas gan peec daunja shitaadi gjiimji man nepatiik. interesanti kaadaa sporta veidaa vinjsh ar saviem seerkocinjiem var buut labs. vai nu peldeeshanaa vai arii kaut kaadaa e sportaa

Link to comment
Share on other sites

mans homoseksuālais draugs saka, ka viņš ir ļoti seksīgs. pie tam izrādās, ka latv.val. olimpiāžu uzvarētājiem esot tvirti... bicepsi. sevišķi tiem, kuriem par spīti tām entajām uzvarām, vienalga klibo interpunkcija. un tie seksīgie mati!!!!

p.s. ja jums nāk prātā, ko mans homoseksuālais draugs varētu darīt pie manis ciemos 1.00 naktī - nedomājiet par to ;)

p.p.s. par spīti visam - man tomēr nepatīk, ka visi te tik ļoti vokāli 'dauņojas'. ierosinu šo nekrietno vārdu turpmāk, kaut vai tikai tuvāko 24h laikā, aizvietot ar 'tirliņš'.

Link to comment
Share on other sites

Bļā, kā šitais čalis mani solīja sist mircā, vēl tagad atceros kā šodien!

Prosta, ržu, ņemagu! :D :D

Izskatās, ka līdzīgs gadījums kā l30n1d, kurš arī mani solīja nosist, bloodlordu arī, bet kad WCG pie viņa piegājām parunāt, bija mazs mammas rižulītis, kas nevar pār lūpai pārspļaut. Cienu šādus vīrus! :)

Link to comment
Share on other sites

Prosta, ržu, ņemagu! :D :D

Izskatās, ka līdzīgs gadījums kā l30n1d, kurš arī mani solīja nosist, bloodlordu arī, bet kad WCG pie viņa piegājām parunāt, bija mazs mammas rižulītis, kas nevar pār lūpai pārspļaut. Cienu šādus vīrus! :)

tas bildē redzamais ir īstais?

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

tomēr nākas jūs apbēdināt, SHARp`s man pavēstija, ka tas neesot r3nam3.

EDIT: vienīgais, ko varu pateikt, vārds viņam ir Raivis, ja protams, sharps nav mani apjājis kā mazu bērnu ^_^

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...