Jump to content
GIGN Forum

Fokusu Triki...


Chester
 Share

Recommended Posts

Jau redzēts smile.gif

Bet ar nesaprotu kā ! Nu to ka jau viņai ir salikti tie entie lakatiņi , tas jau skaidrs . Bet kur viņa aizmet vai spaslēpj to ko iebāž rokā ! ??!!! Jo īpaši , kad viņai vairs nav drēbju !

Edited by Mr.Kill
Link to comment
Share on other sites

no sakuma vareja vel redzet, ka vina to lakatinu no rokam iebazh drebes, bet pashas beigas.. tiraa mistika

smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2428.gif

1. VIņa ir neglīta sieviete

2. Pirms viņa sāka izģērbties nebija neuzko citu skatīties

3. Viņas sejas izteiksmi nevarēja neivērot.

P.S. gejs esi Tu 10cms.gif

P.S.S. Viņš izlaboja savu rakstīto postu jo saprata ka tajā video tā ir sieviete nevis vīrieties tapēc nebija ko teikt, ka es esmu gejs biggrin.gif

P.S.S.S. Jo pirms viņš izlaboja teica, ka es esmu gejs kas skatās uz seju =]

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

Elementarna Vatson! Man tikko kollega paraadija kaa tas daraas, jo shis ar cirka maakslu darbojies kaadreiz smile.gif

Uz iikshkja liekaas tip taads plastmasas kalpaks aadas kraasaa kuraa var iebaazt visus tos lakatinjus un paareejaas shtelles saliekot plaukstu duuree.

Un rokaam visu laiku jaabuut kustiibaa lai ljautinji no zaales neko neierubiitu smile.gif

Thats it!

Beibe gan sux zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2551.gif  smiliez.de_2428.gif

1. VIņa ir neglīta sieviete

2. Pirms viņa sāka izģērbties nebija neuzko citu skatīties

3. Viņas sejas izteiksmi nevarēja neivērot.

P.S. gejs esi Tu  10cms.gif

P.S.S. Viņš izlaboja savu rakstīto postu jo saprata ka tajā video tā ir sieviete nevis vīrieties tapēc nebija ko teikt, ka es esmu gejs biggrin.gif

P.S.S.S. Jo pirms viņš izlaboja teica, ka es esmu gejs kas skatās uz seju =]

kr4 es prasiju vai tu gejs esi, ka tik skatijies uz vinas seju kamer shi izgerbas..

piekritu, vecene nav parak smuka

vinas sejas izteiksmes neko ipashu nemaniju

P.S. gejs esi Tu  10cms.gif

ja tev celas uz gejiem, tas jau par k-ko liecina

un ar gejismu neaizraujos

Edited by shadyzz
Link to comment
Share on other sites

es no visas sirds ticu, ka peins tieshaam ir labaaks fokusnjiks. es šito ar milzīgu piespiešanos vienreiz līdz beigām noskatījos, jo man teica, ka "pašās beigās būs kaut kas ļoti labs". jutos pamatīgi piekāsts, ka šitāds sūds bija jāskatās (tas taču vēl ir nereāli garš sūds).

Link to comment
Share on other sites

Ņujā prikola ideja laba, bet nu tā vecene c'mon vai ta kādu meiču uz 20-25 nevarēja atrast, kura arī labi izskatītos. Da kurš tur vēl teica ka pirms viņa izģērbās nebija uz ko skatīties, es saku ka arī tad kad viņa izģērbās skatīties varēja tikai uz skatītājiem zālē, kā visi tiek apčakarēti un kā apmulst, vot pa to varēja parēkt.

Link to comment
Share on other sites

sieviete ir tik nesimpaatiska, ka es liidz beigaam pat nespeeju noskatiities!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...