Jump to content
GIGN Forum

Komeedijas


jerrico
 Share

Recommended Posts

John tucker must die

oi! tik smiekliigu komeediju sen nebiju redzeejis - laikam pat vienreiz pasmaidiiju

p.s. es ieteiktu kauko no old-school: hot shots (1aa un 2aa dalja), airplane (1aa dalja noteikti jaanoskataas, 2aa ir pakaljdarinaajums ar taadiem pashiem jokiem). domaaju, ka nevajag baigo aprakstu, jo shiis filmas vienkaarshi ir klasika

p.p.s. ja veel kaadu vajag, tik dod zinju

Link to comment
Share on other sites

Soul Plane : melno iesūc lidmašīnas podā, viņš vinnē tiesā 100 milj. usa dollarus. Čalis uztaisa savu aviokompāniju.

South Central : jārēc par debīlismu, kurš filmā ir no vienas vietas. Stāsts par dzīvi melno hūdā. tēvs 2 gadus jaunāks par tēvu utt. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Ir vēl The Click Bet a arī drošivien redzēta smile.gif Arī superīga tikai beigas tadas skumjas... Bet taa var reekt un reekt smile.gif

Tie kuri nezin: Stāsts ir par pulti ar kuras palidzību var patīt dzīvi uz priekšu un atpakļ.. Dzekiņš dabūja pulti un tā viss sākās smile.gif Tie kuri nav redzējuši iesaku novilkt smile.gif

Edited by LiL_Netii
Link to comment
Share on other sites

*Soul Plane - toch laba smile.gif

*Friday after next - saturu isti neatceros biggrin.gif , bet atceros ka bija tiri smiekliga. filma bija par negeriem

*How High - negeri, zales pipeshana, koledzaa, ballites. filma laba. tagad slinkums vairak rakstit, lai kads cits uzraxta k-ko vel, gan jau kads bus redzejis

*Scary Movie I un III

Edited by shadyzz
Link to comment
Share on other sites

Naked Gun visas trīs daļas ir ideālas, ja tev tās filmas neliekas smieklīgas, tu neesi normāls. Scary movie 1 man arī laikam patika. Tās pēdējās ne īpaši. Un kā jau peins teica hot shots 1, 2 un airplane 1 arī ir izcilas. Tur nekas cits izņemot rēkšanu nav jādara smile.gif

Link to comment
Share on other sites

lol pareizi. Tā bija parodija par to filmu Harisonu Fordu. Atceros kā viņš iegāja veikalā, pamanīja savu bildi uz kuras rakstīts WANTED, pieķēpāja ūsas un bārdu un ejot ārā vienu ūsainu bārdaini sašņorēja smile.gif

http://www.imdb.com/title/tt0120901/ - šitā ir tā filma smile.gif Wrongly Accused. Ā un vēl Spy Hard ir kruta filma btw, arī ar Nīlsenu smile.gif

Cass Lake: You see, I think she's my sister.

Ryan Harrison: Sister?

Cass Lake: It's like a brother, only you do each other's hair.

happy.gif

new_rofl.gif es nebiju iebraucis šitajā Airplane jokā. Nevis dažādās valodās pasaka ziņojumu, bet dažāda dzimuma cilvēki yay.gif

Male announcer: The white zone is for immediate loading and unloading of passengers only. There is no stopping in a red zone.

Female announcer: The white zone is for immediate loading and unloading of passengers only. There is no stopping in a red zone.

Link to comment
Share on other sites

Jūs nezinat klasiku !?!?!?

UP IN SMOKE !! (ņemiet 1 daļu...1978 gada filma... vnk es gaazons no kreesla nost...nu perfekta komeedija..)

user posted image

un veel..

user posted image

Iesaku jums nostiities!!! Obligaati!!

P.S Dūres spēks arii bija labs.. pa televiizoru radiija tik es nezinu ka vinjsh saucaas angliski...

Link to comment
Share on other sites

Jūs nezinat klasiku !?!?!?

UP IN SMOKE !! (ņemiet 1 daļu...1978 gada filma... vnk es gaazons no kreesla nost...nu perfekta komeedija..)

user posted image

un veel..

user posted image

Iesaku jums nostiities!!! Obligaati!!

P.S Dūres spēks arii bija labs.. pa televiizoru radiija tik es nezinu ka vinjsh saucaas angliski...

Šitā labā, it sevišķi kur viņi mašīnā un ments pienāk klāt. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Jūs nezinat klasiku !?!?!?

UP IN SMOKE !! (ņemiet 1 daļu...1978 gada filma... vnk es gaazons no kreesla nost...nu perfekta komeedija..)

user posted image

un veel..

user posted image

Iesaku jums nostiities!!! Obligaati!!

P.S Dūres spēks arii bija labs.. pa televiizoru radiija tik es nezinu ka vinjsh saucaas angliski...

yeap shii najs van, otraa dalja arii ieper =]

Link to comment
Share on other sites

Kailajam ierocim arī ir 4 daļa tikai vina sucās Spy HARD, laigan tur ir viņam cits niks, bet notikumu norise ir +/- turpinājums kailajiem ieročiem

DA Leslijam visas filmas ir rēcīgas, pat nopietnās lomas kā bērnu nomātājs, mazās pilsētas šerifs, divu LA nindzu ļaunākais Enemīīīīī (tas džekiņš ar to elektonisko roku, kam vislaik sanāca žņaug pašam sevi, kad sagāja uz īso),

Smieklīga filma ari bija Alijeni ceturtā daļa, bļin kā es rēcu, kad tas kapteinis ieripināja granātu glāpšanas kuģitī, uzlaida savējos gaisā ar vienu svešo, nostājās mierastājā, attdeva godu un pataustot pakausi konstatēja, ka kāds viņam ir nokodis pusskalpu...LOOOL'

Tad tīri norm komēdija ir: Sliktie "ONKAS" II, pēc 1 daļas tiešām prieks skatīties turpinājumu

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

No vecajām komēdijām lieliska ir "ar lidmašīnu ,vilcienu,mašīnu" .Nezinu kā viņa saucas angliski.Lieliska filma ar Jonu Kendiju un Stīvu Mārtinu galvenajās lomās.Joki smieklīgi tapēc ka tie ir joki nevis debīlas sejas grimases kas tagad ir pamatā lielākajai daļai Holivudas komēdiju.Filma par divu veču cēļu uz mājām lai paspētu uz pateicības dienas svinībām.

Link to comment
Share on other sites

Es atceros, ka es pāris gadus atpakaļ skatījos filmu kino ''Meiteņu kluba zēni''. Tā bija tik feina komēdija. Vēl arvien es meklēju kur viņu nokačāt, bet es nezinu anglisko nosaukumu filmai, ja kāds zin kā viņa saucās tad dod ziņu.

Sorority Boys

http://notikumi.delfi.lv/Details.php?id=63...egoryType=event

Zin, šādos gadījumos gūgle lieti noder smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...