Jump to content
GIGN Forum

Remonts


Dj_erix
 Share

Recommended Posts

Atceros, kad mēs vēl pirms 6. gadiem pārdevām 4.istabu dzīvokli Dobelē pa 1800 Ls un tolaik tas skaitījās vēl dārgi. Ja nebūtu tik ātri nepieciešama tā nauda, tad tagad viņu varētu pārdot daudz reizes dārgāk. Cenas īpašumiem jau ir smieklīgi uzkāpušas un vēl kāpj.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sveiki!

Personīgi man dzīvokļa remonts izmaksāja apm. 3 k !! Tajā iekļavu gan virtuvi gan viesistabu..Un pats par sevi guļamistabu! To izdariiju jau 2 gadus atpaklaj..! Un nemaz nenozheeloju ka samaksaaju kaaa teikt tos "nieka" 3 k! Parēķinot tagad summa meerojas uz 5-7 k ... blink.gif

Nedzivoju Riga, bet bralens tur dzivokli panema kredita visu siki izremontet 4 istabas purvciema. Es nedaudz biju soka kad sis pateica ka aizgaja rupji rekinot 70000ls

shock1.gif Es veel jo projaam esmu šoka... Bet ne jau ar to ka 70k , bet gan par to cik tu esi *****!!! Totaals - smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Pasu maju var uzcelt no 0 par 40-60k labu, bet visu parejo majigumu ielikt ieksiene un kosmetikas remontu vajag vel pusi no si visa un tad pat WORM varetu parvakties dzivot wink.gif

Nu kad viss bus gatavs ganjau bus bildes.

nu tad es njemu liidzi 2 sievietes, kakji un sievasmaati cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Dabūju jaunu (lol kā man patīk šis vārds) dzīvokli. Ar draudzeni sasparojāmies un paņēmām kredītu 2000Ls, uz vienas istabas remontu aizgāja 2500Ls, tagad esam ievākušies šāi "jaunajā" dzīvoklī, šai pasakaini izremontētā istabā, bet kad nākas iet uz virtuvi, vannasistabu, !!!TOOOOLETI!!!, mani pārņem šausmas...tādas šausmas, ka vairs nezinu cik vēl piķis būš jāieliek, par otru istabu po, tas var pagaidīt, bet !!!TOOOOLETE!!! ir tāda, nu tāāāāā...eh... lab parunāsim pa virtuvi, lai pārlieku sevi nesatrauktu.

HMM Virtuve ir cool, daudz lielāka nekā standarta piecstāvu bloka ēkās, doma ir ielikt stūra ... hmm... ne dīvānu...bet...nu... karoč jūs sapratāt. BET IZLIETNE, KRĀNS< GRIESTI, PLĪĪĪTS, AAAAAAAAA Ārprāc, PSC cik vēl piķis jāiegrūz.....

Lab par vannasizstabu...hmmm...nav ne vainas (tīrākā vieta kuru varēja atrast, kad pirmoreiz spērām soļus šai miteklī) Vanna perfekti nolīmeņota, un nedomājiet ka tā lai ūdens normāli iztek, bet tā lai viss vienā līmenī, karoč, pēc vannas jāstumda ūdens uz to nolāpīto caurumu, lai dabūtu viņu ārā.

Jūs teiksiet "pidiņ tak paliec kautko zem vannas pekām", varu iepriecināt šīs pekas ir iecementētas grīdā. COOL ne?!?!

Uh..uzreiz palika vieglāk, kad izkrata sirdi.

Vēlāk varbūt bildes ar iemetīšu, žēl nenofočēju izremontēto istabu pirms ķēros viņai klāt ( viņa bij visbriesmīgākā )

tā turēt! mēs esam ar tevi! *šņuk*

forši, ka pats savām rokām visu darīji! gandarījums un ietaupīta nauda un bonusā par kvalitāti pats atbildi!!

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

forši, ka pats savām rokām visu darīji! gandarījums un ietaupīta nauda un bonusā par kvalitāti pats atbildi!!

Nu neko foršu tur nesaskatu 4.gif , sienas briesmīgas, griesti vēlbriesmīgāki 4.gif , nebija naudas vairs meistaram maksāt 4.gif ,

PS: šodien nozagšu bračkam fočiku, sametīšu bildes...

Link to comment
Share on other sites

Dj_Erix, kada tev dzivoklim serija?

izskatas baigi lidzigs manejam. man ir "jaunais lietuvieshu projekts." dzivoju purchikaa.

mes savu dzivokli pirkam pirms 2 gadiem pa 39k $ + bija eiroremonts. tad jau tas bija salidzinoshi leti, bet tagad tas izklausas neticami smile.gif

Edited by shadyzz
Link to comment
Share on other sites

Erix varu pateikt tev vienu lietu - esi laimigs, ka esi dabujis kauvai tadu dzivokli saja bananu republika. un priecajies, ka tevi nav riktigi appisushi. remonts tas ir hujnja vaina, galvenais ir dzivoklu cenas un ari kvalitate, jo taa maja kur tavs dzivoklis ir IESPEJAMS daudz kvalitativak uzcelta neka jaunas majas.

Link to comment
Share on other sites

Jabut loti "gudram", lai pirktu dziivokli TAGAD, kad ekonomika ir parkarsusi un dzivoklu cenas saak krist.

Runajot par remontu - celju maju, tadle varu pateikt, ka pasam darot sanaak krietni leetak. protams, jarekina savi 20% vismaz tiks sadirsti, bet tapat letak, ka algot alkaanu no laukiem.

Par vannas istabu nevajag satraukties. Mazliet grunts, fliizu liimes un fliizes un lieta dariit.

Edit: tiko apskatijos bildees. Jaa miskaste kaa jau visos "leetajos" dziivoklos par nieka leetajiem 70k EUR. he he. Bet nu ko lai saka - dodies uz depo, nopeerc spainiiti, elektrisko urbmasiinu (kaadi 10Ls), mastikas jaucamo uzgali urbmasinai un paaris spakteliites. Jo plataka spaktele jo vieglaak ardities. Vel nopperc grunt kraasu un labak perc nevis urbmasinu, bet tur var dabut par 25Ls perfaratoru. taja labak stiprinas tas uzgalis jauksanai un perforators ir jaudigaaks. Noperc ari armeto sietu. vietam noderes.

Karoce, ja kaadi jautajumi, ka remontet, buusu prieciigs paliidzeet ar padomu.

0x 112

Edited by 112
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Piedodiet, ka ceļu augšā tik vecu topiku, bet retu reizi atkal esmu laimīgs.

Nav pat divi gadi apkārt, ka būšu (saviem spēkiem protams) izremontējis otru istabu.

Jūtos ahūna kruts un sak rasties domas ātrāk nomaksāt kredītus lai var ķerties klāt virtuvei...

Laigan pa šo laiku ir sameistarots lai kaucik var dzīvot un darba vēl daudz, bet es droši varu teikt: MAN IR DIVAS ISTABAS KĀRTĪBĀ!!!!

Link to comment
Share on other sites

same tikai mes lauku maju pardevam samera liela + saimniecibas ekas u.t.t pa k-kadiem 3000Ls vispar smiekliga nauda.

Vienai istabai aizgaja k-kadas 2k ( mosh mazak mosh vairak neatminos ) te kur dzivoju. Jo reali kad gridu uzlauzam pamati vnk reali nebija ;DDD Bija izdedzi kurus vedam araaa... visas sienas ar regjipsi bija jaliek u.t.t konkreti nopisamies. Un ta ir tikai 1 istaba... Tagad uz vasaru vel otra istaba tas atkal nauda aiziet jo tur grida nav labaka. Tad virtuves gals lidz 0 jajauc nost. Atkal normals pikjis aiziet... Ai ja godigi pat negribas domat atrak gribas lai viss pabeigts un var dzivot ka normals cilveks.

Link to comment
Share on other sites

Cngratz 2 istabu esi uzcepis ļoti jauku augšā... man te ar tgd gaidāmi remonti un plānojas virtuve uz 3k un tas tikai par pusi... :/ + koridors kurā plānojas tas pats... :/ bet remonti pamatīgi līdz pamatiem un jaunām grīdas stiprināšanas metodēm lai nekrīt iekšā :)

Link to comment
Share on other sites

Aiziešu oftopikā, bet nevar neiekomentēt to bembi tev sigā :D Man arī telefonā bilde kautkru mētājās. Pie GC nofočēju :D

EDITS: PS TIK TAGAD PAMAINIJU CIK VECS TOPIKS!

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...