Jump to content
GIGN Forum

Gājis Bojā ?krokodilu Mednieks? Stīvs Ērvins


`MaX`
 Share

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vojūbers, kā vienmēr - pārgudrs pidiņš, bļe.

Lai arī man kroko hunters neko īpašu nenozīmēja un tas, ka kāds viņu novāks bija gaidāms, es tiešām gribētu, lai viņš būtu paņēmis līdzi arī vojūberu. smiliez.de_1437.gif

Link to comment
Share on other sites

Vissūdīgākais ka džeku nogalināja nevis čūska,krokodils vai kāds TOKSISKS zirneklis, bet gan vienas miermīlīgas( tikai viens reģistrēts uzbrukuma gadījums 1945 gadā, kur, cik sapratu, džeks mēģinājis viņu reāli arī nomočīt un viņa aizstāvējusies) zivs sugas "Rajas" (tādas lielas plakanas zivis) paveids kurai astes galā ir 20cm garš robains kaula izaugums (šķēps), kas pārklāts ar toksisku vielu ( kas cilvēkam nav nāvējoša ).

Diemžēl es uzskatu tam džekam vienkārši ārkārtīgi nepaveicās, jo Rajai laikam bija slikta oma un viņa trāpija džekam TIEŠI sirdī. Principā - es tiektu gadījums 1 no 500 000.Nu neveicās un viss.

Link to comment
Share on other sites

Vissūdīgākais ka džeku nogalināja nevis čūska,krokodils vai kāds TOKSISKS zirneklis, bet gan vienas miermīlīgas( tikai viens reģistrēts uzbrukuma gadījums 1945 gadā, kur, cik sapratu, džeks mēģinājis viņu reāli arī nomočīt un viņa aizstāvējusies) zivs sugas "Rajas" (tādas lielas plakanas zivis) paveids kurai astes galā ir 20cm garš robains kaula izaugums (šķēps), kas pārklāts ar toksisku vielu ( kas cilvēkam nav nāvējoša ).

Diemžēl es uzskatu tam džekam vienkārši ārkārtīgi nepaveicās, jo Rajai laikam bija slikta oma un viņa trāpija džekam TIEŠI sirdī. Principā - es tiektu gadījums 1 no 500 000.Nu neveicās un viss.

Tas saucās Raja - HIT IT! smiliez.de_1538.gif

Link to comment
Share on other sites

bij interesanti pa brīdim paskatīties, kad nebija ko darīt, bet vispār ir tā jocīgi, ka viņš nebeidza dzīvi kāda krokodīla vēderā kā visi gaidīti, bet kaut kādas, pat varētu teikt, nejaušības dēļ...

Link to comment
Share on other sites

Gaishss puika bij!!!!...... Piemineesim un ierausim par vinju weekendaa, nevis spriediisim kaaata shitaa te gadiijaas muljkiigi!!!!

.... Katram savs destiny priekshaa sazin nu, mosh kaads no mums atmetiis kedas no pasistas odu maatiites kas noraavusi malaariju smile.gif

Priekaa Stiiv!!! thumbsup.gif10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

Šitā džeka filmas varēja pastīties... Sakarīgs cilvēks ... Cīnijās par to kas viņam patika... ( Par dzīvniekiem ) Protams žēl kad tā gadijās... Bet protams katram ir savs liktenis... Kuru mēs nezinam un nezināsim... Jūtu līdzi Stīva Erwina Sievai, kurai nāksies audzināt bērnus vienai pašai...

Lai skan glāzes par godu Stīvam arī zināmu kā "Krokodīla Mednieks"...

Par Tevi Stīv...! zaban.gifcrybaby.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...