Jump to content
GIGN Forum

Kas Ko Kraaj ?


jazi
 Share

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

And This Is It

P.S. kopā esmu sakrājis 9Ls un 80sant. smile.gif nu būtībā īpaši nekrāju, bet vienk, kad paliek pāri melnie santīmi kko pērkot, tad ielieku savā krājkasītē smile.gif

najs, man draugam ir kādas dažas coca cola 2l pudeles pilnas. viņš krāj jau nuuuu - sen, lai neteiktu vairāk! kādēļ? tādēļ, lai kad mainīsies valūta uz eiro varētu ar viņām aiziet uz banku un izbērt visu un pateikt "man lūdzu samainīt šo naudu uz eiro" smile.gif

nu ko es krāju ? īstenībā neko tā diži nekrāju. ok, man ir latvijā ripuļošanas filmu šāre (89 filmas) - ap 50gb. bet nu viņas es nēsmu speciāli krājis, vnk ir pieejams kādu dabūt - novelku, noskatos, tā katru dienu, ja nav nekā jauna kādu veco paskatos. bet nu speciāli krājis nēsmu.

vēl, kad biju mazāks, man bija visas 151 pokemonu fiškas, biju pokemon masters. visi skolā mani apskauda. man bija speciāls albūms, kur to visu glabāj. beigās, laikam pārdevu pa kādiem 25ls. man apnika ņemties ar tām fiškām vienkārši. tad vēl viņas bija modē un normāli uzsitu cenu, laigan diez vai tie 25ls atspēkoja visas mazās "čītos"čipsu paciņas happy.gif

heh, 999 posti smile.gif

Link to comment
Share on other sites

AA nu ja ,kad bija tas Pokemon bums tad, tad es arii biju viens no maasteriem. Es pirku chupa-chups kur iekshaa bija nakljeijka un liimeeju ruutinj burtniicaa. Un tad man kaadu dienu to oomiite wisu atnjeema jo es biju atkariigs no pokemoniem

Link to comment
Share on other sites

AA nu ja ,kad bija tas Pokemon bums tad, tad es arii biju viens no maasteriem. Es pirku chupa-chups kur iekshaa bija nakljeijka un liimeeju ruutinj burtniicaa. Un tad man kaadu dienu to oomiite wisu atnjeema jo es biju atkariigs no pokemoniem

Es tad arii biju pokemonu paveelnieks biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

AA nu ja ,kad bija tas Pokemon bums tad, tad es arii biju viens no maasteriem. Es pirku chupa-chups kur iekshaa bija nakljeijka un liimeeju ruutinj burtniicaa. Un tad man kaadu dienu to oomiite wisu atnjeema jo es biju atkariigs no pokemoniem

biggrin.gif Man skiet ka veljoprojam esi atkarigs no pokemoniem, skat tava profila butterfree vai ka vinjsh saucas, pirma forma bija tarps, tad kokons un pedeja baterfrijs, redziet cik es gudrs tongue.gif Es biju tazo 3 masters, bija viss komplekts 2 exemplaros, tikai diemzel man nebija visi masteri 10, bija tikai 6, bet tas jau neietilps komplekta, kad speleju liku likako fishku apaksha, un tad bliezu.

Link to comment
Share on other sites

es kraaju suveniiru karotes no arzemem, nu jau kopaa ir veselas 3 smile.gif

taas melnaas moneetas es arii kraju, pat vel nesen, bet kad bija galigi 0 nauda, tad biju loti izbrinits cik ilgam laikam taas pietiek visadiem sikumiem smile.gif tagad tik kadi 2 ls palikushi

nu pirms megamiljon gaidme kraju pec defaulta fishkas un fantjikus, matkas man bij ahuuna daudz, bet tagad kaut ka nekrajas vairs nekas

Link to comment
Share on other sites

Kaadreiz taas fishkas kraaju, bija 2 nepilni komplekti, apmeeram 5 pilnas taas plastmasas bundžas, kuras vareeja iemainiit pret kaut ko... NHL uzliimes "Egmont Latvija" lliimeejamaa albuumaa, tad , kad veel Bostons Bruins speleeja pirmais neegjeris. Flinstonu kartinjas arii "Egmont Latvija" albuumam, sakraaju pilnu un dabuuju balvaa "Ateriks un Obeliks" graamaatu. laugh.gif Paaris jo-jo arii bija sakraajies.

Tagad neko.

Link to comment
Share on other sites

es agraak kad biju siiks

bet tagad tu esi liels smile.gif

p.s. par teemu: nekad neko speciaali neesu kraajis. sanaaca kausinjus kraat no dazhaadaam valstiim, sanaaca arii korkjiishus kaat, kas tagad laukos apklaaj elektriibas stabu, gan jau veel kauko ir sanaacis kraat, bet va tas ir tik svariigi? galvenais, ka kraaju ksaistas atminjas, kuras diemzheel lielaakoties naakas klausiities no apkaarteejiem ("tu vakar biji lielisks...", "kaa tu vakar...", "tu biji tik forsh...")

Link to comment
Share on other sites

bet tagad tu esi liels smile.gif

p.s. par teemu: nekad neko speciaali neesu kraajis. sanaaca kausinjus kraat no dazhaadaam valstiim, sanaaca arii korkjiishus kaat, kas tagad laukos apklaaj elektriibas stabu, gan jau veel kauko ir sanaacis kraat, bet va tas ir tik svariigi? galvenais, ka kraaju ksaistas atminjas, kuras diemzheel lielaakoties naakas klausiities no apkaarteejiem ("tu vakar biji lielisks...", "kaa tu vakar...", "tu biji tik forsh...")

Njaa arii atminas ir jamak kraat, es atceros parasti par 30 % vairaak neka pareji... Ta dakteris teica biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

SAvā laikā krāju 1997 gada viensantīmniekus, bet kad sakrāju ap 36 Ls sāku domāt ko es darīšu ar šo visu sīceni, tad es sāku prātot, ja es būtu krājis divsantīmniekus man būtu 72 LS, bet ja piecsantīmnieku tad krietni vairāk, tā nu es sapratu, ka esmu galīgi garām krājējs un nosolījos nekad neko nekrāt, laigan pēc pēdējiem novērojumiem esmu sācis krāt miesu uz vēdera, lai ir kur vairāk alu ieliet.

Link to comment
Share on other sites

SAvā laikā krāju 1997 gada viensantīmniekus, bet kad sakrāju ap 36 Ls sāku domāt ko es darīšu ar šo visu sīceni, tad es sāku prātot, ja es būtu krājis divsantīmniekus man būtu 72 LS, bet ja piecsantīmnieku tad krietni vairāk, tā nu es sapratu, ka esmu galīgi garām krājējs un nosolījos nekad neko nekrāt, laigan pēc pēdējiem novērojumiem esmu sācis krāt  miesu uz vēdera, lai ir kur vairāk alu ieliet.

miesa pwnz! laugh.gif

Es krāju vērtslietas.

Cik veertiigas?

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...