Jump to content
GIGN Forum

Čīti!


^Ali^
 Share

Recommended Posts

čītoju internetā tad kad čīti tikko parādījās. Cs.mic.lv beigās jau bija no 32 spēlētājiem kādi ~16 stabili čīteri. Toreiz bija tikai 3 veidu čīti - aims, wh un speedhacks. Spēle bija pat kaut cik godīga - šaudījos ar vienu čali caur sienu. Kad uzzināju par tādu nox, tad arī beidzu čītot. Spite gan vienreiz kad spēlēju uz viņas datora, slēdza man wh iekšā, bet ar to mēslu ir tik neinteresanti spēlēt ka bail, tāpēc uzreiz slēdzu ārā.

Sākumā vispār bija ideāli - nebija tādu lietu kā čīti un visi spēlēja kā mācēja. Varēji beigt karti ar 60:5 neviens tevi par čīteri nesauca.

a tagad... tādi kā beefs, kas spēlēt īsti nemāk, atrod kādu kas kaut ko māk un piesien viņam čītošanu, kas nebūtu tas trakākais, ja vien pats beefs nesajustos kā bruņinieks uz baltā zirga un pats nesāktu čītot ar ideju "OI KĀ ES VIŅAM ATRIEBŠOS". Vienkārši skumji.

Debīli ka tādus čītus vispār uztaisīja. Nevienam labāk viņus lietojot nav kļuvis, ja neskaita to čali norvēģijā kas lanā nokāsa naudu.

Maldies , es vecajam klasesbiedram pa diviem latiem pārdevu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vienreiz biju iegājis kautkādā TNT serverī

esu 4iitoju kaukaadaa TNT serverii tur visi rubii ar 4iitiem aim speed utt

eusa_naughty.gif

paarnaacu viendien no skolas gaitaam maajaas un konstateeju baiso faktu, ka man uz datora ir cd-hack! maita braalis bija nolaadeejis kaut kur, taisnojaas ar to, ka peetiishot demkas, bet veelaak jau redzeeju kaa speeleedams cs 4iitoja! shock1.gif

daudz veelaak arii es pameegjinaaju to cd-hack ar botiem (easy) un sapratu, ka taa ir vnk draza un nav vajadziiga.

Link to comment
Share on other sites

es domaaju katrs kursh cs speelee vairaak par ~gadu ir ietesteejis kaa tie chiiti straadaa un kaa tas ir ar chiitiem speeleet.

es teiktu, ka jautri, bet baigi aatri apniik.

mans favoriits no oldschool chiitiem ir auto-aim&shoot un baltaas sienas arii ieruleeja. wh gan ir suuds.

iisteniibaa zheel, peec visaadiem xeq'a, f(ag)/m, duh'a gadijumiem zuud ticiiba cilveekos.. lieku ceriibas uz worm'u un buster'u zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

es domaaju katrs kursh cs speelee vairaak par ~gadu ir ietesteejis kaa tie chiiti straadaa un kaa tas ir ar chiitiem speeleet.

es teiktu, ka jautri, bet baigi aatri apniik.

mans favoriits no oldschool chiitiem ir auto-aim&shoot un baltaas sienas arii ieruleeja. wh gan ir suuds.

iisteniibaa zheel, peec visaadiem xeq'a, f(ag)/m, duh'a gadijumiem zuud ticiiba cilveekos.. lieku ceriibas uz worm'u un buster'u zaban.gif

Mans mīļākais bija nK hack vienkārši unikāls thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Es godīgi varu teikt, ka neesmu mēģinājusi ar čītiem spēlēt emot-angelic.gif . Varbūt tapēc, ka īsti nezinu, kur tos dabūt (jo spite spītīgi atsakās man iedot mad.gif ). Un pat ja es kaut kur viņus izraktu, diezin vai mācētu uzlikt tā, lai var spēlēt ar čītiem. Pārāk liela bota esmu smile.gif. Bet es domāju, ka man varētu arī nepatikt ar čītiem spēlēt, jo tad jau vairs nav interesanti, ja zin, kur visi nāks!

P.s nafisa, mēs taču sarunājām nevienam neatklāt mūsu mazo noslēpumiņu!

Link to comment
Share on other sites

P.s nafisa, mēs taču sarunājām nevienam neatklāt mūsu mazo noslēpumiņu!

Iznjeemuma kaartaa atsaukshos uz "nafisa", jo zinu, ka tas ir adreseets man un es gribeeju kaut ko shajaa lietaa teikt.

Es arii nevienam neatklaaju evil6.gif.

Link to comment
Share on other sites

Iznjeemuma kaartaa atsaukshos uz "nafisa", jo zinu, ka tas ir adreseets man un es gribeeju kaut ko shajaa lietaa teikt.

tas noteikti ir tavs feikniks, kad tu iesledz 4iitus. evil6.gif

Un pat ja es kaut kur viņus izraktu, diezin vai mācētu uzlikt tā, lai var spēlēt ar čītiem. Pārāk liela bota esmu.

man liidziigi, tapeec jau mani saukaa par botu.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Esmu čītojis 1.0 versijā - mes netzālē pa lanu ar speedhaku maucām, tad tas bija ļoti jautri, jo ieskrienot ar atrumu sienā varēja nosisties

Link to comment
Share on other sites

Esmu čītojis 1.0 versijā - mes netzālē pa lanu ar speedhaku maucām, tad tas bija ļoti jautri, jo ieskrienot ar atrumu sienā varēja nosisties

Da, lab nosisties. Nopietni? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

ir meeeginats kopaa ar blody smile.gif poligonaa , reali smird, speeles jega pazuud

Tu aapsis esi ? Es biju vieniigais no mums visiem kas ar 4iitiem nespeeleja vispaar - es atceros kaa pig , analfabeets un kaiteeklis un tas siikais lohs cs.kekavai.lv awp mapaa ar wh uz spawna shaava nost un veel briinijaas kapeec bans cool2.gif bet veelaak kad juus to suudu pametaat un tikai tas siikais lohs veel bombiija ar 4iitiem kompakts tikai reipots uz nebeedu arii bez tiem suudiem, no mums 5 kaukaadi 4 bija top10 un tas 5 bija kaukur uz robezjas , bet tie laiki pownoja jo atceros ka mums bija uz klanu vote tiesiibas un mees dienas viduu meegjinaajaam uzmest iceworld katras 5 minuutes un neviens nebalsoja par laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...