Jump to content
GIGN Forum

Kādi Plāni Vasarai?


allworth
 Share

Recommended Posts

Labi, ka neaizmirsi DrugDealera veljuku tur, citaadi tev veel 3 vasaras vajadzeetu straadaat laugh.gif

n3m11z, ar velli viss kaartiibaa. Nee, nu, protams, pastaav jau veel minimaala shance to somu atrast, BET, lielaaka tomeer ir iespeeja, ka kaads bomzis or smth else to vilcienu jau no manas somas attiiriija (kautgan tagad man radaas cita versija, ka es vinju padirsu autinjaa, taa, ka veel zinaat nevar).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nu baigi ieinteresēja doma, kas viņā iekšā bija. Drīxtētu to uzzināt. smile.gif

Ziemas jaka, pavasara/rudens jaka, zekjes, apenes, kontaktleecu shkjidrums, kontaktleecu konteineriitis, schogetten baltaa shokolaade un fruts 0.5 eXotiskaa sula. Taas jakas bija taadas padaargas + veel pati soma, taa, ka diezgan shkrobiigi confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Ziemas jaka, pavasara/rudens jaka, zekjes, apenes, kontaktleecu shkjidrums, kontaktleecu konteineriitis, schogetten baltaa shokolaade un fruts 0.5 eXotiskaa sula. Taas jakas bija taadas padaargas + veel pati soma, taa, ka diezgan shkrobiigi confused.gif

a tu uz administrāciju aizgāji ? kasieres parasti pievāc tās mantiņas un nogādā administrācijā ...

tā es atdabūju savu somu ar telefonu, pasi, un vēl visādiem loriņiem ...

Link to comment
Share on other sites

Juus, protams, man neticeesiet, bet es taisos pateereet ljoti daudz alu smile.gif. Veel vairaak nekaa es to daru jau tagad.

Lielaakie notikumi laikam buutu jaanji, peec tam dzerstinjsh pie Usmas ezera un ... visi paareejie dzerstinji smile.gif.

Veel jau arii darbs, bet tas nav tik buutiski

Link to comment
Share on other sites

a tu uz administrāciju aizgāji ? kasieres parasti pievāc tās mantiņas un nogādā administrācijā ...

tā es atdabūju savu somu ar telefonu, pasi, un vēl visādiem loriņiem ...

OJ, LUUDZU neatgaadini man par to administraatori. Kad es pie vinjas aizgaaju, es pusstundu skaidroju ko vispaar man vajag, jo vinjai ir TIK apdolbiitas smadzenes, ka apdirsties var. Saaksim jau ar to, ka no saakuma man vinja kaadas 40 min bija jaagaida, jo vinjai bija kafijas pauze + veel jaaiet pie priekshnieka bija. Jau tad peec vinjas izteiksmes un runas es sapratu, ko no vinjas gaidiit. Pats labaakais, ka tad, kad man izdevaas ieskaidrot kas noticis, vinja pateica, ka vilciens ar kuru es braucu - Nr. 661 Lugaži - Rīga, kursh shodien, sliezhu remontu deelj nekursee liidz Riigai, bet tikai liidz Vangazhiem, kur notiek paarseeshanaas autobusaa, kas aizved uz Garkalni, kur muus sagaida cits vilciens, vispaar neesot vinju pakljautiibaa, jo tas vilciens, redziet, kursejot tikai liidz Vangazhiem, taapeec vinjai nav nekaadas daljas gar vilcienu, un vinja man nekaadi nevarot paliidzeet, arii ne ar vienu no vilciena mashiinistiem/konduktoriem nevarot sazinaaties un beigaas, kad es uzprasiiju, kur ir priekshnieciiba, vinja mani pasuutiija. Reaali es vinjai gribeeju pauri izshkjaidiit. Peec tam gan, atbraucot maajaas, sazinaajos ar kaiminjieni, kura straadaa dzelzceljaa un vinja, protams, mieriigi sazinaajaas ar vilciena personaalu, tachu somu tajaa vilcienaa vinji neatrada. Nu veel paliek ceriiba - autobuss, ar kuru braucaam peec tam un kuru riit meegjinaashu dabuut rokaa, bet nu iespeejas nav paaraak lielas.

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

juunijs=darbs - dzershana, darbs - dzershana, darbs -dzershana - meitenes @ juurmala, dzershana - meitenes, darbs

juulijs=darbs citur - ekonomika - darbs -ekonomika - darbs - ekonomika, dzershana - meitenes - dzershana - meitenes - ekonomika

augusts= ekonomika - darbs - meitenes - meitenes - meitenes - meitenes - lolais kodiens pirms skolas

Ar ekonomiku domaaju , ka esmu noleemis taakaa biki pamaaciities sho priekshmetu

<edit> yeeey! 777 posti

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

Jums tik straadat un maaciities! smile.gif

Get reaaal, tas ir prieks noobiem! Vajag vasara gar juuru vazaaties, ar meiteneem knaibstiities un par maaciibaam nedomat. Piedevam - ta universitate tapat nekur neaizmuks un tapat nevienam nav vajadziiga! wink.gif

Tik stulbi ir jaunam dzekam sevi norakstiit ar universitaati un darbu. Visa dziiva sapostiita! Jauniibu vajag izbaudiit!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Jums tik straadat un maaciities! smile.gif

Get reaaal, tas ir prieks noobiem! Vajag vasara gar juuru vazaaties, ar meiteneem knaibstiities un par maaciibaam nedomat. Piedevam - ta universitate tapat nekur neaizmuks un tapat nevienam nav vajadziiga! wink.gif

Tik stulbi ir jaunam dzekam sevi norakstiit ar universitaati un darbu. Visa dziiva sapostiita! Jauniibu vajag izbaudiit!

Beefy

... Un vecumdienas pavadīt miskastē smile.gif.

Piekrītu, ka universitāte nav vajadzīga (daļēji). Universitāte dod teorētisko bāzi, bez kuras praktiskā bieži vien nav iespējama. Darbs dara darītāju smile.gif.

Par to universitāti runājot, papīrs gan ir vajadzīgs cool2.gif .

Bet vasarā tikai alu, visu pārējo un alu. Nu to jau es pateicu, bet tas ir svarīgs faktors.

Link to comment
Share on other sites

Tik stulbi ir jaunam dzekam sevi norakstiit ar universitaati un darbu. Visa dziiva sapostiita!

Pepija Garzeķe reiz teica, ka viņa grib iet skolā, lai viņai būtu brīvdienas, jo tajā brīdī, kad tev nav pienākumu (darba, mācību), tev nav arī brīvdienu

Painy

Link to comment
Share on other sites

Pepija Garzeķe reiz teica, ka viņa grib iet skolā, lai viņai būtu brīvdienas, jo tajā brīdī, kad tev nav pienākumu (darba, mācību), tev nav arī brīvdienu

shis vispaar ir viens no seno latvieshu galvenajiem uzskatiem.

fruts 0.5 eXotiskaa sula

un tu veel tur teici, ka tev neesot dzeramaa! dry.gif

mamiite mani laikam iekaartos darbaa 2X veikalaa aka Maximaa. paarsvaraa seedeeshu pie datora vai maaciishos skrituljot. ljoti iespeejams, ka buus kaads pasaakums, kur varees iedzert.

Link to comment
Share on other sites

shis vispaar ir viens no seno latvieshu galvenajiem uzskatiem.

un tu veel tur teici, ka tev neesot dzeramaa! dry.gif

mamiite mani laikam iekaartos darbaa 2X veikalaa aka Maximaa. paarsvaraa seedeeshu pie datora vai maaciishos skrituljot. ljoti iespeejams, ka buus kaads pasaakums, kur varees iedzert.

1) Vairs jau arii nav

2) Droshi vien tad kad tu prasiiji arii veel nebija

sad flashy

Link to comment
Share on other sites

Pepija Garzeķe reiz teica, ka viņa grib iet skolā, lai viņai būtu brīvdienas, jo tajā brīdī, kad tev nav pienākumu (darba, mācību), tev nav arī brīvdienu

Painy

redz kā sanāk - Pepija ir gudrāka par beefy. Diezgan cheesy.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...