Jump to content
GIGN Forum

Kādi Plāni Vasarai?


allworth
 Share

Recommended Posts

Stāstiet, nu! Varbūt pasmelšos idejas happy.gif.

Es personīgi strādāšu. Tā pavairāk vasaru izbaudīt sanāks tikai 2 nedēļas pēc Vasaras saulgriežiem un 1 nedēļu augustā, kad esmu ieplānojis atvaļinājumus.

Hmm, varētu kādu laiku pie ezera padzīvot. Ārzemju ceļojumi laikam šovasar nespīd. Un, protams, alus un šašliki pastiprinātā režīmā. 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Njaa biggrin.gif Sen gaidītā vasara ir klāt veseli 9 mēneši skolā kurā iemācijos kas ir polinoms un monoms 10cms.gif NU bet tas nepatēmu... ES laikam daudz skeitošu... Noteikti ar draugiem aizlaidiisim ar teltīm uz kadu labu festivālu (nejau raimonda paula, vajag kko smagāku...) Vel riktigi izārdišos ar moci... Neiztikt bez šašļikiem.. Gavenais centīšos izklaidēties!! Galvenais ir izklaidēties un buūt priecīgam, un gandarītam par pavadīyo laiku laugh.gif76.gif

Link to comment
Share on other sites

Varetu aiziet no darba! smile.gif Tad buutu DAUDZ laika atpusties un izbaudiit so lielisko vasaru! 20.gifnaughty.gif

7.-9. juulijs klases salidojums pie Usmas Ezera! Juuhuu! thumbsup.gif

Kaut kad junija CSDD eksamens uz A kategoriju thumbsup.gif

Kaut kad junija saskruvesu moci... jamegina pieregistret CSDD upset.gif

Jacelj maaja... biggrin.gif zel ka nav elektriibas ... zaban.gifsmiliez.de_2477.gif

Protams, japiekopj MaXimAS triis XXX programma un katru nedelu jaiehavo kaadi 3kg galas na halavu! SASLIKI UN ALUS! JEE JEE! biggrin.gif4.gif31.gif

rush man!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Tiko no darba intervijas, iespejams bus viens darbs. Un tas nozime, kad vasara (un ari bec tas) stradashu, dzershu daudz alu un braugsu pie juras. Un laikam ari es, shogad uz arzemem nebragshu. Vienigi bija padoma uz Iriju stradat, bet tie tadi miglaini plani.

Link to comment
Share on other sites

Njaa biggrin.gif Sen gaidītā vasara ir klāt veseli 9 mēneši skolā kurā iemācijos kas ir polinoms un monoms 10cms.gif NU bet tas nepatēmu... ES laikam daudz skeitošu... Noteikti ar draugiem aizlaidiisim ar teltīm uz kadu labu festivālu (nejau raimonda paula, vajag kko smagāku...) Vel riktigi izārdišos ar moci... Neiztikt bez šašļikiem.. Gavenais centīšos izklaidēties!! Galvenais ir izklaidēties un buūt priecīgam, un gandarītam par pavadīyo laiku laugh.gif76.gif

Britnija Spīrsa ???

bet pa tēmu - neko nedarīšu vasarā - tākā man paliek 21 vasaras vidū , izlaidums, eksāmeni , un jāstājas augstskolā, tad šaubos vai dzeršu tik daudz , cik tagad ..

Link to comment
Share on other sites

Ka vienmer slinko6u maajaas .. uz laukiem, protams, nebrauk6u - necie6u zemes darbus, bet tur mani tikai pie zemes darbiem liek dry.gif dro6i vien sitaa buus garlaiciigaakaa vasara .. tapat kaa visas smile.gif darbaa netiku .. no vienas puses - Paldies Dievam .. savukart no otras - vajag $ | labakais, kas gaidams - celojums uz Liepaaju tb pieriities saslikus un paskatiities, kas jauns uudens pasaulee laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

NU no shiis 5dienas narvasenaa saaku straadat.. 2meeneshus lidz augustaam. , augusts briivs tad kozhu uz nebeedu, no septembra atkal straadaju narvasenaa pa briivdienaam smile.gif ++allworth kad izvizinaasi mani ? XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar metallicas konci. Tad Jāņos nenormāli piedzeršos kā jau katru gadu. 4-6 dienas vienkārši nonstopā būšu šmigā. Vienreiz gadā tikai to var atļauties smile.gif Tad sekos pēteri - 2 dienas šmigošana. Tālāk jāčillo, tā ka braukāšu pa končiem un nemitīgi nedēļas nogalēs dzeršu. Kaut kad pa vidam pastrādāšu. Ā vēl kaut kur pa vidu kāda čiksa ******.

Runājot smailijos man šī vasara apmēram šāda - smiliez.de_29.gifsmiliez.de_29.gifsmiliez.de_750.gifsmiliez.de_750.gifsmiliez.de_1538.gifsmiliez.de_2076.gifsmiliez.de_29.gifsmiliez.de_29.gifsmiliez.de_2076.gifsmiliez.de_2076.gifsmiliez.de_2433.gifsmiliez.de_2433.gifnew_all_coholic.gifnew_all_coholic.gifsmiliez.de_29.gifsmiliez.de_29.gifnew_all_coholic.gifnew_all_coholic.gifnew_all_coholic.gifnew_all_coholic.gifsnack.gifsnack.gifsnack.gifsnack.gif1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar metallicas konci. Tad Jāņos nenormāli piedzeršos kā jau katru gadu. 4-6 dienas vienkārši nonstopā būšu šmigā. Vienreiz gadā tikai to var atļauties smile.gif Tad sekos pēteri - 2 dienas šmigošana. Tālāk jāčillo, tā ka braukāšu pa končiem un nemitīgi nedēļas nogalēs dzeršu. Kaut kad pa vidam pastrādāšu. Ā vēl kaut kur pa vidu kāda čiksa ******.

ev to4 gribetos aizlaist uz metallicias konci... (mm) happy.gif vienigais nezini kur var nopirkt netaa biljetes?!

Link to comment
Share on other sites

Straadaashu, lai atpelniitu somu un taas saturu, ko shodien vilcienaa aizmirsu un ko kaads jau ir savaacis...

Labi, ka neaizmirsi DrugDealera veljuku tur, citaadi tev veel 3 vasaras vajadzeetu straadaat laugh.gif

Edited by SheYn
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...