Jump to content
GIGN Forum

Razer


mikis
 Share

Recommended Posts

Gribetu sev to razer peli vinju var arii nopirkt latvijaa un taa ir pro pele

http://www.razerzone.com/Products/Gaming-M...er-Diamondback/

ja gribat vairak izlasit nu tad varat griesties shite

http://netgames.apollo.lv/portal/articles/4661

nu vienkaarsi unikaali ofic nopirksu zilaaa kraasaaaa............ new_shocked.gif

es jau saaku luukties muterej lai nopeerk da nopirks palubomu es muteri vienmer piekoluju........

a kaa ar jums gribat arii sev taadu? smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

1) nu vienkaarsi unikaali ofic nopirksu zilaaa kraasaaaa............ new_shocked.gif

2) a kaa ar jums gribat arii sev taadu? smiliez.de_2551.gif

1) - Krāsa raksturo tavu orientāciju wink.gif

2) - Ne, negribētu, jo pieradums pie esošās peles ir pārāk liels!

Link to comment
Share on other sites

1) - Krāsa raksturo tavu orientāciju wink.gif

2) - Ne, negribētu, jo pieradums pie esošās peles ir pārāk liels!

Tici man nav taa vnk vis feinaak izskataas a kaadu tu njemtu ja nejemtu protams ka zilu nejau zalju kura izskataas kaa uzmest govs suuds viirsu ar zali nu tas tak neizskataas normaali tici man.............. shit.gifthumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Fui, nafig man tādu kaku, ja ownoju šo te* monstru dry.gif

(Logitech SBF90, Made In China)

---------------------------------------

*bildē redzamā miška nav gluži manējā, bet modelis ta tāds pats! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Fui, nafig man tādu kaku, ja ownoju šo te* monstru dry.gif

(Logitech SBF90, Made In China)

---------------------------------------

*bildē redzamā miška nav gluži manējā, bet modelis ta tāds pats! dry.gif

LoL taada pele ganjau laba a ka forshi ar bumbunju speelet? laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

zalju kura izskataas kaa uzmest govs suuds viirsu ar zali nu tas tak neizskataas normaali tici man.............. :shit::thumbsdown:

nemuldi, zaljaa arii smuka. nu man jau patiik, bet priekshkam man taadu (bet no daavanas jau neatteiktos :D)

Link to comment
Share on other sites

Ieveroju, kad vinja aptuveni pa 10 ls dargaka, neka g5 un mazak pogas ,un nav svara reguletajs. Manuprat, te kads vinju, grib pirkt tikai delj tam gaisminjam, ar ko iespejams vinji (firma) ir gribejushi piesaistit pircejus, kuri skatas preci pec vizuala izskata/noformejuma.

Un patiesiba vinja man atgadina manu veco Logitech peli, pa 12 Ls, tikai ar gaisminjam (dizaina zinja).

Link to comment
Share on other sites

Ieveroju, kad vinja aptuveni pa 10 ls dargaka, neka g5 un mazak pogas ,un nav svara reguletajs. Manuprat, te kads vinju, grib pirkt tikai delj tam gaisminjam, ar ko iespejams vinji (firma) ir gribejushi piesaistit pircejus, kuri skatas preci pec vizuala izskata/noformejuma.

Un patiesiba vinja man atgadina manu veco Logitech peli, pa 12 Ls, tikai ar gaisminjam (dizaina zinja).

Da nee vnk sanaacis ir taa jo kas tev labu jaunu gamer peli taiiisiis taadu suudu padomaa un par 10 ls dargaaku neeka g5 tas tak nav normali nu ja priksu vel paskatiishos..... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

LoL taada pele ganjau laba a ka forshi ar bumbunju speelet?  laugh.gif

man taada pele bija daudzus gadus, un nebija ne mazaakaas probleemas, nekad negljukoja un ljoti labi straadaaja. taa ka nedirs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...