Jump to content
GIGN Forum

Dzeram Un Rijam


fuj1tsy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a vispār. Čilli picā gadījumā aliņš nemaksās 2x dārgāk? Tur jau tāpat nebija īpaši lēti.

shock1.gif Tad jau toč jādomā cita vieta! Turklāt man liekas ka vkarā sēžot ārā varētu būt auksti!

P.s. šitais ir foršs smailijs 40.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ir vieta, Maska, orientējoši pretī Sporta Pilij (tie kas tādu nezin, netālu no barona un tallinas ielu krustojuma [tie kas arī šo nezin - awww, cik žēl... NAV]). Tur aliņš 70 saņi, apakšā patīkams vēsumiņš un vēl var biljardu uzraut. Paēst arī var. Lejā vietas padaudz.

ja maksā tāpat kā agrāk, tad jau var teorētiski arī čilli, bet man liekas, ka tur vietas nebūs...

Link to comment
Share on other sites

Nu ir vieta, Maska, orientējoši pretī Sporta Pilij (tie kas tādu nezin, netālu no barona un tallinas ielu krustojuma [tie kas arī šo nezin - awww, cik žēl... NAV]). Tur aliņš 70 saņi, apakšā patīkams vēsumiņš un vēl var biljardu uzraut. Paēst arī var. Lejā vietas padaudz.

ja maksā tāpat kā agrāk, tad jau var teorētiski arī čilli, bet man liekas, ka tur vietas nebūs...

uhh ja jau uz masku tad es arii vareetu pieskriet paskatiities uz cinjubiedru sejaam, he tur pat vien netaalu dzivoju smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...