Jump to content
GIGN Forum

Tavs Spēlēšanas Stils


^Ali^
 Share

Recommended Posts

wink.gif Cik zinu ir dažādi tipi Vieni rusho vieni kriso jo baidās nomirt kā spēlē tu?

Btw cik zinu un pēc personīgās pieredzes puba regulāri taisot rushus(vienalga pie kā tu esi un kas ir pretinieki un vai tu to dari viens vai ar vel kādu ) var ļoti labi uzkačāt skillu

Ar šo es varbūt arī daļēji gribu playerus palūgt nesēdēt, jo tas tas taks ir pubs pof par nāvēm un mēģināt rushot!

Link to comment
Share on other sites

Nav runa par to, ka atlikt visu teamu( protams gadas, ka tavac 3 un pēc tam visu teamu no muguras, bet diemžēl mani beigas vienmēr novac kautkāds zuša veidīgais krisa) bet pa to , ka jābūt neatlaidīgam tā teikt skriet viņiem virsu kamer iznes !

Link to comment
Share on other sites

es vienmēr nopērku botganu un sēžu pie bāzes, kad uzliek c4 nekad neeju atmīnēt, reāli kāda jēga pakāst norm ieroci? smile.gif ja esmu t, tad parasti tusējos pie bāzes, ja uzliek c4, tad neeju palīgā nosegt bumbu, bet stāvu uz vietas un gaidu, kad ct rašos un tad viņus no muguras, ja admini piesienas, ko es daru bāzē, es pasaku, ka man telefons zvanīja smile.gif

ja nopietni, tad dažreiz (dažreiz?) sanāk uzrašot, neatkarīgi no tā kāds man ir rezultāts, 20-1 vai 1-20...

Link to comment
Share on other sites

hmm taakaa speeleeju tikai ar eagle un to ko pacelju no zemes ( kaa bomzzh), tad parasti pirmais nemetos virsuu bet kaa treshais gan. Ir briizhi kad mani nosauc par zhurku, jo es tipa kautkur noliidis un ieshauju galvaa, bet tas tikai taapeec ka es dzirdu ka viens nesaaas virsuu es paeeju malinjaa un noshauju eleganti ar 1 lodi smile.gif. Bet taa ja kaads pasaka rashojam tur un tur tad aidaaa.

Un veel parasti ieksh CW es nazhu raundaa palieku peedeejais un ja manu team visu apvaac tad muuku un krieviski lamaajos laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

ATkarīgs no garīgā. Ja ir sajūta (kad jūties kā rembo un tevi nevar nogāzt armija), tad es skrienu (rašoju), šauju ar ko gribu un kurā vietā gribu, bet ir reizes, kad velkos ar šiftu un nemēģinu nekādā ziņā izpaust savu atrašanās vietu pretiniekam.

Link to comment
Share on other sites

ITkaa meegjinu iet kopaa ar c4/segt liidziigi spotus vai arii eju uz tiem spotiem kur man paaris fragi parasti iekriit. Briizhiem aizeju lidz poziicijai un pazhurkoju, ja uzliek bumbu metos ciinjaa smile.gif Patiik sarunaaties ar dzhekiem pa mic un taa izveidot kaut cik sakariigu kartes segshanu cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

es vienkaarshi nevaru noseedeet kaadaa vietaa ilgaak par kaadaam 10 sekundeem, ja es meeghinu to dariit, tad man tas tik aatri apniik, taadejaadi vai nu es kaut kur vislaik apkaart skraidu vai arii vienkaarshi kaa kamikaze rushoju un visus novaacu (jo man ir forshs aims).

Link to comment
Share on other sites

Nu vispaar kaa CT es censhos speeleet praatiigi, segt spotu, tachu gadaas taadi briizhi kad aizraujos, k-kur izskrienu un mani novaac kaads T kas to vien gaida kad skries taadi kaa es. Un tad es domaaju - kaada velna peec es to dariiju? Ne jau man jaaliek bumba. Kaa T man labaak patiik rushot, tachu ja ir awp, tad var arii paseedeet baazee un pagaidiit kas notiek smile.gif Vieniigi tad fragi nenaak tik daudz, tachu mirsti arii mazaak. Slikti ir tad ja man ir suudiigs rezultaats, tad es aatraak gribu izvilkt un skrienu vislaik rashos kur vienmeer nomirstu. Vispaar man dazhreiz baigi besii pubs, jo, piemeeram, ir situaacija kad kaadi 5-6 cilveeki skrien rashaa uz spotu (kaa t) un visi raksta "Go go go; Storm the front etc." 90% gadiijumu vinji pie spota peekshnji apstaajas un saak krisiit, tad es tur 1 ieskrienu spotaa un tie pretinieki kas tur tusee mani noshauj. Nez, es esmu pieradis, ka ja cilveeki skrien rushaa, tad arii skrien, nevis aizskrien liidz spotam un tur tup bezjeegaa. Pie CT atkal ir cover probleema, kad tu nevari segt kaadu noteiktu eju, tev ir jaaskataas uz visaam puseem, jo pubaa ne uz vienu nevar paljauties smile.gif Taadaa zinjaa man cw/gather(ar sakariigiem cilveekiem) patiik labaak.

Link to comment
Share on other sites

atkarīgs no tā kādā "tehnikā" sēžu. ar kādu kitu spēlēju. kāda mape.

aj nu nepūt mums te pīlītes, neatkarīgi no kartes tu vienkārši atrodi kādu forši tumšu stūrīti un tur nosēdi visu karti, gaidot fragus.

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

aj nu nepūt mums te pīlītes, neatkarīgi no kartes tu vienkārši atrodi kādu forši tumšu stūrīti un tur nosēdi visu karti, gaidot fragus.

smile.gif

ja ar snaipera kitu, tad protams smile.gif pat M95 nav tik spēcīgs lai nonestu ar vienu šāvienu. bet ar visiem citiem kitiem kaut kur sēdēt nav īpaša jēga.

Link to comment
Share on other sites

Outllawz ar tevi tāpat viss bija JASNA biggrin.gif Taka ZAbej (Ja jūs zinātu cik ļooti man patīk šie divi vārdi, jo ar tiem var pateikt tik daudz....) Nēsmu tevi manījis taisot rushus tev ir par slabo biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Outllawz ar tevi tāpat viss bija JASNA biggrin.gif Taka ZAbej (Ja jūs zinātu cik ļooti man patīk šie divi vārdi, jo ar tiem var pateikt tik daudz....) Nēsmu tevi manījis taisot rushus tev ir par slabo biggrin.gif

ar mani bumbucīt nekas nav jasna. neesi mani manījis gignā, bet es savukārt neesmu tevi manījis uo thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Meeginu aatri aizskriet liidz preteniekam un nomirt 1majam (varbuut paveicas un pakeru kadu no preteniekiem liidz)

Nepatiik palikt peedeejam tad mani paarnem stres jo zinu ka visi mani veero un ja es notizloshos tad mani apsaukaas.

<player1>boooots!!

<player2> N00bs!

<playerUnreal> hahahahaha ***

<Hofo> sad.gif

<player00> sk.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...