Jump to content
GIGN Forum

Dzert Ir Kuuli


allworth
 Share

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es šajā sakarā neko nebildīšu biggrin.gifbiggrin.gif jo dažiem ir skaidrs, kāds ir mans dzīves stils smile.gif

diagnoze - dzeeraajs biggrin.gif

bet nu jaa iedzert tachu ir forshi... atraisaas runaashana .... aiziet shirmis ciet.... bet nu taa forshi man patiik thumbsup.gif

EDIT: bara instinkta peec nedzeriet wink.gif

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

Manprāt galvenais ir motivācija kādēļ tu dzer!

- Draudzene mani pameta.....

- gribējās pameiģināt

- gribējās norauties

- gribējās saņemt drosmi, lai piekautu to "Kuili" ielas pretējajā pusē

- gribējās vairāk jautrības

- utt.

daudzi iemesli ir nosodāmi. daži netik nosodāmi.....

Tātad iedzert ir gan reizē kuul, gan arī nekuul.

Man nepatīk tie skati kad kādi 5-6 klases audzēkņi guļ zemē piedzērušies.

pilnīgi aiz laba prāta vienreiz "Konfiscēju" dzeramo. (tiesa tas bija DŽINS kursh man nepārāk garšo)

Grādīgais dod tev brīvības sajūtu. Atraisa tevi. nav jauztraucas par savām problēmām.

Var izdarīt pilnīgi visu ko vien vēlies(nau kauns)

utt.

P.S. Grādīgajam ir savi + un -

Link to comment
Share on other sites

Manprāt galvenais ir motivācija kādēļ tu dzer!

- Draudzene mani pameta.....

- gribējās pameiģināt

- gribējās norauties

- gribējās saņemt drosmi, lai piekautu to "Kuili" ielas pretējajā pusē

- gribējās vairāk jautrības

- utt.

daudzi iemesli ir nosodāmi. daži netik nosodāmi.....

Tātad iedzert ir gan reizē kuul, gan arī nekuul.

Man nepatīk tie skati kad kādi 5-6 klases audzēkņi guļ zemē piedzērušies.

pilnīgi aiz laba prāta vienreiz "Konfiscēju" dzeramo. (tiesa tas bija DŽINS kursh man nepārāk garšo)

Grādīgais dod tev brīvības sajūtu. Atraisa tevi. nav jauztraucas par savām problēmām.

Var izdarīt pilnīgi visu ko vien vēlies(nau kauns)

utt.

P.S. Grādīgajam ir savi + un -

Pilniibaa piekriitu par to ka aizmirst savas probleemas.... wink.gif

nu labi, piekriita arii tam, ka izskataas debiili + nav veseliigi, kad kkaadi mazie mochii 0.7 no kaklinja tongue.gif bet nu konfisceejis neesmu veel neko smile.gif

Link to comment
Share on other sites

stuulbi ir tas ja cilveeki un ne tikai jaunieshi piedzeraas un saak justies forshi nee nu var tachu justies forshaks cool2.gif bet tomeer jaarespektee ir apkaarteejie cilveeki. viens no svarigakajiem likumiem tachu ir nedari nesaki nekadas lietas citiem kuras tev nepatiktu ja daritu uz tevi pashu. iedzerot alkoholu liels daudzums cilveeku shiis barjeras aizmirst.. zheel:) nu un protams taadiem violent1.gif alkoholu nevajadzeetu lietot:) tomer taa tachu ir ar likumu atljauta narkotika:)

vispariba pats jau dzeru gandriz katru dienu:) un kamer man to NEVAJAG taa ka rokas triic es par to arii nemaz neuztraucos jo mierigi varu kaadu dienu arii izlaizt bet necenshos biggrin.gif kaut kaa neticu arii taam lietaam par alkoholismu ko maca biologjijas stundaas...vienmer saka ka ja vienreiz ir alkoholikjis visu muzhu nedrikstes ne piliti alkohola iedzert savadak atkal atkritis atpakalj alkoholisma..bet pazistamajam tevs viens arii bija alkoholikjis un saka ka mierigi var iedzert 1 alu un nekas nenotiek...

Link to comment
Share on other sites

lol vai tad vairs nezina ko darit ar iereibusham damam !?

Nekas paaugsies zinasi  wink.gif

Es chista nezinu ko dariit ar chiksaam, kuras gulj kaadaa mistiskaa kaktaa, sevi apveemushas un smird peec spirta wink.gif

P.S. Par daamaam es gluzhi vinjas arii nesauktu.

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

ai, loliti juus visi esat

"gan dzert, gan nedzert ir kuuli"

ko tas vispaar noziimee? ka visi cilveeki ir kuuli? tas viss taksh tikai no cilveeka atkariigs, vai vinjsh ir kuuls vai nee. vo tas, vai vinjam ir kule vai nav, tas gan no vinja nav atkariigs, bet tas ir cits staasts, ko gan jau visi, kas sasniegushi 9. klasi (ja nemaldos, tad ir anatomija) zin.

p.s. veel tik gribeeju piemineet, ka man mazliet fascinee, ka 16gadiigie smiliez.de_2524.gif s tagad mums staasta, kaa vinjiem nepatiik, ka siichi kozh. Labaak pastaastiet, kaada ir atshkjiriiba no taa, ka juus kozhat?

Link to comment
Share on other sites

ai, loliti juus visi esat

"gan dzert, gan nedzert ir kuuli"

ko tas vispaar noziimee? ka visi cilveeki ir kuuli? tas viss taksh tikai no cilveeka atkariigs, vai vinjsh ir kuuls vai nee. vo tas, vai vinjam ir kule vai nav, tas gan no vinja nav atkariigs, bet tas ir cits staasts, ko gan jau visi, kas sasniegushi 9. klasi (ja nemaldos, tad ir anatomija) zin.

p.s. veel tik gribeeju piemineet, ka man mazliet fascinee, ka 16gadiigie smiliez.de_2524.gif s tagad mums staasta, kaa vinjiem nepatiik, ka siichi kozh. Labaak pastaastiet, kaada ir atshkjiriiba no taa, ka juus kozhat?

Labaak pasaki ar ko atshkjiraas, ka 16 gadiigs dzer un kad 18+ gadiigs dzert. Atshkjiriibas nav. Bet kad dzer puishi un meitenes, jaunaaki par 16 gadiem. Vinji veel iisti nezin alkahola negatiivo ietekmi uz maaciibaam, raksturu un citaam tikpat svariigaam lietaam.

Link to comment
Share on other sites

Labaak pasaki ar ko atshkjiraas, ka 16 gadiigs dzer un kad 18+ gadiigs dzert. Atshkjiriibas nav. Bet kad dzer puishi un meitenes, jaunaaki par 16 gadiem. Vinji veel iisti nezin alkahola negatiivo ietekmi uz maaciibaam, raksturu un citaam tikpat svariigaam lietaam.

18+ gadigais var nodzerties un klut par hronju, 16- gadigais tikai nodzeras un nodirsh savu jaunibu.

Link to comment
Share on other sites

18+ gadigais var nodzerties un klut par hronju, 16- gadigais tikai nodzeras un nodirsh savu jaunibu.

Tas ko tu uzrakstiji, manupraat, ir pilniigs shits. Tikpat labi 18+ gadiigais var piedzerties un nodziivot savu jauniibu (jaa, vinjsh veel ir jauns) pa graavjiem.

Taakaa iisti jeegu es tavam replajam neredzu. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas ko tu uzrakstiji, manupraat, ir pilniigs shits. Tikpat labi 18+ gadiigais var piedzerties un nodziivot savu jauniibu (jaa, vinjsh veel ir jauns) pa graavjiem.

Taakaa iisti jeegu es tavam replajam neredzu. dry.gif

redz koshker uz vecakiem cilvekiem alkohols iedarbojas savadak.

Vinsh klust par alkoholiki hronisku.Vinja organisms to pielauj.

A tads siks krupis nespej ilgak par trim dienam novilkt bez vemstishanas.

Tur ir taa atshkjiriba.Var redzet, ka neesi laikam nekad tadus kadrus redzejis.

Protams, ka arii vecaki cilveki var dzert un vartitites pa gravjiem bet tas tach nav ilgak par 3-2 dienam.

Link to comment
Share on other sites

redz koshker uz vecakiem cilvekiem alkohols iedarbojas savadak.

Vinsh klust par alkoholiki hronisku.Vinja organisms to pielauj.

A tads siks krupis nespej ilgak par trim dienam novilkt bez vemstishanas.

Tur ir taa atshkjiriba.Var redzet, ka neesi laikam nekad tadus kadrus redzejis.

Protams, ka arii vecaki cilveki var dzert un vartitites pa gravjiem bet tas tach nav ilgak par 3-2 dienam.

Okey par to shrotu par vemshanu es tev piekriitu, bet vai tas noziimee ka mees, mazgadiigie, dzeram savaadaak nekaa tie lielie ?!

Bet tad atkal, mees te nedaudz novirzijaamies no temata. Runa gaaja par to, ka tiem kam ir aptuveni 16 gadiigi saprot kaa normaali jaadzer, bet tie kas jaunaaki par aptuveni 16 gadiem gan to iisti nezin, jo kamon, nau tachu taa, ka kad uzreiz paliek 18 gadi maaks normaali dzert. Manupraat, muusdienaas tas jau notiek ap 16 gadiem. Un liidzarto Dr. Pain teiktais tiek apshaubiits un tas luuk patiesiibaa bija visa shii meerkjis. shades.gif

Link to comment
Share on other sites

Okey par to shrotu par vemshanu es tev piekriitu, bet vai tas noziimee ka mees, mazgadiigie, dzeram savaadaak nekaa tie lielie ?!

Bet tad atkal, mees te nedaudz novirzijaamies no temata. Runa gaaja par to, ka tiem kam ir aptuveni 16 gadiigi saprot kaa normaali jaadzer, bet tie kas jaunaaki par aptuveni 16 gadiem gan to iisti nezin, jo kamon, nau tachu taa, ka kad uzreiz paliek 18 gadi maaks normaali dzert. Manupraat, muusdienaas tas jau notiek ap 16 gadiem. Un liidzarto Dr. Pain teiktais tiek apshaubiits un tas luuk patiesiibaa bija visa shii meerkjis. shades.gif

nee jus nedzerat savadak, ja jus izdzerat tikpat daudz kaa lielie Jums kishka netur un viss nak uz augshu.respektivi es gribetu teikt to, ka mazgadigiem biezi vien nav mera sajuta un tas ari noved pie bedigam sekam.

Bet arii ir pieaugushie vesela chupa, kas nezina mera sajutu.

Link to comment
Share on other sites

nee jus nedzerat savadak, ja jus izdzerat tikpat daudz kaa lielie Jums kishka netur un viss nak uz augshu.respektivi es gribetu teikt to, ka mazgadigiem biezi vien nav mera sajuta un tas ari noved pie bedigam sekam.

Bet arii ir pieaugushie vesela chupa, kas nezina mera sajutu.

Nu blood, es tachu nerunaaju par kkaadu fakiinu tureeshanu un taadiem suudiem. Es runaaju par meera sajuutu, par nenodzershanos liidz peedejam, lai peectam nerubiitu neko. Visi pieaugushie zin sho (ljoti reti iznjeemumi irpieljaujami), visi vienaudzi kurus es paziistu arii zin normu. A tie siikie pidinji kuri nesen saakushi dzet nekaa nerubii. Atciimredzot 16 gadiigajiem vienkaarshi jaasaprot kaa dzert ar meeru, jo naak tachu ieskaites un milziigaa tbildiibas sajuuta.

Un Mahmed, man taa shkjiet ka tu iisti neribii teemu.

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Nu blood, es tachu nerunaaju par kkaadu fakiinu tureeshanu un taadiem suudiem. Es runaaju par meera sajuutu, par nenodzershanos liidz peedejam, lai peectam nerubiitu neko. Visi pieaugushie zin sho (ljoti reti iznjeemumi irpieljaujami), visi vienaudzi kurus es paziistu arii zin normu. A tie siikie pidinji kuri nesen saakushi dzet nekaa nerubii. Atciimredzot 16 gadiigajiem vienkaarshi jaasaprot kaa dzert ar meeru, jo naak tachu ieskaites un milziigaa tbildiibas sajuuta.

Un Mahmed, man taa shkjiet ka tu iisti neribii teemu.

Es rubiju temu, nu bet ko Tu vari prasit no jauniem tiniem , kas pirmo reizi saskras ar alkoholu vinji tachu nesparot cik daudz var dzert un cik nevar.Ienjem par daudz un ar to arii viss cauri.Kamer iemacas savu normu.Es 16 gados jau ar zinaju cik varu izdzert lai butu normala skataa, bet tapat sanac biezi vien perebors smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es rubiju temu, nu bet ko Tu vari prasit no jauniem tiniem , kas pirmo reizi saskras ar alkoholu vinji tachu nesparot cik daudz var dzert un cik nevar.Ienjem par  daudz un ar to arii viss cauri.Kamer iemacas savu normu.Es 16 gados jau ar zinaju cik varu izdzert lai butu normala skataa, bet tapat sanac biezi vien perebors  smile.gif

NU TIESHI TO ES TEV CENSHOS IESKAIDROT, bet tu vislaik raksti man kkaadus shitus pretii laugh.gif

Es pat atceros kaa bija kad biju siiks pidinjs. Vislaik dzeeru, peectam skolaa guleeju (arii tagad gulju, bet ne jau noguris no dzershanas, bet no pc kapaashanas) un tad atziimes sliideeja uz zemi. A tagad taa retaak iedzeru, paliek vairaak laiks maaciibaam un vispaar ir ok. Mamma arii vairs nekviec uz mani tik traki. Vinja pat man nopirka mp3 playeru un skeitbordam deku. Taakaa dzert ar meeru atmaksaajaas. Aaa un man riit Dzimene. Taakaa vinja zin ka maaku normaali iedzert, taa lai jautri nevis kad galiigs kjirsis, tapeec vinja pat man nopirks dazhus alutinjus. thumbsup.gif

EDIT: aatri rakstiju, izlaboju dazhas kljuudas.

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

lol - nejau par to ir jautaajums vai 16 gadiigie zina alkohola ietekmi uz organismu (es pienemu ka shii grupa sho ietekmi vareetu zinaat pat labaak par 40 gadiigajiem). Jautaajums ir vai shie siici var vispaar izveerteet sekas un pienemt leemumu, kas buutu logisks apstaaklu un seku izveerteejums (attieciigi ieklautos akceptablajaa), vai arii tikai sekot grupas spiedienam un veelmei paziimeeties etc.

nezinu kaadeelj es shito rakstu, bet - dzert pilniigi viennoziimiiigi ir kuliigi (dzert rlz). Un, lai tie dazhi, kas apgalvo, ka dzert nav kuliigi, lai atbild uz jautaajumu, kaadeel cilveeki dzer? Interesanti ir tas, ka pashaa shajaa procesaa nav nekaada kuliiguma, bet gan driizaak kuliigums sleepjas sociaalajaa noveerteejumaa.

Ja tas nebuutu kuliigi, vai visi krutie holivudas filmu teeli tik regulaari tiktu atteeloti dzerot? vai ja tas nebuutu kuliigi nebuutu taa, ka ir kaadi sveetki bez alkiisha (ieveerteejiet, kaa tiek veerteets jaunais gads bez shampaaniesha). Dzershana ir taa pat kaa piipeeshana - kuliigas fancy elements, kas padara personu interesantaaku, vismaz imaginaari - neatkariigaaku no sisteemas (patiesiibaa jau tikai papildus paklauj, bet - tas normaalu rietumu cilveecinju neinteresee - galvenais ir izskatiities taadam kas ir pret) un veic veselu kaudzi citaadaaku interesantu funkciju smile.gif

DZERT IR KULIIGI! toties, nav kuliigi buut par alkaanu. Pasaule akceptee cilveekus, kas paliek par mulkiem, bet tomeer ir gatavi paklauties sisteemai, nevis pilniigus degeneraatus, par kuru uzvediibas modeljiem neviens neko nezin un nesaprot...

ok... man apnika rakstiit, bet, ja kaadu interesee mans viedoklis, varu ierunaat to mp3 formaataa un nosuutiit jums smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vai arii tikai sekot grupas spiedienam un veelmei paziimeeties etc.

vot shitaa ir pietikami liela problema, kas nav saistita tikai ar alkoholu, bet ar citiem apreibinashanas lidzekliem.Un pec tam atrod visadus tirlinus ar zilganiem gimjiem un 0 sirdspukstiem.

Bet visi jau sak lietot alkoholo taa saucama bara ietekme.Neviens jau nesak alkoholu lietot sezot maja pie spogula ar plakano.

Link to comment
Share on other sites

Dzert ir vienoziimiigi kuuliigi, bet vai tas padara cilveeku kas dzer kuuliigu ? Tas jau atkariigs no pasha cilveeka. Katraa zinjaa man jaapiekriit buus vien ojaram, jo kaapeec mees dzera, ja dzert nav kuuliigi. Dazhi teiks ka taa ir kaada epideemija, kurai nav pretliidzeglis. Kaads teiks ka cilveeki ir tik traki degradeejushies, ka neko citu nevar izdomaat kaa dzert. Bet es teikshu pie velna vinjus, lai vinji pashi izdomaa ko labaaku dariit. Dzert tachu ir 4real. Tikai paalii rodaas labaakaas atminjas un peerles, un mees visi zinam ka taa ir.

P.S. Ojaar, ieraksti mp3 formaataa, sazipo un ielic forumaa. Es labpraat dzirdeetu tavu viedokli pilnaa izteksmiibaa un nopietniibaa.

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

patiikami, peec garas darba dienas paseedeet maajaas un izsuukt kaadu aleenu. vai chetrus. bet reizeem prasaas atslodzei pietesties lai atsleegtos no ikdienas shita.

ojaar, iemet savu izklaastu, es arii labpraat paklausiitos

Link to comment
Share on other sites

Dzert vajag macēt ,ir cilvēki kas prot un ir kas neprot.Ja tu iedzerot nepaliec par muļķi vai nesākas agresijas izpausmes ir ok.Ja cilvēks zina savu mēru,tad iedzert pat ir lietderīgi,bet mērs nāk tikai ar gadiem un dažiem viņš neatnāk nekad,nu lūk tad tiem ir ieakāms apstāties laicīgi,savādāk mamītes lolojums savu dzīvīti var beigt centrāltirgu par krāvēju.Skatoties uz 16 gadīgajiem sīčiem vecrīga ,hmm nāk smiekli es domāju vai kādreiz es tāpat izskatījos no malas smile.gif,tur nekāda krutuma nav ,ticat man jūs izkatāties smieklīgi un dumi vienlaicīgi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...