Jump to content
GIGN Forum

Šokoburgers


macho
 Share

Recommended Posts

weedburger teh best

recepte ir absolūti slepena, secret un konfidinciālala, tāpēc arī nevarēšu jums parādīt. to drīkst tikai dot cilvēkiem garšot, jo tad ir garantija, ka informācijas noplūdums nebūs, jo visi kas pagaršo pēctam neko neatcerās. smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

runājot par pīrāgiem : 100ml glāzīte, 50 wodkā + 50 ābolu sula, tanī kokčā klāt kanēli, un tagad iedomājās skatu, ka dzer teklilu.. tik citrona vietā apelsīna sķēlīte un nav sāls. Un tādu brīnumu sauc ābolpīrāgs. Garšo vienīgi burveklīgi. old.gif

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

runājot par pīrāgiem : 100ml glāzīte, 50 wodkā + 50 ābolu sula, tanī kokčā klāt kanēli, un tagad iedomājās skatu, ka dzer teklilu.. tik citrona vietā apelsīna sķēlīte un nav sāls. Un tādu brīnumu sauc ābolpīrāgs. Garšo vienīgi burveklīgi. old.gif

nevis 50:50 vodku ar sulu, bet sulu lej klaat tikai taa , lai kraasa bik buutu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Šņabja tabaka ūdenspīpei: Nolej (vai nodzer, kā ērtāk) no 0,7 šņabja pusi, sabāž iekšā pudelē pusžāvētas piparmētru lapas (jo lieklākas un vienā gabalā, jo labāk), notur ~vienu mēnesi un voula, tabaka gatava...

Link to comment
Share on other sites

vakar panjemu to finneti, bet taisiju tik sendvichus no vienas puses nevis burgerus! smile.gif nu kolu es saprotu vel, ka dzer normaalu, bet nu runajot par tiem kreemiem.... njaa! kaut kads nutella Ls 1.09 200 grami, finneti bij laikam 52 sant! bet bij vel kaut kads leetaks 400g pa 87 sant bet negribeejas tik daudz! nu jaa! shitos jaaperk leetos!

Link to comment
Share on other sites

vakar panjemu to finneti, bet taisiju tik sendvichus no vienas puses nevis burgerus! smile.gif nu kolu es saprotu vel, ka dzer normaalu, bet nu runajot par tiem kreemiem.... njaa! kaut kads nutella Ls 1.09 200 grami, finneti bij laikam 52 sant! bet bij vel kaut kads leetaks 400g pa 87 sant bet negribeejas tik daudz! nu jaa! shitos jaaperk leetos!

mums vaacijaa 750g nutellas maksaa ~2.69Ђ, t.i. apmeeram 1.89ls

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Bij` vēl labi starp divām tostermaizes šķēlēm tā kārtīgi krēmu ieziest, šķēles arī kā burgeri kopā un tad tajā horizontālajā tosterveida rīkā, kas tās maizes saspiež. Pacep bišķi un tad krēms iekšā arī nedaudz pacepas un sakūst, rodas diezgan unikāla un garšīga substance, pie kam ar kraukšķīgu maizes kārtu apkārt.

Link to comment
Share on other sites

anfis nutella skaitaas arii ekstraa klase vienmer daargaka ir bijusi arii latvijaa noteikti daarga. bet visi parejie shokolaades kreemi ir daudz leetaaki

nu es ziinu

btw, kad smeereeju nutellu uz siltas tostermaizes, tad taa nutella arii pakusa. mm, garshiigi. laikam buus man arii jaaizmeegjina ielikt tostermaizes ar nutellu tajaa sendvichu mashiinaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Man taa fantastika uzreiz uzjundiija patiikamas atminjas par Koshkera uberdzeerienu ieksh gign balles smile.gif

Ja tu domaa colas fantastiku ar alu, tad tas ir man un pljuutinja mega dzeeriens. Un es nezinaaju, ka vinjsh ir kkaadaas bildees shock1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

anfis nutella skaitaas arii ekstraa klase vienmer daargaka ir bijusi arii latvijaa noteikti daarga. bet visi parejie shokolaades kreemi ir daudz leetaaki

ja kas, Origo Rimi veikalā Finetti krēma cena kilogramā ir lielāka par Nutellas.

vecāki man aptuveni jau trīs gadus liek pārtiekt no Finetti, maizes un puņķiem. taupa naudu un laiku, sukas tādi. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Garshas kvalitaate starp taam kolaam ir nedaudz juutama, manupraat! 10cms.gif

Tachu nedomaaju, ka ir veerts izsviest divreiz vairaak naudas par visai liidziigu, apmierinoshu preci! "Fantastikas" kola forever! laugh.gif

Edited by VincenT-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...