Jump to content
GIGN Forum

Kreilji, Labrochi


anfisa
 Share

Ar ko Tu parasti raksti?  

70 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dažādās pasaules valstīs iedzīvotāju vidū ir 90% labroču un 10% kreiļu. Ja izmantojam ļoti stingru kritēriju, kas attiecas uz cilvēkiem, kuriem labās vai kreisās rokas vadošā funkcija jeb dominante ir īpaši krasi izteikta, tad šādu labroču ir 72% un kreiļu - 5%, bet pārējie, kam vienas rokas dominante ir samērā neliela, ir 23%.

gribeejaas nu uzzinaat, cik tad sheit ir labrochu, kreilju un abrochu. varat veel uzrakstiit kaut ko, ko darat ar labo, ja esat kreilis, vai ar kreiso, ja esat labrocis. piem. ir kreilji, kas peli tur labajaa rokaa ( par labrochiem, kas peli tur kreisajaa rokaa, gan neesmu dzirdeejusi smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

Bet domaaju ka priekshs raxtiishanas izmantoju pildspalvu vai kaadu kraasainu kriitinju  smiliez.de_2125.gif  nono.gif  pinch.gif

ahahahahaaaaaaahahah kaads joks smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2524.gif

smiliez.de_2428.gif

p.s biju domaajusi, ka te ir vairaak kreilju rolleyes.gif

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

lai izraadiitu savu cienju kreiljiem, slauku dirsu ar kreiso roku

...un, lai te neparaadiitos visaadi aspraashi, tad varu piebilst, ka rokaa ir tualetes papiiru

p.s. kad nav, tad salvetes

p.p.s. par laimi slinkumu parasti paarvaru un aizeju uz veikalu pirms aviizhu etapa saakshanaas thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Rakstu, peli turu, karoti turu... labajā rokā, bet man ir tāda savdabība.. spēlēju basketbolu, jau 11 gadus 10cms.gif , metu ar labo roku,bet uzbrūku pa kreiso pusi un driblēju ar kreiso roku labāk, kā ar labo, kaut gan man īpašas problēmas nesagādā labā roka driblēšana, un vēl no groza apakšas caurgājienā ari metu ar kreiso roku, bet tik līdz ir pustālais vai truļņiks or sods metu ar labo, vienvārdsakot, esmu dīvainis basketbolā. Nu vot, tādas man tās lietas ar tām rokām!

Link to comment
Share on other sites

btw te ir forshi testinji. un kaajas notesteet arii var (es piem. esmu arii kreiskaaje ( aj nezinu kaa lai latviski to nosauc ) )

taa veel papeetiiju vienu interesantu lapu un bik patulkoju:

Vai juus zinaajaat, ka ...

13. augustaa ir internacionaalaa kreilju diena?

Kreilji precaas aciimredzot retaak nekaa labrochi?

Starp ljoti apdaavinaatajiem daljeeji atrodas vairaak kreilju nekaa kopeejaa iedziivotaaju skaitaa?

Kreiljiem itkaa piedzimstot mazaak beernu nekaa labrochiem?

Kreilji biezhaak ir muuzikji?

Kreilji prot mazliet aatraak rakstiit uz kompjuutera vai rakstaammashiinaam, jo visbiezhaak lietotie burti AERST ir kreisajaa pusee?

Statistiski skatoties kreilji vairaak un biezhaak piipee? Tas var buut deelj paaugstinaataa pielaagoshanaas spiediena, kuram vinji ir pakljauti labrochu pasaulee. Muusu modernajaa sabiedriibaa daudz kas ir otraadaak prieksh kreiljiem un taapeec ir nepiecieshama lielaaka koncentraacija un domaashana, kas aatraak noved pie stresa situaacijaam. Aciimredzot pastaav arii vairaak kreilju pashnaaviibu.

Kreilji daudz labaak prot rakstiit (un biezhi arii lasiit) spoguljrakstaa nekaa labrochi?

(aaij tur veel bija daudz, bet nu..)

hmm un ta kaa no taas lapas neko nokopeet nevar, tad panjemiet pashi un apskataties kaadas slavenas personas bija/ir kreilji

nu un, ja jums interesee, tad varat arii iechekot sho un sho

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Kreiļi owno. naughty.gif

Kreiļi vidēji mirst 9 gadus ātrāk par labročiem.

Link to comment
Share on other sites

Puletaja dienasgramata:

1. No riita piecelos un papuleju ar labo roku - ujjj saldainais, labinais

2. Aizgaju uz darbu un papuleju ar kreiso roku - nu ir taa kaa ir, bet finals ciesams

3. Vakara aizbraucu pie draudzenes un attiecigi papuleju draudzeni - sudiga kreisas rokas imitacija.

Esmu labrocis un ar kreiso izmantoju tikpat labi - celot cemodanus lidmasina noder abas ketnas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...