Jump to content
GIGN Forum

Quality Related Piipl


allworth
 Share

Recommended Posts

Butek, Vi ne velikie russkie pisateli i nesodaete nekakoeto velikoe hudozestvo taksto variant otpodaet. materitsa grubit i nesti bran nekrasivo i inogda davolno silno obizajut. a to sto vi tipa pro igroki sovsem smesno, negavaru sto slabie, no iz servakov silnih izza togo sto neskolko raz ubili nebanjat.

Link to comment
Share on other sites

Blin man tas ir TOTAALI apriebies, neredzu iemeslu to klanu nenahrenizeet, vinji tachu ir pilniigi pidinji. Iesaku dzeest Quality klanu, vinju dirshana bezteemaa jau ir mani novedusi ... Kaads tolks ar vinjiem aukleeties.

Allwoth tagad sanak, ka Tu megini nodirst visus memmberus un pieshuj man to ko neesmu darijis. Es to pat uztveru personiski. Ja Tev kadas personas nepatik, tad sauc vinas vardos un neapliec citus, kas vispar tur mutes.

Man rodas tada sajuta, ka Tevi ir kads personiski apbizojis un lidz ar to lai atriebtu tai personai Tu gribi likvidet visu klanu !???

p.s. ecology man ir arii Mahmed regots, bet te ir runa tagad par principu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man personīgi ir apnicis, ka tas alnis vislaik dirš un ka ar to Buteku vislaik ir problēmas, EDD viņu kādas 5 reizes ir metis ārā. Moš to klanu vienkārši izdzēst?

Iekvoutoshu macho, es neesmu vieniigais kam vinji besii. Jaasaauc konkreeti? buteks un alnis, kaa arii kyky, bet nu tas nav ġluzhi klanaa, bet tajaa barinjaa.

Tas buteka teksts totaals bezteemas marasms.

Link to comment
Share on other sites

Vitek, emm, kāds sakars "lieliskajiem krievu rakstniekiem" ar to ka tu traucē spēli un lamājies? Neiet runa par to, ka tu kādam pasaki "ti loh", tas tiek darīts regulāri, iet runa par to ka tu atkārtoti palaid muti un traucē spēlēt. Man pret quality klanu ir neitrālas domas, neskaitot to OJIeHb, kurš dirš nonstopā + pagūst visus kaut cik normālus spēlētājus nosaukt par čīteriem. Ar pārējiem Quality cilvēkiem citiem spēlētājiem ir problēmas.

Nezinu vai izdzēst klanu tagad būtu laba doma, bet ja jūs turpināsiet debīli uzvesties un lamāties katru raundu, tad tas tikpat labi var arī notikt.

Link to comment
Share on other sites

Macho, со всем уважением поясню сказанное мною по поводу русских писателей - ДАЖЕ они использовали мат! Дальше - вы вправе удалить клан, вопрос не в этом, а в том что скажут люди... Если про меня или про кого-то из вас, скажут, что он фуфло, - ну зачем тогда жить? Верно?

Link to comment
Share on other sites

buT juus savu probleemu varat atrisinaat paliidzot Alnim beigt speeleet sheit ... par paareejiem buutu po ... visi meedz muti palaist

bet vot ALNIS aka Joriks ... zajebal jau ... visus pa 4itakiem sauc utt ... BLADE izraadaas arii ir 4itaks smile.gif ept smile.gif saak palikt pat smiekliigi smile.gif

nekaa personiiga pret jums ... tieciet galaa ar ALNI!

Link to comment
Share on other sites

fuji, расскажи для чего ты играешь в КС? Лично я для удовольствия... В клане только друзья из повседневной жизни... Не поверишь, но даже мой начальник играет в клане на этом сервере - не отличается особым скиллом.. Не это важно! Виртуальная жизнь - ничто! Её даже жизнью назвать сложно... И то как ведёт себя человек в игре - не означает кто он в сушности! Подумайте над этим... Прикиньте кто чего из Вас добился и т.д.

Link to comment
Share on other sites

Lol BuT

tu mani nesaprati ... es csu tikai prieka peec speeleeju, aakstos utt ... bet vienk visu speeleet prieku saak bojaat kaads, kursh visu laiku dirsh:" u nevo 4iti, ti lox etc...

tev pasham nesaaktu riebties kaads, kursh tevi katru raundu pa 4iiteri sauktu, par loxu vai par sunja deelu ?

Link to comment
Share on other sites

Lol BuT

tu mani nesaprati ... es csu tikai prieka peec speeleeju, aakstos utt ... bet vienk visu speeleet prieku saak bojaat kaads, kursh visu laiku dirsh:" u nevo 4iti, ti lox etc...

tev pasham nesaaktu riebties kaads, kursh tevi katru raundu pa 4iiteri sauktu, par loxu vai par sunja deelu ?

extriim ko tur tak striideeties es domaaju ka pieradijumi ir , u lai tad galvanie nolemj , kas un kaa ! Lai slledz tak ciet ! rolleyes.gifsmile.gifcensored2.gif

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

extriim ko tur tak striideeties es domaaju ka pieradijumi ir , u lai tad galvanie nolemj , kas un kaa ! Leiks spams !  rolleyes.gif

es nestriidos ... es pastaastu , kaa izskataas no mana acu punkta!

vieniigais kas no Quality ir izbesiijis ir ALNIS!

buutu man XB , sen jau vinju nobanotu smile.gif

Edited by fuj1tsy
Link to comment
Share on other sites

BuT'e'K, tut nekogo ne interesuet kakoi ti v realnoi zhizni. Poimi prostuju vesh, na etom servere mat zapreshen, kak i na vseh horoshih serverah. Chto tebe eshe ne ponjatno !?

Otmazka pro "ДАЖЕ они использовали мат" prosto smeshnaja, negde ona neprohodit. Ti dumaesh tut odni idioti ?

Link to comment
Share on other sites

Им не запретили, мне тем более не запретят!

P.S.S. K AllwOrth лично - к сожалению твои познания русского языка оставляют желать лучшего... За себя не бойся - солдат ребёнка не обидет! ( так говорит русская народная поговорка). Если конечно у тебя нет желания обсуждать что-либо в повседневной жизни (aka real).

Tikko pārlasīju vēlreiz to Buteka tekstu un tikai tagad pamanīju šādas tāds nianses.

Savās mājās, darbā vai vēl sazin kur vari lamāties, kā vien tev patīk, bet serverī ir savi noteikumi un tur tev aizliegs gan lamāties - ar kādiem līdzekļiem, tas vairāk vai mazāk ir tavās rokās.

Labi, kareivi, neaiztiec bērnus, bet kāds man ar to sakars? Un savu real life vari atstāt priekš sevis un citiem, kam ar tevi, kas ir runājams in real life. Tavā kareivja vecumā jau tev vajadzētu saprast, ka es neskriešu runāt par ar servera kārtību saistītām lietām ar katru, kas vien gribēs ar mani par to apspriesties. Ja ir kādas īpašas vēlmes, PM me.

Link to comment
Share on other sites

2 flashback, к сожалению ты плохо знаком с рус. литературой... Это по поводу: "vinji savaas graamataas ir k-kur pielietojushi paaris reizes dazhus lamuvaardus".

2 AllwOrth, я считал что у тебя личные неприязни ко мне - поэтому и предложил всё это обсуждать не нажимая на кнопки, а поговорив по человечески...

Что касается возраста - не думаю что он меньше твоего... Армия.. А ты сам-то там был?

По поводу места, где могу ругаться - огромное спасибо за разрешение! Последую твоему совету, если только ТЫ будешь следить не только за всеми "Q"! Вчера вечером, например, 2 игрока Вашего сервера по микрофону чуть ли не про свою половую жизнь рассказывали... Macho писал, что мы мешаем играть своим чатом, а они не мешают? А если играешь на звук? Так что следи за всеми, а не только за нами! Надеюсь мы поняли друг друга и конфликт желаю считать исчерпанным!

Link to comment
Share on other sites

Labi, te forumā jau Vitjoks izklausās daudz prātīgāks nekā serverī. Vitjok, sarunājam tā - tu respektē pārējos serverī un nelamājies, mēģini pievaldīt Alni un problēmu nebūs. Case closed. peace.gif

P.S. flashback maakslinieks laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...