Jump to content
GIGN Forum

SR ir trollis?


Traffic
 Share

Recommended Posts

Paklau SR, bet Tu gan īpaši nebremzē ne !?

26 gados jau paspēt 2x aprecēties...

Nezinu, man piemēram daudz iespaidīgāk liekas uz desmit štukām VIDam ielidot līdz 26 gadiem. Ideja - uztaisīt topiku ar voti, kura no SR izdarībām tev iet visvairāk pie sirds un paskatīties, ko cilvēki mīl visvairāk mūsu Rembo. Vai nodokļu skandāls, fake sieva, ziedojumi slimiem bērniem, fakts ka viņam ir maģistrs, vairāk uz ātro galvā neskrien. Tas bija viņš kas ar ārzemēs gribēja precēties?

Mans viedoklis ir, ka viņam vienkārši trūkst uzmanības un šeit viņš tomēr ir leģenda jau, lai nu kāda - bet leģenda.

Link to comment
Share on other sites

moar liek SIA "Čekisti".

Par tēmu: man SR vienmēr licies tāds nedaudz fucked-up foruma tēls ar apšaubāmu ticamības momentu. Es principā vispār nebrīnītos, ja viņa konts beigās izrādītos par padsmit gadu ilgu, kārtējo "smieklīgo" pranku kādas Latvijas korporācijas PR ietvaros, lai reklamētu, piemēram, jauno Tele2 tarifu plānu "Dabas brīnums".

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Par tēmu: man SR vienmēr licies tāds nedaudz fucked-up foruma tēls ar apšaubāmu ticamības momentu. Es principā vispār nebrīnītos, ja viņa konts beigās izrādītos par padsmit gadu ilgu, kārtējo "smieklīgo" pranku kādas Latvijas korporācijas PR ietvaros, lai reklamētu, piemēram, jauno Tele2 tarifu plānu "Dabas brīnums".

BLED GADA TEKSTS 2015!!!! BALSOJU!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...