Jump to content
GIGN Forum

You`r So Gey 2


bachi
 Share

Recommended Posts

Grasījos kaut ko bilst pretī pirms izlasīju pretējo teikumu. Zini ko, tieši otrādāk:

Jā ja tur būtu kas bilstams es vēl saprastu.

Bet atdod man manu piereģistrēto niku. Es neko tādu nēsmu izdarījis lai mani tā sodītu.

Un kapēc tad topiku tik zibenīgi aizslēdzi ? Vaitad citiem nedosi izteikties ? XD.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Grasījos kaut ko bilst pretī pirms izlasīju pretējo teikumu. Zini ko, tieši otrādāk:

Jā ja tur būtu kas bilstams es vēl saprastu.

Bet atdod man manu piereģistrēto niku. Es neko tādu nēsmu izdarījis lai mani tā sodītu.

Un kapēc tad topiku tik zibenīgi aizslēdzi ? Vaitad citiem nedosi izteikties ? XD.gif

lol nu tu pilngs Antons esi? Neviens tev tagad nekādu regotu niku neatdos! Pamaini attieksmi nevis te kko borzī dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Gludekli tu uzvedies ka losis!

Ja bija taa ka bachi teica tad nedomaju ka ir pietiekams iemesls ka rikoties ,jo es esmu pats redzeejis kaaa admini sauj spejali hostus nost un ja vini bija nosauti tad vinsh neko nevareja izdarit !

Bet nu lab ,lai nu butu!

Link to comment
Share on other sites

Cik nopratu ,tad Bachi itkā izsauca pēdējo T uz duelīti ar nažiem un nelietīgi viņu nošāva.Rīcība protams ļoti nesmuka un nekādi neatbalstāma un prasās pēc soda,bet tāds ir pārāk bargs.

Šaut nost hostus offisā(un ne tikai offisā) ,kur ir ļoti grūti izvest viņus ari ir rīcība kura prasa sodu.Bachi vajadzēja sodīt ,rīcība bija negodīga lai arī cik tev bachi bija Hp,vajadzēja turpināt ar nažiem.Sods varēja aprobēžoties ar banu uz kādām pāris stundām.

Link to comment
Share on other sites

dziive ir nezeliga ir raxtiti likumi un ir neraxtiti likumi, ar tiem naziem ir neraxtits - tiri tikai uz goda prata.Pox, ka maz hp, bet ja izaicina, tad arii lidz galam.

Secinajums, bachi nav godaprats.Bet taa kaa ari blingeri nav sveti jeri, tad domaju, ka tik bargu sodu bachi nevajadzetu piespriest.

Link to comment
Share on other sites

kāda atšķirība šauj tos hostus kāds nost vai nešauj, galvenais ir uzlikt Turbonegro un vienkārši močīt uz priekšu, tas arī viss smile.gif varētu uztaisīt tā, ka teriki nevar ievainot hostus, tad tā proba būtu atrisināta. bet ja bija tā, ka bachi izaicināja Odiņu vai kas tur bija tas pēdējais dzīvais pretinieks uz dueli un zemiski viņu nošāva, nu jā, tāda rīcība ir sodāma, bet šitas jau ir biki pa traku, varēja vienkārši uzlikt banu uz pāris sutkām, bet tas atkal nebūtu tik rēcīgi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

lol nu tu pilngs Antons esi? Neviens tev tagad nekādu regotu niku neatdos! Pamaini attieksmi nevis te kko borzī dry.gif

kas vinjam buutu jaadara peec tavaam domaam, jaalien dirsaa ?

es domaaju ka bachi nav pelniijis tik bargu sodu, buutu jau pieticis ar paaris xrock!

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2524.gif

Tātad. Nekādu niku es tev atpakaļ atdot netaisos. Un šoreiz man ir vienalga, ko citi saka. Screw you bachi.

Un vispār, tas nav mans sods - manējais bija xrock nākamajā raundā un xk uzreiz pēc xrocka. Katram savi soda mēri. Kas attiecas uz odiņa nošaušanu, tad tev smagi nepaveicās. Tas ir zemisks gājiens kā tāds, bet vēl uztaisīt to pret odiņu... brr...

Un tas vai tu kaut ko tādu esi izdarījis, lai tev niku noņemtu diemžēl neizlem tu.

Un vispār, Gludeklim taisnība smile.gif

p.s.

un krisham arī - nedēļa ir pagājusi bet tu joprojām esi pidrila

Link to comment
Share on other sites

btw., es te atcereejos, ka man arii vienreiz bija taads gadiijums, kad mani shaadaa pashaa situaaciija noshaava viens no blingeriem, cik atceros tas bija O.D.B., un peec tam vinjsh bija dikti laimiigs par savu "joku"

Link to comment
Share on other sites

un ? smile.gif pasmejies tu arii!!

bachi , ne jau tikai shis iemesls bija galvenais smile.gif shaadu niku tu nopelniiji par to , ka vienk esi [beep] kursh pa zhiznju velk laiku kaut kur niikdams ... liidziigs cilveekam , tikai cilveeks beidzot atkal saacis laiciigi doties uzbrukumaa smile.gif

un vispaar , toreiz tu ar sho gaajienu izbojaaji visiem omu uz servera, un viss FANS pazuda, un ja nemaldos - bija runa arii par perm banu tev!

Link to comment
Share on other sites

nav mazliet pa sherpu? nu labi, vinsh novaaca, kad bija it ka izsaukts uz nazhu dueli, so what? taa dara daudzi, protams, ka tas ir zemiski un nuubiski, bet daudzi to tapat uztver kaa baigo joku. tas tak nav iemesls lai liktu uzreiz shaadu niku, varetu vismaz mazliet paarmainiit to niku uz ko maigaaku, njemot veeraa, ka muusu bachijs ir zhurka 4 life, varetu vinjam kaut ko liidziigu arii nikaa ielikt vai kaut ko liidziigu, tas tak ir pa traku.

gign tach reghistreets niks ir galvenaa veertiiba, kas varetu teikt, ka ir apmeram 10ls veerta, un, atnjemot sho niku, varetu teikt, ka ir piespriests sods 10ls apmeeraa, nu labi, njemsim mazliet mazaak, jo ka neka niks vel ir izmantojums, tik kursh speelees serverii ar niku "pidrila"? (ja tas nav domaats kaa kkaads uuberfake niks)

un bachi pat uzrakstiija +/- sakariigu to suudziibu, to jau ar varetu njemt veeraa.

Link to comment
Share on other sites

Domāju ka sods ir stipri neadekvāts, protams, rīcība sūdīga, bet nu sods par traku!

Un, uy, es gan neatceros, ka būtu tā darījis ar Tevi! unsure.gif

EDIT: Soglaseņ s r&r.

Bet nu cik es pazīstu macho, viņš šo sodu neņems nost, ja nu vienīgi pats |Odiņš|

Link to comment
Share on other sites

Tad nu gan 1on1 piechakareeja un noshaava sad.gif big deal

Personiigi es taa esmu darijis un pret mani arii taa ir dariits, neviens jau neliek tev atbildeet uz to "izsaukshanu uz nazhiem", var tak vnk uzrakstiit: zabey huy! un likt saprast, ka buus gun fights.

Un sods par hostu noshaushanu tak jau defaultaa ir csaa, tb -1000$ laikam.

Znachit no csa veidotaaju puses, hosta kills ir tieshi TIK traks nodarijums..

No offence, bet man liekas, ka te ir biki no "sakaapis" seerijas confused.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

var tak vnk uzrakstiit: zabey huy! un likt saprast, ka buus gun fights.

meegjinaashu to neuztver personiigi smile.gif

Jurko cik es atceros, tas notika cs_italy un bija pirms kaada meenesha, bet ne jau par to ir staasts smile.gif

un runaajot par to hostu noshaushanu, 1000 sods nav labs, jo no nulles vairs neko neatnjems. man liekas, ka agraak bija taada fii4a, ka noshaujot 3 hostus tevi izmet no speeles, tas vareetu buut labs risinaajums (un po par tiem pidinjiem kuri vinjus noshauj ciinjas laikaa, tjipa netiishaam, rolleyes.gif )

Link to comment
Share on other sites

kā tad 10 LS sods biggrin.gif

tā tu varētu teikti, ja viņš to niku būtu pircis.

lieta tāda ka šis ir GIGN serveris un serveris ir tāds kādu mēs to veidojam. Ja nepatīk kāds tad nahuj viņu. Tas ka citās sabiedrībās šitādi gājieni ir pilnīgi pieņemami un kādam liekas smieklīgi šobrīd neko nenozīmē. Pidrila, ja pret tevi tā izdarītu tu noteikti arī būtu 'pissed-off'. Nu un šinī gadījuma nošāvi neīsto džeku neīstajā brīdī... Visi Blingieši bija spectatoros un juta līdzi odinjam un gaidīja kārtējo granātas triku, kad tu izdomāji izcelties ar savu apbrīnojamo žurcismu (un ne jau pirmo reizi). Teiksim ja tu būtu naitu tā izčakarējis, neviens to pat nepamanītu.

Tu šito topiku varēji iesākt savādāk. Varēji atvainoties un iespējams odinsh tevi 100 reizes nogalinātu ar HE un piedotu, bet nu tava attieksme ir pavisam savādāka. Tā vietā tu saki lai atdod tev tavu niku lai vari žurkot tālāk. It kā mēs tev būtu kaut ko parādā.

Redzi, ar savu attieksmi tu arī esi to panācis, ka nevienam te īsti nepatīc un nevienes nejutīsies slikti bez tevis šeit.

Our house our rules. smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

man tik tieshaam ir jaareex par fuj1 komentiem.. ja es kaadu laiku bildu ka vinsh smagi lien,airee,ziepee [ saucat kaa gribat] bet man nebija konkreetu faktu nu tad tagad tas ir vispaar aciim redzams.. vinsh manliekas tagad serverii ienaak tikai taapeec lai dotu naudu citiem jo tikliidz saakaas raunds katru raundu ir /iedo pain /iedo sisq /iedo bling !! pats manliekas vinsh ierochus vispaar neneesaa.. un veel nerunaasim par viedoklja nepiekrishanu galvenajiem...

Link to comment
Share on other sites

man tik tieshaam ir jaareex par fuj1 komentiem.. ja es kaadu laiku bildu ka vinsh smagi lien,airee,ziepee [ saucat kaa gribat] bet man nebija konkreetu faktu nu tad tagad tas ir vispaar aciim redzams.. vinsh manliekas tagad serverii ienaak tikai taapeec lai dotu naudu citiem jo tikliidz saakaas raunds katru raundu ir /iedo pain /iedo sisq /iedo bling !! pats manliekas vinsh ierochus vispaar neneesaa.. un veel nerunaasim par viedoklja nepiekrishanu galvenajiem...

Ierunājās autors vārdiem "russkij urod" kas tika tēmēti uz pokoru. Atvadies no gigna uz mēnesi dauni.

Link to comment
Share on other sites

man taadi kretiini besii. bija k-kur knife duel plagins. tipa, ja paliek peedeejie 2, 1. paskraapee sienu un otram tiek piedaavaats akcepteet. ja akceptee, neviens nevar izvilkt shaujamieroci. imo tas ir variants

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...