Jump to content
GIGN Forum

12. Saeimas vēlēšanas


vincister
 Share

12. Saeimas vēlēšanas  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Es balsoju par ZZS, jo cerēju un joprojām ceru redzēt Lembergu ministru prezidenta krēslā un ticu, ka viņš var uzlabot Latvijas ekonomisko un sociālo labklājību, viņš to jau ir pierādījis savā novadā, un pietiks dirst, ka viņš ir parasts zaglis, kurš neko nesaprot, ka viņa vadītie darbi ir paši no sevis izdarījušies un viņa nopelns tur nav.

Par Kaimiņu, viņu tur vajag kā kaķi vistu kūtī, lai žurkas iztrenkā.

Link to comment
Share on other sites

Dēļ Kaimiņa sākšu interesēties kas notiks starp tām 100 ''gudrajām'' galvām, neticu ka viņš izdarīs kautko lielu, bet tās vistas gan patrenkās, kas arī ir labi, pietiks viņiem pirst vienos un tajos pašos krēslos.

Link to comment
Share on other sites

Es balsoju par ZZS, jo cerēju un joprojām ceru redzēt Lembergu ministru prezidenta krēslā un ticu, ka viņš var uzlabot Latvijas ekonomisko un sociālo labklājību, viņš to jau ir pierādījis savā novadā, un pietiks dirst, ka viņš ir parasts zaglis, kurš neko nesaprot, ka viņa vadītie darbi ir paši no sevis izdarījušies un viņa nopelns tur nav.

Par Kaimiņu, viņu tur vajag kā kaķi vistu kūtī, lai žurkas iztrenkā.

Pagāšajās balsoju par ZZS, bet pārāk bieži saka vienu un dara citu - pensiju samazināšana kā piemērs. Tas ka Lembijs uzspeld vienmēr arī interesants solis, nu kurzemē jā - uzreiz balsis dabū, bet tomēr nesmuki pret pārējiem premjera kandidātiem. Kas attiecas uz Ventspili, tad esmu dzirdējis (ja var, kāds apstiprina/noliedz) ka centrs pilsētai "uzplaucis", bet uz tuvāko reģionu rēķina, kas noputējuši (līdzīgi kā Maskavā).

Link to comment
Share on other sites

Lembergu aizstav viss kurzeme darbaspeks, jo doma ka vins Ventspili baigi pazelis, bet nekaa. Vins visu buzdzetu sagraba savam vajadzibam un saviem uznemumiem, protams uzlabaojot apkartejo vidi. Pavisam vienkarsi, tur viss izdzivoja tikai uz ostas rekina, ja vins butu vadijis kadu pilsetu piemeram Latgale tada stila, bur butu sausmas.

Nav stridu, virs loti gudrs, jo taa visu izspelet ka vins to dara, ir japrot, un tadas prasmes ir tikai daziem izredzetajiem, bet nu tas nu galigi nav cilveks kuram vajadzetu tikt par premjeru. Darbalaudis aizstav, bet uzjautajat ko uznemeji kurzeme (ipasi ap venstspili) doma par vinu (un tie tomer ir drusku gudraki ka parastie darba laudis, ja jaut kaut ko uzsakusi), tad dzirdesiet kads monarhs vins tur ir.

A par Arturu, nu nesmidinat. VIns Vel vairak izvelk uz neapteesto rekina. Vot vins sagraba balsis no tiem, kas pasi dzivee apkart staiga un blaustas kadi visi zagli un cik stulbi visi ir, bet neko vairak ari nevar izdarit. Ja jau zaglis un parkapejs, tad ludzu, realus pieradijumus uz tiesu un aidaaa. Savu varesanu ir japierada ar darbiem, nevis tuksiem vardiem. Un no Artura, pagaidam nav bijusa pilnigi neviena reala darba, lai vins vispar butu pelnijis but Saeima.

Link to comment
Share on other sites

Njaa, un cik ir dzirdams, vairums kas balsoja par vinju bija jaunatne parsvara. Tatad Sunu Budas auditorija. Kas nakamais - hokeja fani balsos par Irbi, ja shis ies ies politikaa?

Ščerbatihs, Zemļinskis, Kantāne, tas pats Pauls sēdēja tieši turpat kur Kaimiņš tagad sedēs , atšķīrība tikai tāda ka tie tur visi klusi sedēja un saņēma savu ikmēneša atalgojumu , tad visiem bija labi, tagad "Brīnumbērns" Kaimiņš ticis saeimā, visiem lielā panika, ak vai ak vai, ko tad Kaimiņš tur darīs? Reāli pat ja arī viņs tur neko neizdarīs, nebūs viņs tur pirmais "Brīnumbērns", kas tur būs atsēdējis, sedēšanas pēc! Pats nebalsoju vispār!

Link to comment
Share on other sites

Tu maz zini kaut ko par šo ekonomistu, kura ciklu Tu tikko attēloji šajā grafikā? :)

lol, nē, es cenšos tēlot gudru. Politiku un ekonomiku mācos no interneta, tāpēc arī nekur tālāk kā internets par to cenšos neaizrunāties. Palabo mani! :)

Pāris mēnešus atpakaļ šādu diagrammu redzēju ekonomista Edvīna Elferta prezentācijā un tur tika parādīts, ka Latvija varētu būt tur (gadu veca prezentācija). Tad nu es pieliku klāt ''manuprāt" un pateicu savas domas. Kas tas ir par ekonomistu, kura ciklu esmu attēlojis? Es gribu zināt, pastāsti!

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Šodien LR1 notika politologu diskusikusija, kur tika runāts arī par Artusu, un diezgan precīzi aprakstīts, kapēc un kas ir ievēlējis Artusu! Raidījums sākās ja nemaldos 13:00

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Iedomājaties, cik labi mums būtu dzīvot, ja pēc 4 gadiem saeimas vēlēšanās piedalītos GIGN all star saraksts

iedomājieties ir tante. un viņai ir riteņi...

bet par tēmu. visi nevar būt tādi populisti kā Kaimiņš. nu labi 4 gadus tur būs, bet šaubos vai viņš un pārējie gribēs šito atkārtot. par viņu nebalsoju, no viņa neko negaidu un arī Bondara partija pagaidām izskatās, ka koalīcijā netiks. līdz ar to reālas darīšanas būs samērā maz. no otras puses, ja Bondara partijai izdosies teiksim sašūpot/iešūpot augstākās izglītības reformu (ko neizdevās ZRP) tad būšu tikai priecīgs.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, nav svarīgi, vai ir 23, 25, vai 90 gadi, visas dzimšanas dienas ir svinamas kā pēdējās un nekaunos tās saukt par jubilejām, arī tad, ja tās nav apaļas.

Pec 18 katra dzimshanas diena ir tuvoshanas naavei. Pain and suffering. Tapec man patik iet uz citu cilveku dzimshanas dienam un sveikt ar dziives saiisinashanos.

Link to comment
Share on other sites

Pieļauju, ka viņš ļoti labi zina, kas ir Nikolajs Kondratjevs un pats man stāstot to noteikti būtu pieminējis. Pizģuka godu šajā sfērā varu uzņemties es.

Sveiciens svētkos!

Link to comment
Share on other sites

Lembergu aizstav viss kurzeme darbaspeks, jo doma ka vins Ventspili baigi pazelis, bet nekaa. Vins visu buzdzetu sagraba savam vajadzibam un saviem uznemumiem, protams uzlabaojot apkartejo vidi. Pavisam vienkarsi, tur viss izdzivoja tikai uz ostas rekina, ja vins butu vadijis kadu pilsetu piemeram Latgale tada stila, bur butu sausmas.

Nav stridu, virs loti gudrs, jo taa visu izspelet ka vins to dara, ir japrot, un tadas prasmes ir tikai daziem izredzetajiem, bet nu tas nu galigi nav cilveks kuram vajadzetu tikt par premjeru. Darbalaudis aizstav, bet uzjautajat ko uznemeji kurzeme (ipasi ap venstspili) doma par vinu (un tie tomer ir drusku gudraki ka parastie darba laudis, ja jaut kaut ko uzsakusi), tad dzirdesiet kads monarhs vins tur ir.

A par Arturu, nu nesmidinat. VIns Vel vairak izvelk uz neapteesto rekina. Vot vins sagraba balsis no tiem, kas pasi dzivee apkart staiga un blaustas kadi visi zagli un cik stulbi visi ir, bet neko vairak ari nevar izdarit. Ja jau zaglis un parkapejs, tad ludzu, realus pieradijumus uz tiesu un aidaaa. Savu varesanu ir japierada ar darbiem, nevis tuksiem vardiem. Un no Artura, pagaidam nav bijusa pilnigi neviena reala darba, lai vins vispar butu pelnijis but Saeima.

Šīs valsts (arī citu) tiesu sistēma strādā tā lai bagātie var palikt nesodīti. Tikai vajag naudu, lai algotu advokātu.

Lai viņš stāsta, tautai jāzina savi varoņi, jo sodīti viņi netiks.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...