Jump to content
GIGN Forum

dibena slaucīšana


amniijs
 Share

  

110 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vispār hyper uzrakstīja visu kā ir :DD

Nesaprotu, ko tur var noslaucīt stāvot kājās :D

Lai noslaucītu sēdus jau nav jāsēž ar taisnu muguru un jābāž roka podā, tāpēc jau ir manevrēšanas spējas, kā mēģinot noraut zobu uz koka beņķa, sasvēršanās sāņus :D

Link to comment
Share on other sites

Slaucīšana stāvus man atgādina jaunību, kad braucu ciemos pie klases biedra uz viņa 400 vai 600 serijas dzīvokli, kurā tualete bija vienkārši priekš liluputiem. Labi - viņš pats arī bija maziņš, bet vienalga - tās bija reālas mocības. Lau noslaucītu dirsu vajadzēja reāli iespring, ar galvu balstoties pret durvīm un mēģinot roku kustināt aiz muguras, pa ceļam nenosmērējot sienas ar sūdiem. Pēc tam staigā apkārt ar akmens seju... dibens vienos sūdos...

Bet, protams, tā nav problēma, jo īsti džeki vispār neslauka dirsu. Viņi iziet no tualetes un uzreizu liek savai kucei (girlfriend) darīt "rim job".. ;)

Beefs

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Principā šī tēma mani nomoka jau kādu laiku.. jo pēc dabas, esmu spalvains cilvēks, ar ļoti spalvainu pakaļgalu.. un tieši tāpēc man aiziet ļoti daudz toletes papīrs slaukot pakaļgalu + paiet laiks, kamēr kārtīgi attīru katru spalviņu un iegūstu sev vēlamo tīrību. Tāpēc biju aizdomājies, par pakaļgala noskūšanu. Kāds ir Jūsu viedoklis par šādu rīcību? Esat kāds mēģinājuši un vai patiešām man izdosies ieekonomēt uz toletes papīra rēķina?

p.s pakaļgalu slauku sēdus, kā normāli cilvēki..

Edited by wOOzzY :P
Link to comment
Share on other sites

Bidē tiesam ir noderiga lieta, bet ne vienmer ir pa rokai. Sodien izskaitiju loksnites cik pakeras- 16 :D

DIrsas skusana liekas bistams pasakums, vet tas varbut tikai man, jo es ar zileti nekad neko neesmu skuvis. Sejai izmantoju masiniti, bet lejasdalai Veet kremu. Ari pakalju var loti elementari depilet ar to brinumu, kas it ka paredzets kaaju depilacijai. Uzsmere, pagaidi 5 mins un mazga nost ar to paligierici (nak lidzi perkot) nokasi visas spalvas, ne riska, ne sapju un pat nav parak jacakarejas.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Tas krems vienkarsi izskidina spalvas?

Beefs

Nu gluzi neizskidina, bet hz ko izdara ka vinas vnk krit nost varteikt. Var pat ar roku vinas noslaucit mazgajot to kreemu nost. Galvenais uzkert pareizo mirkli kad skalot, jo tomer citam tas krems ilgak japatur, citam mazak, bet pec paris reizem pasam bus skaidrs kad ir istais moments.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...