Jump to content
GIGN Forum

dibena slaucīšana


amniijs
 Share

  

110 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

zinājāt, ka puse no jums dirsu slauka sēdus, bet otra puse stāvus? lol ne? un liela daļa pat nezin, ka tadi eksistē, kas dara otrādi.

esmu no tiem, kas to dara stāvus, tāpēc ar šo topiku gribu nodirst tos, kuri to dara sēdus.

kāpēc? kāpēc jūs esat tādi dabas izdzimteņi?

Link to comment
Share on other sites

Ja vien nav reaali cietais, tad man labak patik dibenu nomazgat sezhot uz vannas malas ar dushas klausuli. Ta ietaupas papirs un dibens ari ir daudz tiraks! :)

... tas, protams, ja tev tualetes podam blakus ir vanas mala...

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

esmu no tiem, kas to dara stāvus, tāpēc ar šo topiku gribu nodirst tos, kuri to dara sēdus.

kāpēc? kāpēc jūs esat tādi dabas izdzimteņi?

HHahahhahueuheuhue, tātad tu saki, ka slauki dibenu ar ROKU?! hahhusahuhuehue, es gan ar papīru!!!1

n725075089_288918_2774.jpg

Link to comment
Share on other sites

uzzīmē paintā un parādi kā tu to domā. es nesapratu.

ķipa tu tajā īsajā laika periodā, kuru vajag, lai pieceltos no poda, paspēj noslaucīt dupsi? neticu.

karoče instrukcija :D

http://spoki.tvnet.l...-dibenu-/189781

Nu vienkārši tu iecelies ceļos un noliecies.

Edited by Ouzijs
Link to comment
Share on other sites

tātad, ūzijs brīvs, neraksti vairs šeit neko

printscreen, es laikam sapratu. tā ir tā pati stāvēšana. tu stāvi uz abām kājām, vai ne? tavs dibens nepieskaras podam? tieši tā. nav jau tā, ka es stāvu ar taisnām kājām un sasprindzinātu dupsi kā zaldāts. tad abi vaigi saspiestos kopā un nebūtu labi. tici man. personīgi es pats arī nedaudz esmu ieliecies kā pavedinoša prostitūta un savu dibenu izgāzis uz āru, lai roka labāk tiek klāt. jo es, acīmredzot, slauku ar roku. tas ir pavisam loģiski.

Link to comment
Share on other sites

Nu būtībā, jā. Toletes papīrs man ir kreisajā rokā. Esmu jau atgrūdies no poda ar vaigiem, un jau sniedzos ar papīru lai noslaucītu. Bet laikam sanāk ka darbība tiek beigta stāvot tādā kā pusliektā stāvoklī. Tātad stāvus tomēr. Laikam bišķīt atkārtojos :)

Edited by Print`Screen
Link to comment
Share on other sites

lol, tu sev olas nenošmucē tā darot? mans virziens ir no olām prom.

Tikpat labi sanak, ka tu muguru nokjepiii...Paskat spogulii kur tavs diben caurums un pamēri cik tālu ir lidz olām un cik tālu ir līdz mugurai... Skaidrs, ka tu noteikti esi reg. solarija apmekletaajs, ka nemaz nepamani, ka tev bruuna mugura katru riitu.. :(

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Šito vajadzēja atvērto pollu, lai zinātu rādīt ar pirkstu uz tiem, kas to dara sēdus!

p.s. darbībā tiek izmantots dubultā salocīts vairāku slāņu tualetes papīrs un pirmajam triepienam tas tiek salocīts pat 4kārši. Piesardzībai. Ja nu tur kaut kas palicis, lai nav jāsajūt izspiežamies siltumu uz rokas.

Link to comment
Share on other sites

traffic, paga, cik tev reāli tualetes papīra kvadrātus vajag vienai reizei? zinu, ka tas ir arī atšķirīgs no sūda ķēpīguma, bet tā kopēji skatoties, kā ir parasti? man vajag 10 kvadrātus. tur sanāk 5 triepieniem, jo vienam triepienam 2 kvadrāti (reizēm pēdējo pārloku vēl drošībai, bet tad viņš ir mazāks un diezgan precīzam jābūt, bet gadu gaitā esmu iemanījies). jāņem vērā, ka jāizmanto labas kvalitātes papīrs, lai pirksts neizduras cauri.

cik ekonomisks esmu es izmantojot 10 sloksnītes vienai reizei?

Link to comment
Share on other sites

amniij, tad tu esi vēl ižšķērdīgāks dirsējs par mani, jo man šķiet, ka man aiziet kādi 6-7 kvadrāti, neesmu īsti skaitījis. Bet pats process sanāk diez gan biežs superātras vielmaiņas dēļ.

Starp citu, es sava meistardarba rašanās gaitā to vienmēr labvēlīgi iekustinu ar kāda ātra ritma bungošanu ar kājām un rokām. Gluži kā ūdens struktūras izmainīšanā, tam ierunājot labus vārdus.

[media=''>http://youtu.be/fef7wnHs-4g[/media]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...