Jump to content
GIGN Forum

Nokia N70


allworth
 Share

Recommended Posts

Lieta taada, ka telefons ir noblokjeets - tipa vinju var lietot tikai Anglijaa Planet 3 laikam operators vai Virgin nezinu tiiklaa. Man vajag dabuut to kodu, lai vinjsh ietu ar LMT karti. Tipa tie kalkulatori, ko esmu atradis netaa ir pa vecu un taadu modeli nesupportee, atradu arii kur var atblokjeet kaut kaadaa maajas lapaa par samaksu, kas man arii iipashu uzticiibu neieviesh.

Edited by AllwOrth
Link to comment
Share on other sites

Tad nu taa, varbuut kaads vai kaadam kaada pazinja nodarbojas ar telefonu atblokjeeshanu. Man vajadzeetu atblokjeet Nokia N70, kuru esmu ieguvis savaa iipashumaa, tik atblokjeeshanas vaina. Par samaksu vienosimies. smile.gif

Jā, daudziem, kas ārzemēs sapirkuši N sērijas jaunākos modeļus ir problēmas ar atbloķēšanu smile.gif Pilni sludinājumi ar neatbloķētu-telefonu-pārdot-gribošiem-cilvēkiem... GL

Link to comment
Share on other sites

vAru tevi apbēdināt NOkiju N70 atbloķēt tev (narikā) izmaksās 120LS

+ jagaida ap mēnesi...

Man pazīstamais kodē viņus vaļā, un viņš teica ka pa mazāku summu nemocīsies, karo4 - tu esi iegrābies 4.gif

Tas dzeks teica, ka pec kadiem 2 men varbūt kautkas mainisies, bet īpaši lētāk nebūs

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

vAru tevi apbēdināt NOkiju N70 atbloķēt tev (narikā) izmaksās 120LS

+ jagaida ap mēnesi...

Man pazīstamais kodē viņus vaļā, un viņš teica ka pa mazāku summu nemocīsies, karo4 - tu esi iegrābies 4.gif

Tas dzeks teica, ka pec kadiem 2 men varbūt kautkas mainisies, bet īpaši lētāk nebūs

Neesmu iegrābies, jo par telefonu nesamaksāju ne santīmu, bračka vienkārši atveda un atdeva smile.gif, moš arī 120 ls es būtu ar mieru maksāt. Vari ar to tā saucamo džeku mani kaut kā savienot?

EDITED: Neizlasīju Ērika pēdējo poustu.

Edited by AllwOrth
Link to comment
Share on other sites

vienmeer atrodas tadi mulkji kas nopirks, bet vari telefonu nolikt plauktinja un peec kada pusgada tev vijnu atblokees par normalu sumu!:)

Es domaaju ka izdeviigaak ir paardot un nopirkt sev kaadu leetaaku telefonu + veel paliks nauda paari par ko varees iegaadaaties kaut ko jauku smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas telefons maksā ap 350 LS - ja vinu atbloķē pa 120 LS, tad domaju, ka pa šo telefonu būs samaksāts ļoti lēti...tākā jusu ieteikumi pārdot utt ir ne tikai stulbi, bet arī totāli nevietā

Link to comment
Share on other sites

Vēl man viens džeks strādā pie atbloķēšanas, ja tam nekas nesanāks, tad būs jāzvana Ērikam un jānokaulē līdz 100 smile.gif. Telefonu pārdot netaisos, jo man jau pašam it kā ir Siemens CXV 70, bet šamo Nokiju gribu atstāt sev - ūberīgs telefons.

Link to comment
Share on other sites

Tas telefons maksā ap 350 LS - ja vinu atbloķē pa 120 LS, tad domaju, ka pa šo telefonu būs samaksāts ļoti lēti...tākā jusu ieteikumi pārdot utt ir ne tikai stulbi, bet arī totāli nevietā

Stulbs ?

nezinu es buutu paardevis to telefonu. Prieskam man vajag cakareeties kaut kur iet un kaut ko maksaat ? Man buutu vieglaak buutu vinu paardot. Man no telefona neko citu nevajag kaa tikai piezvaniit un viss.

Link to comment
Share on other sites

Stulbs ?

nezinu es buutu paardevis to telefonu. Prieskam man vajag cakareeties kaut kur iet un kaut ko maksaat ? Man buutu vieglaak buutu vinu paardot. Man no telefona neko citu nevajag kaa tikai piezvaniit un viss.

Tev nevajag, man vajag, es pat caur vinju mashiinaa muzonu varu klausiities, caur savu bluetooth handsfree, kas piemonteets raadzhinjam wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Taa saka visi nuugji, kuri nevar nopirkt sev krutu telefonu... smile.gif

Nu man ir (bija, pirms dazhaam dienaam nomira... Laikam pavisam sad.gif ) 3 gadus vecs Siemens C55. Un man ar vinju pilniibaa pietika, man telefons kalpoja tikai 3 lietaam - sms suutiishanai (ko izmantoju diezgan reti), zvaniishanai un arii telefonu izmantoju kaa pulksteni (nejau rokas). Man nemaz neprasiijaas ne peec kaadaam tur kameraam un citaam uberkrutajaam fiichaam. Ja telefons nebuutu nospraadzis, veel ilgi ar to pashu dziivotu. Taa, ka nesaki gan, ka ar vecu telefonu staigaa tikai taadi, kas nevar atljauties jaunu, varbuut jaunu nemaz negribaas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ja jau visi runaa par saviem piedziivojumiem, tad man arii agraak bija taada filozofija, ka nafig nevajag neko krutu. padziivoju arii kkadus +/- 3 gadus ar 5210, bet tad vinjsh aizgaaja pensijaa un naacaas mekleet jaunu vietaa. neko, nopirku 6230 tikai taapeec, ka var piebleist atminjas karti un klausiities mp3. tas bija galvenais apsveerums wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...