Jump to content
GIGN Forum

Vienkaarsh Staasts


ojaars
 Share

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gan jau, ka tam narikam blakus bij veel paariitis draugheliishi (kamon, taadi parasti nekad vienu apkaart nestaigaa, kur nu veel pie aplaupiitas mashiinas) , kuri atskaldiija ojaaru, painu un cik noprotu arii macho. un vienkaarshi ojaars nevar uzrakstiit un pabeigt katrreiz to teikstu, jo nabadzinjam jaaraksta ar 1 pirkstu tikai (paareejie tika upureeti ceela meerkja labad).

am I right or am I right? happy.gif

Link to comment
Share on other sites

taatad... pirms es turpinu, gribeetos pateikt, ka patiesais staasta saakums ir mekleejams treshdienas dienasviduu - es eksaamenaa dabuuju ljoti labu atziimi un tieshi nodomaaju - uz visu labo ir arii kaut kas jautrs smile.gif

taatad, turpinaajums...

saruna ar peinu beidzaas un peec taas es sevii jutu atgriezhamies primitiivos nogalinaashanas instinktus. Es praataa jau paarcilaaju taadus naakamiibas redzeejumus kaa: es savam nu jau lisajam pazinjam situ ar steku un ik pa briidim ieblauju sejaa apmeeram shaadu tekstu: "ah ta gribeetos uzzinaat kam es zvanu... gribeejaas ja!!!" es pat briizhiem domaaju, kaa sho tekstu vareetu aizstaat necilveeciski smiekli. Es varu iedomaaties, kaa es izskatiijos - veejaa izpuurushi mati, nepraatiigs - paarlaimiigs smaids un nenormaals skatiens...

No patiikamajaam paardomaam mani izraava tikai tas, ka puisis atkal bija sakusteejies un jau atkal izraadiija veelmi naakt ar mani komuniceet - par to liecinaaja vinja uzstaajiigie meeginaajumi paarvietoties manaa virzienaa. Es buutu domaajis ka vinsh ir jucis, bet vinsh pilniigi noteikti nebija jucis, jo vinjam bija meerkis, ko vinsh ar apbriinojamu meerktieciibu centaas sasniegt - un tieshi shii logiskaa saitiite kas vienoja vinju un vinja meerki bija tas, kas man lika saprast, ka puisim ir nopietni noluuki. Man par nelaimi, gan meerkis, gan noluuks shajaa gadiijumaa biju ES!

Es it kaa izvairiigi pagaaju paaris solus saanus un uzliku austinjas (bet muuziku neuzliku - jau senie mednieki ir noraadiijushi cik noziimiiga mediibaas ir dzirde). Patiesiibaa manam izvairiigajam solim vajadzeeja vinjam noraadiit kaut ko apmeeram taadu: dzekinj, atceries - es eju aatraak par tevi. Vinjam laikam mans maajiens pieleca un vinsh atgriezaas tajaa vietaa, kuru jau pirms mirkla bija izmantojis par savu dislokaacijas punktu.

Sajuties droshsh saaku ar interesi vinju veerot... Puisha darbiibas liecinaaja gan par apbriinojamu dzeeruma pakaapi, gan par apbriinojamu stulbumu. No saakuma vinsh izmeta nelielu loku gan apkaart novietotajaam veselajaam mashiinaam - lieki laikam ir piebilst, ka katraa mashiinaa pusis ieluukojaas logaa iipashu uzmaniibu veltot kaadai sportiska izskata mazdai un vienam BMW dzipam. Taa protams ir tikai mana interpretaacija, bet manupraat, vinsh pat paalii saprata, ka ja aiztiks shiis mashiinas, tas vareetu beigties labaakajaa gadiijumaa ar kaada pirksta zaudeeshanu (filmaas esmu redzeejis kaa griezh nost pirkstus), sliktaakajaa gadiijumaa - ar iebetoneetaam kaajaam peetot zivis daugavaa (arii no filmaam)...

Shajaa mirklii vinsh veica ko negaidiitu. Puisis strauji (cik nu strauji vinsh vareeja) mainiija virzienu un iestaajaas kruumos kas aug preteejaa ielas pusee. Tas lika domaat, ka vinjam ir plaans, ko es nedaudz nogjidu, jo man liekas, ka savaa praaatinjaa tas cincis bija izdomaajis, ka es vinju neredzu un, ja neredzu, tad driiz naakshu pie savas mashiinas... hehehe. sagribeejaas pidaram. es vinju patiesiibaa redzeeju (patiesiibaa man baigi gribeejaas noblauties - es tevi redzu).

Taalaakais norisinaajaas zibeniigaa atrumaa. nez no kurienes uzradaas otrs olgalvis (apm. 1.70m). Abi veel kiikereeja uz mani. shajaa mirklii es paardomaaju to, ka varbuut, ja sanaaks striitfaits vajadzeetu paspeet veel dazhus cilveekus izsaukt. tomeer dzeki, drusku pastaaveeja, atkal pakiikereeja uz mani, tad uz mashiinu un tad naski devaas manaa virzienaa. Es veikli izmantojot savu paaraakumu pazudu ap kvartaala stuuri un nozudu tuvaakajaa vietaa, kur man likaas var veiksmiigi nozust - aiz veel viena kvartaala stuura.

Man saskreeja galvaa asinis un zibeniigaa aatrumaa galvaa ieshaavaas plaans, kuru es tieshaa laikaa arii izpildiiju: izmantojot paaris shortkatus es apgaaju abus dzekinjus un veiksmiigi nonaacu starp mashiinu un savas maajas durviim (te nu buutu jaapiebilst, ka es tieshaam dziivoju maajaa ar atsleegu priekshaa, taadeel man tagad bija gan reaala sleeptuve, gan arii vieta no kuras veikt uzbrukumu). tomer, man par paarsteigumu shajaa mirklii abi puishi bija veiksmiigi pazudushi.

Ap sho mirkli, kad es biju realizeejis visu savu viltiibu uz manas tukshaas ielas (taa ir tieshaam tuksha) paraadiijaas mashiinas gaismas. Tas lika atkal sarosiities manam uzbudinaatajam praatam - es kaa eerglis raudziijos gaismaas reizee meeginot neskatoties uzgriezt telefonaa paina numuru. Pains paceela gandriiz momentaali. tajaa mirklii es sapratu - jeee - pains ir atbraucis. Uzreiz palika gaishaak un droshaak.

Tumshaa mashiina (gribeetos teikt ar toneetiem stikliem, bet taa nebija) apstaajaas un pirmais no taas izkaapa PAINs ar jautaajoshu skatienu. Tajaa mirklii jau veeraas valjaa veel divas durvis un no taam izkaapa MACHO un SULIK. Suliks jau kaapjot no mashiinas nodemonstreeja dazhus karatista cieniigus duuuru ciinas paneemienus, kas manupraat nobiedeetu pat manu kaiminieni, kurai ir cirvis.

Tagad es jutos daudz droshaak un zinaaju, ja abi olgalvji - latvijas paaraugushaas daunatnes paarstaavji atgrieziisies - mees vinjus nu jau sagaidiisim kaa pienaakas.

PIRMAA CEELIENA BEIGAS! AIZVERAS PRIEKSHKARS!

turpinaajumaa otrais ceeliens ar aizraujoshaam ainaam pie maajas, pie mashiinas, policijas iecirknii un ojaara dziivoklii...

Link to comment
Share on other sites

...beidzot biju atvilcis elpu. Tikko izliidis no vannas, jutos varen pashapmierinaats. Izdomaju mazlit uzrukaat cs (ar Jurko bija sarunaats), un tad jau redzeetu kaa taalaak attiistiitos shis vakars. Mieriigi speeleeju veel liidz galam neattapies no karstaas vannas (nu bija taada patiikama atpuutas un noguruma sajuuta), kad atskaneeja zvans. Sho zvanu sadzirdeeju pat ar austinjaam un uzreiz sapratu, ka tas ir liktenja pirksts, ka nebiju izsleedzis skanju mobilajam (nu labi, labi, ne suuda es nesapratu). Katraa zinjaa varat triisreiz mineet, kas man zvaniija. Tieshi taa. Tas bija ojaars. Liidz galam nesapratu visu domu, bet sapratu, ka mashiinai ir izsists stikls, kaa arii to, ka tajaa visaa ir iesaistiits kaads pidinjsh, kursh nesaprot, ka vinja uznaaciens ir beidzies. Tad nu, cik vien aatri speeju, gjeerbos un reizee prasiiju macho un sulika paliidziibu. Zinaatkaarais macho, protams, veeleejaas noskaidrot visus faktus. Tas mani mazliet nokaitinaaja, jo apzinaajos, ka ojaars tajaa briidii jau vareeja guleet savaa shkjeersielinjaa ar dunci muguraa. Tachu tajaa pashaa laikaa sapratu, ka tas jau ir zinaatkaarais macho un uztraukumaa ne biju liidz galam saklausiijis/sapratis visu ojaara teikto, ne arii izklaastiijis visus faktus macho. Ieluukojies blakus istabaa, redzeeju agresiivo sulik, kas jau bija pilnaa kaujas gataviibaa. Kameer apbriinoju sulika gribeeshanu kaadu piekaut (jo manaa pirmajaa staastiijumaa apmeeram taa vareeja saprast, ka ir suudi un, iespeejams, naaksies izkauties), tikmeer bija sataisiijies arii macho. Izgaajaam no dziivoklja un izsaucaam liftu, kas shoreiz nezkaapeec naaca leenaak nekaa parasti. Kad beidzot tikaam liidz mashiinai, uzliku "baddest gangsta' rap" (kaa gan bez taa, ja brauc uz strelku, rubonu vai randinju ar miiljoto meiteni), un muusu celjojums vareeja saakties. Tajaa briidii mans praats mazliet atdzisa (gan no uznjemtaas informaacijas, gan no vannas) un saaku paardomaat visu ar veesaaku praatu. Viss, ko speeju no sevis dabuut aaraa bija "Pidinji!!!" To atkaartoju ik peec minuutes, jo man nepatika ne tas, ka to pidinju deelj mani izraava no maajas veel iisti neatguvushos no vannas, ne arii tas, ka vinji bija izdauziijushi stiklu mashiinai. ne arii tas, ka vinji vispaar bija radushies shajaa pasaulee.

vai maate dzeeraaja prasiija tev, vai gribi vispaar dziivot shajaa pasaulee © armands (a mosh tie vaardi bija citaadaaki). Katraa zinjaa tajaa briidii domaaju, kaapeec taa maate nepaprasiija man, vai es veelos, lai kaukaadu metrs devinjdesmit garu pidinju laizh pasaulee (lai gan apzinos, ka tajaa laikaa, kad tas notika, vinjsh diez vai bija metrs 90). Domaaju arii par to, ka veeleetos, lai shitos pidinjus izkastree, liek vinjiem apeest savas olas un izdaraa uz vinjiem citas patiikamas lietas. Lai gan shiis domas mani mazliet iepriecinaaja, tomeer nespeeju no sevis dabuut aaraa neko vairaak par "Pidinji!!!" Un shie bija vieniigie vaardi, kas ik pa briidim paartrauca muziku mashiinaa, jo paareejie agresiivi kluseeja (ja saprotat, ko es ar to domaaju) un likaas, ka gatavojas ciinjai.

Peec kaada laika depresiivaas braukshanas, kuras laikaa (laikam aizmirsu piemineet) ik pa briidim iedomaajos taadas lietas, kaa viirishkjiiga asaras notriekshana no vaiga, ieraugot sakropljotu ojaara kjermeni "asinjainajaa" shkjeersielaa (tajaa briidii manis izdomaats epitets, kas man shkjita lieliski raksturoja sho ielu), vai arii ierashanos morgaa uz liikja atpaziishanu, (un shiten seko rindkopas saakumaa iesaaktaa teikuma beigas) iegriezaamies pareizajaa shkjeersielinjaa. Veel tikai paaris simti metru. Un jaa!!! Liels bija mans prieks, ieskatoties mobilajaa (kas zvaniija) un ieraugot ojaara vaardu tajaa. Veel lielaaks bija ieraugot ojaara staavu tumshajaa ielaa. Piebraucu pie vinja maajas un tajaa briidii veel iisti nezinaaju, ko dariit. Nezinaaju, vai puishi veel ir tuvumaa, taadeelj nevareeju saprast, vai var kaapt vienkaarshi aaraa, vai arii vajadzeetu tomeer uzgriezt skaljaak muuziku un atstaat durvis valjaa (nu taa reaali). Tad nu beigaas (peec apmeeram sekundes) izshkjiiros par pirmo variantu. Izkaapaam aaraa...

Tas pashlaik laikam arii viss, jo nestaastiishu jau notikumus uz priekshu, kameer to veel nav izdariijis ojaars.

Link to comment
Share on other sites

Mēģināšu ātri uzsrakstīt stāsta savu pusi.

Kādā jaukā dienā (ā, tas bija vakar) sēdēju pie sava datora uz sava krēsla, pie sava galda savā istabā, ar smaidu lūkojos uz tukšo kefīra paku, kuru es atstāju pie monitora (viņa tur stāv arī tagad) - tas man likās tā nedaudz asprātīgi - atstāt kefīra paku pie monitora, padomājiet, cik daudziem no jums ir kefīra paka pie monitora. Tātad, manu mierīgo sēdēšanu, mūzikas klausīšanos un paralēli KLODĒŠANU (jo es cītīgi klodēju) iztraucēja paina jautājums "negribi aizbraukt pie ojāra?". Uzmetot vaicājošu skatienu painam, manī augtin auga neizpratne - pie ojāra? tagad? tagad taču ir vēls. tagad ir vēls? kāpēc? ko mēs tur darīsim? kāpēc man jābrauc? kāpēc tev ir slapji mati? Ar visiem šiem jautājumiem galvā, es to tik spēju izdvest kā "Kāpēc?". Sekoja ne pārāk paskaidrojoša atbilde kas sevī iekļāva vārdus "kašķis", "vajag" un "ai", tāpēc samērā likumsakarīgi, ka mans nākamais jautājums bija "Ko?", jo pat izmeklēti saprotošs prāts diezvai pilnībā spētu saprast kas par lietu. No nākamās atbildes es uzzināju, ka mašīnai esot stikls izsists un kaut kāds čalis negribot lai ojārs zvana policijai. Labi ka peins iekļāva vārdus "vajag", kas atturēja mani no tālākas izprašņāšanas - ja jau vajag, tad vajag. Daļēji mēģinot uzburt ainu, kas attēlotu situāciju pie ojāra mājas, es āvu kājās bikses un paralēli gribēju uzzināt peina un sulika viedokli jautājumā vai "Challenger 2" ir nepieciešams. Neatceros kāpēc, bet challenger 2, pistole un mans rembo nazis (pelēkas plastmasas) netika līdzi paņemti.

Braucot pa naksnīgo Rīgu uz ojāra māju pusi es iztēlojos prātā apmēram šādu situāciju - ojārs stāv pie mašīnas, kurai ir izsists stikls un skaļi runā ar policiju, tikmēr pāri ielai uz garāžas jumta notiek tusiņš ar pāris džekiem havajiešu kreklos un čiksām bikini. Džeki cep šašlikus, iešņauc kokaīnu un sit čiksas saucot viņas par bicheeez. Tā kā čiksas arī ir zem koka (es runāju par kokaīnu), tad viņām ir vienalga. Džeki, ievērojuši otrā ielas pusē izsisto mašīnas stiklu un vienu dēlieti ar mobilo telefonu, kurš ar minimāli saspringtu sejas izteiksmi kaut ko stāsta telefonā, paskatās pie reizes uz mašīnas numuru, nedaudz apjūk, bet beigās tomēr saprotoši pasmaida un turpina runāt - ievērojuši šo visu, džeki uz garāžas jumta ar savu noslīpēti analītisko prātu izdomāja, ka mīklainais dēlietis zvana policijai un saprata, ka viņiem spīd tusiņa izgāšanās, tāpēc darīja dēlietim (neticēsiet, bet jā - tas bija ojārs) zināmu, ka šitā lieta neies cauri. Es patlaban atrodos mašīnā tā iemesla pēc, lai pārliecinātu tos džekus ka policija tomēr ir vajadzīga.

Mana uzburtā ainava, protams, bija lieliska, bet viens nepatīkams fakts - ziema - to padarīja neiespējamu (vismaz par čiksām bikini tur noteikti nevarēja būt ne runas). Diemžēl jaunu ainavu man uzburt neizdevās, jo nogriezāmies kādā šķērsieliņā, kur mums pretī nāca jaunietis, kas ļoti atgādināja ojāru (es pat uzdrīkstēšos teikt - tas bija viņš) un runāja pa mobilo telefonu. Iztrausies ārā no mašīnas es ar skumjām uzzināju, ka esam ieradušies nedaudz pa vēlu un ka mistiskā persona, kura nevēlējās policiju, jau ir nozudusi. Izdzirdot pilno stāstu no ojāra es pat nedaudz apjuku, jo tā urļika stulbums bija tiešām sasniedzis cienījamu līmeni.

ātri nesanāca, bet ko tur daudz.

lol tikko piefiksēju ka peina versija te arī ir smile.gif

Link to comment
Share on other sites

comon, beidziet muus spidzinaat un izstaastie staastu liidz galam.

ps. man pie monitora pashlaik arii staav tuksha kefiira paka, bija dikti garshiigs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kraasoja luupas, ja? Taa arii zinaaju, caca taads! Bet, ja tas bija nepiecieshams, lai vinsh justos par sevi paarliecinaats un speejiigs ciiniities ar ljaundari, tad jau taikam tam vairs nav nekaadas noziimes.

pati mani pēc tam redzēji smile.gif vai tad man bija krāsotas lūpas, lol? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ha, itkaa jau nebija, bet visi tachu zin, ka luupukraasa jaatjauno peec dzeerieniem (jo tsaa paliek uz glaazes malinjas), un to, ka juus visi tur dzeeraat dosia-drink, es saodu jau ienaakot pa durviim, veel pat pirms paguvui sasveicinaaties! Nu bet labi, es jau tev nepaarmetu. Katram no mums ir savas diivainiibinjas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Mmmh, un kaapeec gan tu dzeeri marokaanju teeju no kruuzes? Varbuut taapeec, ka Ojaaram kruuzes ir sarkanas un orandzas un uz vinjaam gruutaak pamaniit luupukraasas nospiedumus? Varbuut nabaga Ojaars tieshaam nepamaniija un peec tam arii no taas kruuzes padzeeraas un tagad staigaa rinjkii ar sarkanaam luupaam!!! Taa tu ne tikai nepaglaabsi Ojiiti no ljaunaa olgalvja, bet veel vairaak liksi piesaistiit vinja uzmaniibu... shock1.gif Ko nu, varbuut ir veel kas labojams?

Link to comment
Share on other sites

macho - man skiet, ka peec tam, kad viss buus izstaastiits sho staastu tieshi taadaa seciibaa, kaads tas shobriid ir (visu viedoklji nedaudz samistroti), vareetu publiceet kaa jaunumu smile.gif

mazliet vairaak epitetu, personifikaaciju un veel shaadu taadu literaaru nieku (piem., hiperbolas) un viens blaumanja cieniigs darbs gatavs) blink.gif

un jaunumos jau sen nekas jauns nav paraadiijies - veel tikai viena lieta - izsludinu konkursu par piemeerotaako bildiiti, kas vislabaak sho atgadiijumu raskturotu.

Link to comment
Share on other sites

macho - man skiet, ka peec tam, kad viss buus izstaastiits sho staastu tieshi taadaa seciibaa, kaads tas shobriid ir (visu viedoklji nedaudz samistroti), vareetu publiceet kaa jaunumu smile.gif

jā, stāsts ir baudāms smile.gif

flea bildes arī nesliktas.

var, var, jā, jā, jā smile.gif

p.s.

aizmirsu piebilst ka littleAngel, tu esi kārtīga... vot aizmirsu to vārdu (recidīviste diez vai)... intriģiste.... hmm nu tā kas vērpj visādas mistiskas intrigas. Karoche - mistiskā intriģiste!!11

Link to comment
Share on other sites

es gribēju asinis!

bija diezgan mierīgais trešdienas vakars. nākošajā dienā uz darbu iet nevajadzēja, tāpēc varēja brīvo laiku pavadīt, remdējot asinskāri. to es veiksmīgi dariju spēlējot spēli "Project IGI", kur ar pietiekamu meistarības līmeni var klusām pielavīties pretiniekam un nodevīgi iedurt dunci mugurā tā, ka pašķīst asinis uz sienas, ar seju pret kuru neko nenojausdams stāvēja pretinieks. protams šādos brīžos mana zemapziņa deva vaļu iztēlei, un es varēju ar baudu pievērt acis un iztēloties pretinieka pārsteigto sejas izteiksmi un plaši atvērtas acis, kurās bija saskatāmas neaptveramas bailes un kurās drīzumā es iedūru vēl divus nažus.

šajā brīdī manā istabā ienāca pains un nācās atvērt saldi aizvertās acis, lai viņš neko sliktu nepadomā. viņa skatienā varēja vērot mierīgu satraukumu, ko vēl vairāk pastiprināja paina ātrā stāstīšana par ojaaru. no viņa vārdiem es pilnīgi nesapratu situāciju, bet spēju uztvert dažas frāzes - "negribi aizbraukt līdz ojaaram", "pastāvēt aiz muguras, ja nu kas", "izsita logu mašīnai, bet negrib, lai sauc policiju". ar šīm frāzēm man arī pietika, lai mans asinskārais prāts mirkļa īsumā uzkonstruētu situāciju, kurā ir nepieciešama mana palīdzība. aptverot, ka mani ļoti iespējams gaida īstais slaktiņš un īsta iespēja noskatīties, kā kāds pidiņš asiņo, es uzreiz zaudēju interesi spēlēšanā, jo galu galā, nekāda UUUBERgrafika nestāv klāt īstai mantai - asinīm, kuras ziemas laikā patīkami izdalītu tvaiku, tikko izlietas uz sniega. nezaudējot laiku un neuzdodot vairāk jautājumus ātri sāku ģērbties, taču manas rokas nedaudz trīcēja no adrenalīna un bērnišķīga prieka, tāpēc pāris reizes aizšāvu ar kāju garām džinsiem. būdams pilnīgā gatavībā atcerējos novilkt brilles, lai tās nesalūztu tik ļoti gaidītajā slaktiņā, un mani neuztrauca fakts, ka tālumā slikti redzu, jo asinis var izbaudīt tikai no tāda attāluma, no kura tās var sasmaržot. būdami pilnīgā gatavībā nobraucām lejā ar liftu ik pa laikam apspriežot iespējamās taktikas kā varētu parādīties uz "scēnas". jāpiebilst, ka lielākoties sarunā piedalījās macho, jo paina seju nu jau aizvien vairāk un vairāk pārpildīja bažas un uztraukums, tāpēc viņš drošsirdīgi klusēja un tikai ik pa brīdim nenocietās un skaļi izteicās "PIDIŅI".

braucot mašīnā man bija laiks visu apdomāt. jāsaka godīgi, man sen bija velme kaut kur kaut kad iesaistīties kādā slaktiņā, lai var padarīt dzīvi krāšņāku un jautrāku. manas neizskaidrojamās vēlmes kādu nosist ne vienu vien reizi lika man aizsapņoties dienas vidū, kad es varēju iztēloties to burvīgo skaņu no dūres saskarsmes ar kāda žokli vai degunu, to burvīgo mazohistisko sajūtu, kad tevi priecē paša traumētās rokas, kuras tu atdauzīji pret kāda seju, tas elpu aizraujošais skats, kad nekustīgais ķermenis guļ ar seju sniegā, un no ķermeņa apakšas veidojas mazs strautiņš ar asinīm, kuras lēnām izkausē sniegu un veido nevienmērīgu rozīgi sarkanu strīpu uz ceļa, to prieku, kad var šo pašu ķermeni spārdīt līdz spēku izsīkumam, tikai lai paatrinātu strautiņa veidošanos un iespējams vēl dzirdēt pēdējās skaņas ko izdod ķermenis.

šis domas aizvien vairāk piepildīja manu galvu un es vairs nespēju nociesties, kad tiksim uz vietas. es biju pilnībā gatavs iesaistīties slaktiņā viens pats. iespējams tas bija mans skopums, bet dziļi sirdī es nojautu, ka vienam pašam man neļaus izbaudīt asins izliešanas priekus un slaktiņā gribēs piedalīties arī pārējie. nepacietība aizvien vairāk mani piepildīja, un es nervozi sāku berzēt rokas. tur jau bija tas liktenīgais pagrieziens, aiz kura bija jāpaveras skatam uz reālo situāciju, bet tiko mēs nogriezāmies es arī bez brillēm pamanīju, ka uz ielas vairāk par vienu cilvēku nav. "tas laikam ir ojaars" ar nožēlu un tajā pašā laikā ar, dziļi sirdī, prieku es nodomāju pie sevis, jo paina garīgais stāvoklis arī mani uztrauca. manas domas apstiprinājas ar ojaara zvanu painam, un man atlika tikai ar nožēlas pieskaņu noelsties.

izkāpjot no mašīnas un klusām izpētot situāciju, un noklausoties ojaara stāstu par notikušo viss, kas man atlika, bija nomierināties izpīpējot vairākas cigaretes pēc kārtas un cerība, ka varbūt kaut ko izdosies izdarīt ar policiju...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...