Jump to content
GIGN Forum

Lielākie GIGN lohi vienuviet


Nightmares^^
 Share

Balsojam  

150 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Es nesaprotu, vai priecāties vai bēdāties, ka neesmu iekļūvis šajā saraksā (acīm redzot esmu pārak neievērojams), bet, kas nudien man šķita negodīgi ir tas, ka šeit pietrūks tadi kadri kā wl.media, superrembo un (bija tur vēl viens.. )

Beefs

Beef šeit runa iet par real time kadriem. Wl media tas jau old school klauns, superrembo tā acīs vairs nekrīt.

Šeit manuprāt likti vairāk tie kas savā starpā diršās un viens otru aber ar komplimentiem.

Link to comment
Share on other sites

Kas izdarīts, tas izdarīts. Tagad cīnos par loha vietu :) Es par offtopiku negribu gignā vairs runāt, ir jau pārbaudīts, ka atvaļinajums un perns stabili būs :) Loha vieta jau man neko nemaina tikai tāda paņirgāšanās un tizlošanās vien ir.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

man šķiet jūs reāli visi pārāk pārspīlejat, cilvēks (semorka) maz lasīja grāmatasbērnība, tāpēc biški ar galvu domā citādāk (neattīstījas tik labi, kā citi ), bet jūs viņu nodiršat :<

Es jau drošvien nekorekti izteicos, bet es ceru jūs mani sapratāt.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Da b le es vispār grāmata nēsmu lasījis, sūdus tikai pagalmā taisīju un bastoju skolas, tāpec vien jau man jābūt loha titulam :) Nez man grāmatu lasīšana kautka necepanula, lasīju tikai skolā piespiedu kārtā :)

Baigi garlaicīga tā lasīšana, es vispaŗ nesaprotu tos cilvēkus kuri vilcienā sēž lasa grāmatu un baldjejit.

Es labāk skatos National Geographic vai Discoveri.

Ko tu gribi 9 klases+alkohols+narkas, daudz jau no smadzenēm nav palicis pāri :) :) :)

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Es saku riktīgs lohs. Kādam šinī pasaulē takš ir jānosprāgst kā loham, nevar visi būt nelohi :)

Nožēlojams.

Varbūt vienkārsi beidz rakstīt?

A tev skauž?? Ka esmu lohs? :)

Kapēc es ? Es tikai 2 mēnešus te esmu, un reti postoju...

Pareiz ienak kautkāds EMINEMS un sāk blatot loģiski ka tu arī esi topā

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...