Jump to content
GIGN Forum

Gaming Projekti.


GuskiS
 Share

Recommended Posts

H2 ļoti žēl, ka pazuda.

chill nebija nemaz tik populārs, vismaz tai laikā, kad es tur spēlējos.

Bija vēl visādi gameriksi jau minētie un čidi.

Vispār esmu pārsteigta, ka h2 varēja nomirt, jo, pēc manām domām, h2 popularitātes ziņā konkurēja ar gignu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

spils.lv bija uuber 1.5 laikos :D

Beidzot atcerejos! FAVORITE 1.5

Ieks 1.3 ari bija favoriti, bet kur tie laiki!

CHILLS bija vnk CHILL! :) Tur cilveki ar to ari nodarbojas, CHILOJA :) Savejo aktivitate bija lidz pedejam!

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Iekš cs 1.6 reāli esmu daudz kur blandijies, jo vienmēr apstājas visi tie projekti pie neaktivitātes serveros beigās!

Es tāpat kā AmE te esmu iepeldējis pastāvības meklējumos, jo ir noriebies, ka 2 mēnešus spēlēju pilnā serverī un pēc tam mēneša laikā viss kaut kā nosprāgst!

1.5 arī ilgi kapāju, bet tos serverus neatceros! man liekas, ka bija danger.lv(bet tie 1.5 man jūk ar 1.6 jau)!

No 1.6 projektiem pieminēšanas vērti būtu CHILL, PAR, NETGAMES, PICK... Kuri man patiešām patika bija - Par.lv, bet vismīļākais protams arī CHILLs, jo tas bija riktīgs Chills, nevis sīko onanētāju krāniņstaipīšanas konkurss... tāda brīva pieeja bija tam projektam un mājība!

Bet nu pašlaik man liekas, ka visiem jāturas pie GIGN, jo izskatās, ka 1.6 mirst, un pat diezgan strauji! :(

Link to comment
Share on other sites

Žēl, ka SoNaR (jeb snr.lv) projekts pazuda, kuru vadīja andains. Tas bija vienīgais projekts, kurš spēja iepriecināt ar adminu un spēles līmeni. Šajā serverī ir dzimuši vairāki meistarīgi spēlētāji. Tiesa gan, daudzi šo projektu neatceras, jo tas bija 13/15 slotu serveris un baigi nereklamējās.

Tāpat, 1.5 laikos pilnākais serveris parasti bija DEAC, ja nemaldos. Bija vēl viens foršs serveris, bet piemirsu.

Tagad laikam gign.lv un kso.lv iet visiem pa priekšu.

Link to comment
Share on other sites

Es tak atcerējos, ka pirms kāda laika sanāca man uzdurties manām vidusskolas pirmo kursu kladēm!

Tas ko es tur atradu nav naudā novērtējams! :D

Tātad stāsts ir tāds - Man ievilka internetu mājās un es paprasiju vienam klasesbiedram, lai uzraksta vēl kādu cs 1.5 serveri bez tiem, kurus zinu! Un šis bija iznākums(No galvas vienkārši uzrakstija!) :D

vo0oys.jpg

Kvakers cik atceros bija mans mīļākais, kā arī danger, gravisnet, svnet, netgames un wire kapāju parasti! :D Tas bija sen! :D

Edited by Vircsnieks
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

svnets tas pats spils.lv ir, vel pieminesanas verts ir rit.lv komuuns, tur gan no latviesiem bija loti maz, nezinu nevienu, bet vecos kadrus ar kuriem tur saku esmu manijis ari seit, bet nu tas bija jau pirms gada vismaz. RIT baiiigi patika, bija loti labi speletaji un pats svarigakais adminu aktivitate bija nereala, ienaku 8 no riita - ir, ienaku 2 nakti - ir :)

Link to comment
Share on other sites

Es tak atcerējos, ka pirms kāda laika sanāca man uzdurties manām vidusskolas pirmo kursu kladēm!

Tas ko es tur atradu nav naudā novērtējams! :D

Tātad stāsts ir tāds - Man ievilka internetu mājās un es paprasiju vienam klasesbiedram, lai uzraksta vēl kādu cs 1.5 serveri bez tiem, kurus zinu! Un šis bija iznākums(No galvas vienkārši uzrakstija!) :D

vo0oys.jpg

Kvakers cik atceros bija mans mīļākais, kā arī danger, gravisnet, svnet, netgames un wire kapāju parasti! :D Tas bija sen! :D

cs.gign.lv divas reizes parādas. Un vai tad 1.5 laikos gignam bija csdm serveris?

Link to comment
Share on other sites

Žēl, ka SoNaR (jeb snr.lv) projekts pazuda, kuru vadīja andains. Tas bija vienīgais projekts, kurš spēja iepriecināt ar adminu un spēles līmeni. Šajā serverī ir dzimuši vairāki meistarīgi spēlētāji. Tiesa gan, daudzi šo projektu neatceras, jo tas bija 13/15 slotu serveris un baigi nereklamējās.

Tāpat, 1.5 laikos pilnākais serveris parasti bija DEAC, ja nemaldos. Bija vēl viens foršs serveris, bet piemirsu.

Tagad laikam gign.lv un kso.lv iet visiem pa priekšu.

LOL, es snr.lv pat biju admins. :D

Sākums.

1. BAGEM

2. Random sīkie

3. SNR

4. GIGN

Stāsts beidzās laimīgi, jo pat šodien biju GIGN :D :D

Link to comment
Share on other sites

Man jau pirms interneta pieslēgšanas biju ticis pie drauga paspelēt gignā, un tas arī bija vienīgais komūns ko zināju pirms man pieslēdza netu... Tad jau ka pieslēdza netu spelēju tikai gignā, un ta pāris gadus, pa laikam tiku ar draugiem uzspelet dd2.4id.lv un viss.. Nesen bija codic.lv bet tas aizklapejāš, bet tur vismaz bija sakraīgi admini un sakarīga tauta... em, biju vēl izveidojis savu projektu, kuram bija jaliek gals, jo nebija laika man lai uzturētu komūnu kura dēļ pajuka... Tagad priek pēc taisu mājaslapu gameline.lv... diez vai kāds vsp par tādu bija dzirdējis, mēs veselu 1 gadu bijām on... =]

Link to comment
Share on other sites

cs.gign.lv divas reizes parādas. Un vai tad 1.5 laikos gignam bija csdm serveris?

Pirms man mājās pieslēdza netu es biju cs 1.5 atkarīgais - spēlēju visās pieejamās vietās(pārsvarā jau gāju uz saloniem pa naudiņām, kā jau gadus ~10 atpakaļ tas bija pieņemts.) :D

Un tādā sakarā, ka es esmu visos laikos bijis vecs krabis, kas konservatīvi un pretrunīgi attiecas pret visu jauno, tad es ilgi atteicos pāriet uz 1.6... faktiski pārgāju tad, kad 1.5 serveri bija pavisam izmiruši latviski runājošo vidū! :D

Tāpat būs ar source - netaisos uz to bārbijanimāciju pāriet, kamēr 1.6 nebūs pavisam izmiris! Vēljoprojām uzskatu, ka 1.5 bija krutāks! :D

Ps. es jau neteicu, ka tur nav 1.6 tajā sarakstā! Man liekas tur visi kas ir stabiņā tuvāk kreisajai malai ir 1.6! Varbūt ar izņēmumiem! :D

Edited by Vircsnieks
Link to comment
Share on other sites

Mans cs sākās dolē, tad es vēl ar botiem paralēli spēlēju, lai iemācītos šaut, un tad, kaut kādā 2005.,6 gadā pirmo reizi piereģistrējos CS komūnā, tad jau Dole bija KSO, kur es dienēju vēl šobaltdien.

Tā kā KSO bargaisvecis allworths, bloodlords un epix bieži spēlēja gignā, tad nu sāku ar šeit iegriezties, ilgi noņēmos, kamēr sapratu kā tas busteris strādā + tas, ka toreiz nets bija lēnāks par gliemezi, latency lēkājā kā ķengurs un līdz ar to mani vienmēr meta ārā :D

Link to comment
Share on other sites

atceros, ka ļoti patika spēlēt cs.boldnet serverī, diezgan stingri admini un viss pēc noteikumiem :)

svnets un maxnet , cik atceros bija ar war3 saistīti :) arī bija cs.siteks.lv (cerams pareizi atceros nosaukumu)

cs.vectra.lv laikam tā bija... aizvērās interneta klubs -> aizērās serveris.

no vairāk "mūsdienu laikiem", kur palika codic.lv un ctts.lv? arī mpe.lv pazuda.

Link to comment
Share on other sites

noxā spēlēju tikai natural selection. Žēl, ka cilvēkiem šis mods neguva pietiekamu popularitāti, lai gan stīmā vēl ir spēlētāji

Starp citu, drīz natural selection 2 :) esmu gatavs gignam nopirkt spēles serveri (lai palaistu serveri vajag spēles kopiju)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...