Jump to content
GIGN Forum

Ziemas Karte


Recommended Posts

Man te ir viens mazs ieteikums smile.gif Atradu daudz forshaaku ziemas nuki, nekaa taa winternuke kas tur tagad staav uz servera, shii ir daudz forshaaka un labaakas, smukaakas textuuras smile.gif

ir viens pluss un miinus, kas dazham var patikt, dazham nee smile.gif

var tikt uz jumta wink.gif

taatad karte: de_nuke_1337

pievienoju bildi, karti nohosteeju uz sava servera, nokachaat var sheit

zipa izmeers 2,65 mb + tur iekshaa triis bildiites ar karti

domaaju shaadu nuki buutu daudz forshaak pakapaat, nekaa to ....... winternuke tongue.gif

lab, tagad izsakiet savas domas 4.gif

PS ir botu aizsardziiba, augsheejam celinjam ir uzliktas margas 4.gif

post-16-1135513228.jpg

Edited by redboot
Link to comment
Share on other sites

forsa karte, daudz speleta... loti gruti noslpetises un zurkot(it ipasi par CT), jo ir visadi lodzini utml. smadzenes cakare tas, ka var tikt uz augseja jumta un var parredzet visu angaru no jumta logiem. mape forsa, bet grutaka apr parasto nuke.

Link to comment
Share on other sites

Karte izskataas laba.

Dym galvenais jau ir labi nosleepties vai ne? smile.gif

Ja tu pele nebusi, pie siera netiksi.

Ja zurka nebusi, pie fragiem netiksi.

P.S. nu rush jau ir labaks par zurkosanu, bet galvenais ir noslepties naughty.gif

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

praktiski viss tas pats, ka parastajaa nukee, tikai balta zeme un jumti, kaa arii 2 vietaas pamaniiju, kur var skatiities caur lodziniem - vienaa vietaa iekshaa lielajaa angaaraa, 2. bija kkur citu, tur kur lec uz klints laikam. protams, tagad jebkursh var uzlekt uz klints bez neviena paliidziibas, kas droshvien izraisiis masveida paarvietoshanos pa jumtiem, jeb augstaak par zemi speleeshanu smile.gif iisteniibaa buutu labaak, man liekas, par to winternuke, iespeejams...

Link to comment
Share on other sites

Ja tu pele nebusi, pie siera netiksi.

Ja zurka nebusi, pie fragiem netiksi.

P.S. nu rush jau ir labaks par zurkosanu, bet galvenais ir noslepties  naughty.gif

ak tu dzejnieks taads .... eh... pele pwnz Esmu "'Miky'' Pele , un es ruleeeeejuuuu!... smiliez.de_2524.gif

Edited by Dym
Link to comment
Share on other sites

ja paskataas uz vecaaku topiku par old_aztec un tur ir tik daudz piekriteeju, tad jau laikam shitai kartei arii nav ceriibu...

taa teikt, nav jeega no shiis sadaljas, jo to ko veelas cilveeki - kakjim zem astes biggrin.gif

visu nosaka owneris

Nu ja! Nav ko spriest laba vai slikt mape, tā pat neliek. sad.gif(

Nu bet par mapi es PAR.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...