Jump to content
GIGN Forum

Ikgadējais Burziņš?


Pusdzīvais
 Share

  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ir tā ka man ieteica dažas vietas, viena bija pie anneniekiem, kaut kāds ezers ar normālu spotu, kur var tikt, vienigi par telšu vietu ir jāmaksā simboliska samaksa, liekas ka šāds variants varētu būt reālākais spota meklēšanai

visi esam pieauguši un no mammas krūts jau sen vairs nezīžam, tāpēc ceļu gaismā priekšlikumu - GIGN pasākums ar ielūgumiem, spota atrašanās vieta tiek izsniegta pret ziedojumu / dalības maksu w/e saucat kā gribat, summa būtu par atrašanos konkrētā spotā, jums jāpiekrīt ka 5ls visi var sakasīt pa virsu lai būtu normālas atpūtas vieta - kvalitatīva!

kā piemērs jebkurš spots teiksim usmas ezers, cilvēki to vietu ir iekopuši un sagatavojuši šādām vajadzībām, ir normāli laukumi kur uzspēlēt bumbu, tas viss maksā, Jūs noteikti piekritīsit ka futbolu spēlēt ceļa malā un šķūnī kurā ir stikli un miruši dzīvnieki nav forši

Link to comment
Share on other sites

Būsim reālisti, normālu foršu spotu, kur nav nevienam paziņam īpašumā par baltu velti nedabūsim un neticu arī, ka katrs no braucējiem nevarētu no kaut kurienes izkasīt pāris latus, ko piemest spota apmaksai.

Pie Anneniekiem nebij Zebrus ezers?

Link to comment
Share on other sites

Gign forumā piereģistrējos nesen, bet nu atļaušos šeit ierakstīt. Zebrus ezers ir manas otrās mājas, tāpēc varu šo to pastāstīt. Ir pagājis aptuveni gads kopš tur ievākušies jaunie īpašnieki, tāpēc tur viss diezgan strauji būvējās, pārtaisās un tamlīdzīgi, tāpēc , ja izvēlaties šo variantu, būtu vēlams īpaši savlaicīgi informēt saimniekus par jūsu ierašanos. ( Tur vasarā mēdz notikt tenisa turnīri, kā dēļ nav vietas citiem atpūtniekiem )

Cenas varat papētīt mājaslapā, bet lētākās mājiņas ir 25 Ls , telts vieta 5 Ls. Pēc papīriem viena mājiņa ir domāta 4 cilvēkiem, taču bez skandāliem var sarunāt arī to, ka viena būdā guļ 6 , hoķ 7 buki. Šaubos, ka pie iespējamās kondīcijas komforts jums būtu 1. vietā Protams, ka ņemot vairākas mājas var sākt kaulēšanos, tik nesen paņēmām 4 pa 80. Ja nu vairums izvēlās gulēt teltīs, bet negrib i to iepriekš minēto latiņu zupai piemest, tad var gulēt 1km no kempinga atpūtas vietā pie paša ezera, bet tiesa gan tur nebūs pārāk daudz vietas , kā arī izpaliks volejbols, futbols, basketbols, teniss , šūpošanās, kādam biezajam bārs un vēl citas ekstras.

Pašā kempingā laivas īrēt nevar, tur ir kāds reklāmas triks. Līdz laivu nomai jāiet +/- 2km. Ja nekļūdos, cenas grozījās ap 5 Ls/h. Zivis ir daudz un vismaz zakuskai noķert nebūtu problēmu.

Nokļūšana. Piesārņojuma un benzīna cenas aug, tāpēc kāds varētu gribēt izvēlēties sabiedrisko transportu. Uz turieni iet sabiedriskais no Jelgavas, Rīgas, Liepājas un drošvien arī no pilsētām, kas atrodas Liepājas šosejas tuvumā.

Cerams ,ka mans ieraksts jums palīdzēs izvēlēties, kā arī , ja tuss notiks tur, es noteikti būšu tas randoms, kurš ieradīsies.

Link to comment
Share on other sites

Ja 5ls pa telti, tas ir pa salitu :) Protams ja shada informacija atbilst bakardi raxtiitam :) Jo ja meklejam shada veida kempingu, var dabuut letaakaas cenaas...Pie tam ja reiz daudzi ir ar mieru arii mesties, tad ir iespejams ko piedavat arii musu pusee :P

Link to comment
Share on other sites

kur ir tā mājaslapa ?!

Ja 5ls pa telti, tas ir pa salitu :) Protams ja shada informacija atbilst bakardi raxtiitam :) Jo ja meklejam shada veida kempingu, var dabuut letaakaas cenaas...Pie tam ja reiz daudzi ir ar mieru arii mesties, tad ir iespejams ko piedavat arii musu pusee :P

beidz pist kapeiku aliņam :D

Link to comment
Share on other sites

Problēma nekad nav bijusi maksa par normālu pleķi, problēma ir, ka maksas pleķim blakus vienmēr ir vēlkāds pleķis kur jau ir iemeties kāds. UN pazīstot šo komūnu esmu gatavs derēt, ka viens pleķis otram traucēs.

Link to comment
Share on other sites

Problēma nekad nav bijusi maksa par normālu pleķi, problēma ir, ka maksas pleķim blakus vienmēr ir vēlkāds pleķis kur jau ir iemeties kāds. UN pazīstot šo komūnu esmu gatavs derēt, ka viens pleķis otram traucēs.

Agree, bet ta ka sogad meginam to visu darit civilizeti, varbut ir veerts pameginat....

Naudu neviens nevaac, datums mums ir, uzvana kads un uzzin kaa tur sastav ar brivaam vietam, pienemam katra maja 5 cilveki, lai vieglak naudu daliit... 5ls no galvinas par vienu nakti, 10ls pa visu pasakumu( nav daudz).

Sadalas pa komandam 5 cilveki, ieposte te savas komandas un katrs pats rezerve, tie, kas brauc pa diviem paker telshu vietas un ja jau mes te pa lielam viens otru pazistam nav problemu panemt klat kaadu un savakt tos vajadzigos cilveku skaitu, lai var panemt majinu

Sis ir labakais variants kaut vai tadel, ka mes jau vairakaas nedelas diskutejam un neesam nonakusi pie rezume, panemam sito spotu, uzbliezh kads no adminiem luudzu peklajigu topiku spotu ar vietas bildem, dalibnieku sarakstu ar komandaam un aiziet. ( esmu Vacija, un sobrid darbs panem 24/7)

Atraak saaksim rezervet lielaaka iespeja, ka tiksim visi blakam un kopa.

+ mums ir inside person bacardi, kas var varbut paidzet ar komunikaciju tur uz vietas....

Kaads var kaadu bildi no taa spota ielikt ???

Lai pa vissam reizem varam tik gala un saakt balleties :D

Link to comment
Share on other sites

usur7p83wfarf95hpqp_thumb.jpg

Atrašanās vieta.

fkljkhx76p5o5u35tvmv_thumb.jpg

Pats ezers. Nevarēju atrast tieši to vietu pie kempinga, kur peldās, bet nu ezers tāds ir +/- visur. Sākumā ieejot akmeņi nedaudz dursta kājas, bet neesiet jau bābas.

bpmsj4rg9u0bu46udq0z_thumb.jpg

Šādi izskatās tas viss kompleks kopumā.

9nbtxkopixcqztupkv2_thumb.jpg

Tādas izskatās būdiņas.

fykmwsvq2g67x8h5220k_thumb.jpg

Pirmais stāvs.

8eppbsyjsdu6gavhqmzk_thumb.jpg

Un sekundārais.

pe1dcqenra319e4sl1r9_thumb.jpg orh1b8cv8t05y4e94rh_thumb.jpg

Laivu noma. Aptuveni 1,5km attālumā no kempinga.

Bildes no iespējamajām aktivitātēm neatradu, bet ir bruģētais strītbola laukums ar labu grozu, ievilktām līnijām. Volejbola laukums ar smiltīm, sakarīgu tīklu, līnijas pašiem jāuztaisa. Šūpoles no 1993. g Vipenpiskā cirstiem kokiem ar 40cm diametru, vidēji rupju griezumu.

Aizmirsu pateikt. Grillu, varbūt kādu ogļu maisu jums arī iedos, ja palūgsiet. Kaut kur pie ezera ir arī ugunskura vieta, kur pakūpināt desas. Būs vieglāk, ja turpmāk paši jautāsiet, kas kā, jo noteikti kaut ko esmu aizmirsis pateikt.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Uzskatu ka vieta ir atrasta. Ta ka liela dalja brauceju jau vairs anv bazi berni kas cikstes ka alinjs nesanaks, domaju bus gatavi braukt. Tie, kam problemas ar disciplinu un kunga satura saturesanu, lai gul savas teltis, parejie var nemt majinas. Tapat majinas tikai pargules un nomazgasies. Parejo visu laiku pavadis ara.

Pienemu ka musu maja varetu but:

Es, benciks, pusdzivai, freelancers un vel kads?

Link to comment
Share on other sites

n0r3k es tevi labprat gribetu sev blakus :D Nightmare ariii blakaam gribetu izguldiit :P aa un kaa 4tais noteikti buutu cash :P vismaz droshibas sajuta ka visi taadi pratigi blakaam gulj :D 5taa vakance briiva :DD

P.s. 5tais vareetu buut ZOOOOOOOORGS :DD

Edited by GooD`MeN
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man viesnica pazuda nets.... :D Rakstu no telefona, kas aarzemees nav leets pasaakums ... so first thinkg first !

Rit no rita uztaisishu jaunu svaigu topiku, kur skaidri vares redzeet datumus vietu etc.

Topika tad ari sadalisim komandas un visu parejo!

Uz doto briidi datums mums ir vieta ari !!!

P.s. Bacardi uzzini ludzu vai uz sito datumu ir pieejamas majas, lai nav aplauziens, kad esi uzzinajis, ka ir brivas uzraksti sms uz +37126329671, tad ari es domaju varam bliezt augsha topiku!!!

Worm man iphone nevar izveleties srazu 18 lapu, jaiet cauri visam topikam 18 reizes, sobrid man tas izmaksaja 3 ls :D

Uzskatu ka vieta ir atrasta. Ta ka liela dalja brauceju jau vairs anv bazi berni kas cikstes ka alinjs nesanaks, domaju bus gatavi braukt. Tie, kam problemas ar disciplinu un kunga satura saturesanu, lai gul savas teltis, parejie var nemt majinas. Tapat majinas tikai pargules un nomazgasies. Parejo visu laiku pavadis ara.

Pienemu ka musu maja varetu but:

Es, benciks, pusdzivai, freelancers un vel kads?

Ja Dream brauks, tad kopa ar mums so technicly we are full.

Free uzzini oar Dream vai vins 100% brauc.

Atradu ka parmainit lapas, jalade full version, kas man veel izmaksaaja 3ls :D

Liidz riitam !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu benciks drusku parspile. Var braukt varteikt visi, vnk nu ja galva tev caurums, labak sedi majas. Pagajusogad dazi izcelas. Sogad vnk nav velme redzet to pasu... Puiseli, tikko sansiegusi pubertitates vecumu, tikusi briviba un ir pieskirts alus- rezultats visiem skaidrs...

Pa lielam taa jau vins ir, mana galvena doma ierodaa tie, las pierakstaas un kuri te aprindas ir zinami. Ja ari grib piebraukt to vajadzetu pazinot, lai nebuutu nevajadzigaas problemas.

Tom pieraksties ja doma braukt un afrodyte as well:€

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...