Jump to content
GIGN Forum

Ikgadējais Burziņš?


Pusdzīvais
 Share

  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ble es tieku apskatities foruma 3x nedela, vai nu straadaju hardcore, vai nu zazhigaju hardcore :D

Lidz brivdienaam beigaam piedavajam vietas, tas kas vakara buus, tas buus apzvanisu pats par variantiem un uzbliezishu jaunu topiku.... :)

Lv ari maajas nets atsleegts, mle ;D

Kas ir Endza ????

Link to comment
Share on other sites

Kaadam ir veel kaadi reali varianti ar bildem un derigiem datumiem ? Es veel uzgaju vienu vietu gaidu atbildi par datumiem, elektribu un cenaam. Man ar brivu laiku sobrid ir loti problematiski, jo atrodos visu laiku cela un pie neta netieku vienmeer, tapec saneemaas un iedod kaads labu vietu :D

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet ka īsti nevajag nekādu krutu vietu par normālu ceņņiku.. te jau tāpat visi tikai nodzerties un piedirst teritoriju gribēs. Vai vajag elektrību? Mašīna spēj radīt normālu troksni, ja kādam ir normāls uzstādījums.

Enīvei, man šķiet vajag vienkārši atrast vietu pie ūdenstilpnes kas ir bezmaksas

Link to comment
Share on other sites

skatos, bencikam mīļākais jautājums šajā topikā ir "Kas ir *ievieto niku* ????"

Neko jēdzīgu vairs neatradīsiet (ja smagi nenospīdēs anormāli), visas kaut cik jēdzīgās atpūtas vietas vasaras periodā tiek aizsistas jau pavasarī.. Worms jau piedāvāja vienīgo jēdzīgo izeju- atrodiet ezeru/upi un dzeriet uz velna paraušanu.

Link to comment
Share on other sites

Ble es tieku apskatities foruma 3x nedela, vai nu straadaju hardcore, vai nu zazhigaju hardcore :D

same shit here.

Manaa spotaa jau tapat var tuseet, tas ir publisks ;) Pats par sevi nezinu. Tā kā pirmajā septembrī jābrauc uz amsterdamu, kas zin kā būs ar laiku. plus laikam ,ka mainīšu darbu līdz ar to holidays nespīd tik ātri.

Link to comment
Share on other sites

Es uzrakstishu divitim draugos, lai vins apjautajas par iespejam izsplaut to vietu, jo vieta tiesaam loti laba... Mees varam noiet tuvaak pie udens tur turistiem nevajadzetu buut, jo tas kalns man liekas tuuristu spots :D

Kad buus atbilde no Divisha uztaisishu jaunu topiku !!!

Link to comment
Share on other sites

Bļin, benār, pietiek jautāt kas ir kas :) Tu šeit pēdējā laikā tik reti apgrozies, ka esi totāli outdated. Ja saradīsies lieki pidiņi pārējie uzbļaus.

Pagajusho gadu neviens neblava, tapec ari sogad gribas kartiibu ievest, un negribas atkartojumu, tieshi tapec visiem kurus nezinu pielieku jautajuma ziimi, tiklidz kads dod zalo gaismu, nonemu nost jautajumu zimes, tas ka kadam tas nepatiik ir tikai normali

Tavu viedokli cienu tapec ari paliekam pie tava varianta, esmu kluss :)

Tatad divits teica, balliti varam taisiit, gaidu atbildi, par to vai vietejais traktorists butu gatavs izplaut platibu un cik vajadzetu peso samaksaat.

Link to comment
Share on other sites

gribu redzet kas bus tie klusinataji... pagausogad atceros ka klusinaaja :D

es sezu, iedzeru, plapaju, man pohuj kas notiek apkart, bet dzirdu, vairaki samizusies ka tur kaut kads svesaks calis iedzeris un blato apkart. Un kurs vinu klusinaja? Visi sedeja un raustijas... Man liekas taja bridi plapaju es, benciks un EDD, varbut vel kads bija. Mus tas maz uztrauca, mes tikai padomajam cik tas ir tizli, bet liela dala apkart bija manama stresaa...

Ja ziedins sogad uznemas klusinataja lomu, lai tak brauc kas pagadas ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak buus labi, es atceros sevi pirms 7 gadiem, ja uzrastos kaads no oldschool speletajiem un saaktu kartiibu ieviest, man ka aktivam foruma lietotajam un speletajam liktos, ko vins te iedomajaas :D Pats atceros kaa kasiijos, neesmu te biezhi, tapec so visu uztveru ar veesu praatu, galvenais labu pasakumu uztaisiit !!! :)

Registretajam protams nevar nepiekrist, tapec ari sogad taisam saadu taadu listi, lai gign burzins nepazaude savu unikalitaati, taa kaa pirms pasakuma nedelu nedzert, lai nieres var sagatavot pasakumam ! Gign pasakums ir ar daudzu gadu pieredzi, neesmu apmeklejis visus, bet, kas man nepatik, ka cilveki, kas isti nav bijusi neviena ista gign pasakuma aizrada man par si pasakuma organizesanu un meginajumu uztaisit kvalitativu pasakumu.

p.s. A kur ir Vincisters ???

Link to comment
Share on other sites

Kamēr gaidam atbildi atcerēsimies kā Benārs lika savu telti pagājušajā pasākumā.

Pirmais video fragments ir ļoti līdzīgs Benāra gadījumam :D

Bleee labs :D + es to visu dariju tumsa, ar Telti, kuras uzbuve bija parak sarezgita, lai skaidra prata dienas laika saliktu, bet ieteikums chalim labs, SALIEKAT TELTI PIRMS SAMETATIES !!!!

Duh? To chali, kad pedejo reizi redzeji vins taisija podu mana majaa :D

Fuji +1 (Sveiciens Dzimshanas diena by the way veciit !!! )

Kaads vards bija Bijach ? Es pienemu vins butu braucejs, bet ir rets viesis te, es vinu visu gadu satiku basketbola speeles :)

Link to comment
Share on other sites

jā, es laikam viņam kaut ko ieminējos par gign balli, bet mums sarunā vislaik kaut kas šķīda un sprāga - vientuļa sala, ar nazi jāiet griezt pretinieki, lai tiktu pie bruņojuma.

kaut ko viņš man tur pārāk aizrautīgi stāstīja, bet man nebija daudz laika klausīties :D

Link to comment
Share on other sites

jā, es laikam viņam kaut ko ieminējos par gign balli, bet mums sarunā vislaik kaut kas šķīda un sprāga - vientuļa sala, ar nazi jāiet griezt pretinieki, lai tiktu pie bruņojuma.

kaut ko viņš man tur pārāk aizrautīgi stāstīja, bet man nebija daudz laika klausīties :D

jasno :D plānu pildījāt arī?

Ak jā, izskatās, ka arī es uz ballīti braukšu ... Sieva iedeva brīvlaišanas vēstuli :D tagad tikai ar meitu jāsarunā :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...