Jump to content
GIGN Forum

Atsauksems, Portatīvais Dators!


Semorka
 Share

Recommended Posts

tas 'no savas pieredzes' bija attiecinams uz to, ka pirkt portativo lai speletu high end speles ir diezgan stulbi, ipasi ja perc dell kompi kas tam vispar nav paredzets. jeezus marija, jus gan esat piekasigi :D

Nu pastāsti man vēl kaut ko jaunu :) gribās uzzināt, kam vēl mans dell nav paredzēts :shades:

Link to comment
Share on other sites

viens ir nav paredzēts, otrs ir ko ar viņu var darīt. es nesaku ka uz viņa nevar spēlēt, bet portatīvais pa 500ls priekš BF3 nav tā labākā izvēle (nu, tad es nezināju ka vienīgie pc ir tie LMT) . ja tu uzskati ka portatīvie ir normālas spēļu ierīces un laika gaitā nenolietosies atrak ja visu laiku karsis(runa iet par ierindas portativajiem).. honestly, varbūt nomirsti?

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Vispār runa nekur neiet. Kā arī es neapstrīdu tavu profesionālo divu datoru pieredzi un tādā garā, bet nu mans dell (kuram i-neta veikala cena ir ~450ls) tavu sirsnīgi loloto bf3 velk uz maksimālajiem iestatījumiem bez aizķeršanās...bet tev jau labāk zināt :)

Link to comment
Share on other sites

vot daunis, ne ko piebilst ne ko atnemt. uz portativa ar i3 un gt450 ar ietu uz max. iet runa par to kadu iespaidu tas uz nabaga dell atstatu ja katru dienu tu 2h rautu uz max

2 datoru? a ok, manas dzives&datoru parzinataj, gadijuma nevelies but mans gramatvedis?

Link to comment
Share on other sites

vot jā, paņemt kaut kādu lmt sūdu un iebraukt kredītos jau nu čotna ir gudrākā lieta ko darīt.

Konkrēti kas Tev sāp? Tev būs kredīts? Tev būs sūda dators? Vai kas Tev sāp? nu nesaprotu. Kāds Tev daļa, ko viņš dara?

rhrds: kas reāli notiks, ja dienā kapās 2h spēlītes? pēc mēneša nomirs?

Link to comment
Share on other sites

LOL! 994546985.jpg

Es saprotu hwan, tāda veidā viņi piesaista klientus ar maldinošu informāciju! Un pirmkārt es nemeklēju, man zvanīja no LMT un paši piekasījās. Teiksim, ir kāds lauķis losis, piemēram kā es kurš ieraugot šo uzrakstu uzreiz domā, ā jē forša videokarte pictec jāņem :)

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Principā tas ir visgudrākais, ko vari izdarīt ar tikko iegādātu datoru - nomainīt termopastu un papist garantiju.

Jebkāda veida portatīva attaisīšana/ dissembling nozīmē to , ka garantija tiek automātiski pazaudēta. B2C sektorā pircējs var tikai nomainīt Operatīvo atmiņu , dažreiz to pat nevar. Tā kā Surrounder ir taisnība.

Link to comment
Share on other sites

Amd processori ir ļoti labi uz parastās kastes , ja mēs runājam tieši tikai par laptopu industriju , tad tikai Intel. Neviens no lielajiem ražotājiem neliek AMD pročus iekšā savos laptopos , izņemot tikai patērētāju sērijas , kurās bāž visādus mēslus , lai tik cena būtu laba.

Link to comment
Share on other sites

Man ir bijuši dahuja, 4 kompji, 3 stacionārie, 1 laptops, stacionārie visi AMD, laptops i3, ņemot vērā, ka visi stacionārie sūkāja dirsu un i3 man iet kā pa margrietiņām sandalēs, tad lielākā daļa AMD ir pēdējie mēsli = jāpērk tikai Intel produkcija.

/rhrds-way-trolling

Bet par to, cik esmu ar AMD saskāries, tiešām visi ir savā ziņā pievīluši, intelis kaut kā palicis uzticamāks pēdējo gadu laikā.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Man ir bijuši dahuja, 4 kompji, 3 stacionārie, 1 laptops, stacionārie visi AMD, laptops i3, ņemot vērā, ka visi stacionārie sūkāja dirsu un i3 man iet kā pa margrietiņām sandalēs, tad lielākā daļa AMD ir pēdējie mēsli = jāpērk tikai Intel produkcija.

/rhrds-way-trolling

tu nopietni vēlies apgalvo ka amd dual core 1,8 ghz procesors ir labāks par intel santy bridge pročiem?

http://playstationeu.i.lithium.com/t5/image/serverpage/image-id/204723i0313C97B2F781578/image-size/original?v=mpbl-1&px=-1

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

pag, es īsti nesaprotu. tikko izjaucu, bet nu esmu neziņā, ko darīt... tagad sanāk tā, ka uzlikšu pēc iespējas biezāku termopastas kārtu, jo būs jaudīgāks un tā? :nja:

Tikai paraak biezu neuzliec,ka vāku nevar aiztaisīt...

Ko jus kaitinat nabaga rhrds , galvenais ka vinsh neredz, vai negrib redzeet, ka vinsh tiek provoceets...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...