Jump to content
GIGN Forum

1 Little Problem With Cs


Traffic
 Share

Recommended Posts

eee, bet peec tam, kad GIGN faunderi un vinu meiti paargaja uz to BLING stilu, tad peekshni forumaa paradiijas baigi daudz visaadi sigi un avataari ar afroamerikaanu bildniiteem un dziesmu vaardiem no populaaraam dziesmaam. visu laiku praatoju ar ko tas saistiits, kaut kaads modes kliedziens, nu liidziigi kaa fishkas, jojo, utt. vai patieshaam visas taas personas censhaas kopeet? nu juus zinat ko smile.gif kas tur slikts, ka cilveeki dziivo liidzi modei, piem., kad juusu draugi nopirka jojo, juus tak arii nopirkaat vai ne? un kad viniem paraadiijaas fiskas, juus tak arii nevareejat notureeties un arii taadas iegaadaajaties, vai ta ne?

P.S. es praktiski nespeeleeju fiskas, es baidiijos zaudeet, tapeec tikai kraaju un visaadas mahinaacijas taisiiju, lai vinas dabuutu, tagad veel maajaas metaajas kkur smile.gif

-turbo fantiki arii bija modes kliedziens!

Link to comment
Share on other sites

aK dievs, fiškas. es biju vienīgais pokemon māsters savā skolā. visi mani apbrīnoja. MAN BIJA VISAS 151 fiškas (visi pokemoni ) visi mani dievināja. Bet tad..... Bet tad tie pidiņi japāņi izgudroja vēl 100 pokemonus un nebiju vairs kruts sad.gif( ( protams biju viskrutaakais eniivei, bet ne tik kruts.... ) Visas fiškas pārdevu pa 15 ls ( bljee tas ir ~ 3 litri cool2.gif ) un tā dzīvoju vēl šobaltdien bez fiškām. lieki pieblst, ka tas nenotika vakar, vai aizvakara, betr gad pirms 5 gadiem wink.gif

Link to comment
Share on other sites

fiškas was my thing. betnu lol tas taču bija TIK NEREĀLI SEN. pirms 12 gadiem LOL. atceros just like it happened yesterday, kā visi gribēja, lai es par viņiem spēlēju 'kāuns-tri' (MEGA-RESPEKTABLS LOL šeit), jo tajā vienmēr vinnēju. un arī fiškas pratu sist tā, lai apdauzītu uz otru pusi.. aah, the good ol' times. kādas tik fiškas nebija... mortal combat (my favorites), street fighter, ar multenēm, ar zvēriem, ar pusplikām vecenēm, kurām, kad uzpūta vai kautko tur izdarīja, pazuda apģērbs un BIJA PLIKI PUPI!!!1, kādas tik vēl ne; man fišku bija tik daudz, ka ik pa laikam varēju atļauties paņemt pilnu sauju un mētāt viņas pa klasi un skolas gaiteņiem. un tad visi manā priekšā metās uz ceļiem un vāca viņas... vārdu sakot tāds liels LOL tas viss bija smile.gif

Link to comment
Share on other sites

baaa, taa paarreecos no EDDa posta, psc, tik reciigi smile.gif btw, kur ta tev tas fishkas bija pirms 12 gadiem? nav biki pa daudz? nu jaa, mortal kombat bija arii manas milaakaas fishkas, biju gandriiz savaavis visu kolekciju, pietruuka tikai kkaadas paaris (atceros, ka pietruuka taa MK ziime - liesmainais drakon). tad veel man bija power rangeru fiskas, taas mees aktiivi (jaa aktiivi) zagaam vienaa mazaa veiciitii pie maajam (kauns!). tur ja pirka koshleni, tad naaca liidzi 1 fiksa un to fisku vareeja izveeleeties, nu mees parasti pa kaadaam 5caam katrs pirkaam un tad paardeveeja iedeva taadu lielu maisu un tur bija milioniem to Power Rangeru fisku. kameer paardeveeja apkalpoja citus klientus, mees nevainiigi neemaam katrs pa 5 (YEAH RIGHT) fiiskaam, tikai parasti netiishaam paneemaas uz pusi vairaak smile.gif un tad vakaros, kad palika tumsh un pa seetu vairs nevareeja speeleet kuulaas speeles (fuci, 12kocinjus, pasleepes), tad mees paarvaacaamies uz trepeni (treptelpu), kur notika fisku ciinjas. atceros, ka skolaa skolotaajas visiem neema nost taas fiskas un meta lielajaas miskastees pie skolas un tad tur visi peec stundaasm (paarsvaraa siikie salaati, kas nemaaceeja vineet lielos) liida taniis misenees peec fiskaam smile.gif es oadzirdeeju par bezmakstas fiskaam un vienu dienu tur arii nogaju garaam, redzeeju apmeeram 2 izbeertas kastiites (nu taas kastiites, kur lika fiskas) ar StreetFighter fiskaam, bet neuzdroshinaajos tur iebaazt savu roku smile.gif tagad es to nenozeeloju! labi laiki bija, atceros, ka mums klasee bija viens dzeks - neuzvaramais, vinu neviens nevareeja uzvareet, vinsh gan sist maaceeja, gan aki-chiki-papiriki vienmeer uzvareeja. psc, vienreiz no riita skatos kaa shis speelee ar daziem chomakiem (kaa jau teicu, es parsti nespeeleju, jo baidiijos zaudeet savas suurii un gruuti nozagtaas, un arii sakraataas fiska) un dzeks man saka: "davi naac, es uzlikshu pa teviim!" lol, vinsh man nebija nekaads draugs, es taa padomaaju, nu labi, lai iet. tikai speeleejot jutu taadu atbildiibas sajuutu, ka tomeer "jaatigraa", lai tas dzeks nepaliek miinusos. vairs neatceros vai zaudeejaam vai uzvareejaam, bet par taadu "uzliec par maniim" toch atceros, tipa ja "attigraa" vai panem at uzviju, tad tam, kas uzika, tev bija jaatdod uzliktaas un vinneetaas vareeji patureet. taa nereti vareeja tik pie sakuma kapitaala no pilniigas 0. aaa pareizi, bija kaut kaadas debiilaas kartonenes ar tizliem atteeliem, tas man nebija zeel zaudeet. besija laukaa, ka dazreiz rubii ar normaalajaam MK fiskaama (plastmaseneem) un kaads pidinsh uzliek nobruzaatas, taadas, ka nevar pat attelu redzeet, tad parasti bija jasaka, lai uzliek normaalaakas smile.gif bla. iiisteniibaa vareet kaut ko sastukot ar taam fiskaam - viesiem, kam ir fiskas vareetu kaadu dienu savaakties kopaa, visas sabeert maisos un no viesniicas "Latvija" brutaali, saujaam mest lejaa smile.gif protams, tas viss buutu jaaiemuuzina kinofilmaa.

P.S. vecie labie laiki - taadus esmu piedziivojis un man buus ko atcereeties, esmu izdziivojis fiksu laikus! smile.gif FAREWELL MY FISHKAS!

P.S.S. aaa, lol, taas plikaas tanes uz fiskaam - taas vajadzeeja nolaiziit, lai paraadiitos pupi! lol agraak ar dzekiem pirkaam taadas koshlenes, kur iekshaa bija plikas tantes uz uzliimeem, lol, kaa bija nedaudz santiimi taa uzreiz peec koshleneem smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Respect Slow Handam un EDDam par labiem staastiem smile.gif

Bet par teemu runaajot, man arii bija fishkas, veel arvien kautkur ir, atceros, ka bija kautkaadas street fighter un peec tam jau pokemonu fishkas lielaakoties. Aa nu bija arii taas mortal kombat plastmasenes. Iipashi nekaads labais speeleetaajs nebiju, bet ar klasesbiedriem jau speeleejaam, atceros, ka man vajadzeeja to fishku ieliekamo bunduliiti un es gribeeju taadu kruto, mortal kombat vai streetfighter (neatceros vairs tieshi, bet laikam street fighter), kaads visiem bija. Bet man mamma nopirka taadu prastu zilu, bez ziimeejumiem. Vinsh gan bija lielaaks nekaa tie "krutie" streetfighter, bet nu man taads nedereeja sad.gif Taa nu es savu bunduliiti iemainiiju pret iepleestu streetfighter bunduli, ko veelaak nozheeloju sad.gif

Dazhas fishkas man veel maajaas staav, mosh ap 100 ir, bet ne vairaak.

Link to comment
Share on other sites

fishkas neemu speeleejis un kautkaa nepiesaistiijaa, atceros tik ka koshljenees atrastajiem auto papiiriem dauzijaamies smile.gif.

Es nezinu vai kaads cits ir taadu game speeleejis bet atceros pirms kaadiem 10-12 gadiem atpakalj speeleejaam cool game karoch sakrauj pikji ( dazhreiz pat izmantojaam vecaas krievu kapeikas) kaudziitee un tad aiziet kaadus 10 M no kaudzes un lidina pa kaudzi ar taadu specifisku shaibu ( laikam vinja bija no svina un kuram taada bija tas bija vienkaarshi dievs ) un ta skataas ja gjeerbonis tad to vari savaakt ja ne tad atstaaj kur ir, tad naak naakamais speeleetaajs un uzpleesh pa to moneetu taa lai aplido otraadi un ja aplido ta vari savaakt. Vo taads geims man baigi patika un tieshi taadeelj fishkas man likaas boring.

Link to comment
Share on other sites

fishkas neemu speeleejis un kautkaa nepiesaistiijaa, atceros tik ka koshljenees atrastajiem auto papiiriem dauzijaamies smile.gif.

Es nezinu vai kaads cits ir taadu game speeleejis bet atceros pirms kaadiem 10-12 gadiem atpakalj speeleejaam cool game karoch sakrauj pikji ( dazhreiz pat izmantojaam vecaas krievu kapeikas) kaudziitee un tad aiziet kaadus 10 M no kaudzes un lidina pa kaudzi ar taadu specifisku shaibu ( laikam vinja bija no svina un kuram taada bija tas bija vienkaarshi dievs ) un ta skataas ja gjeerbonis tad to vari savaakt ja ne tad atstaaj kur ir, tad naak naakamais speeleetaajs un uzpleesh pa to moneetu taa lai aplido otraadi un ja aplido ta vari savaakt. Vo taads geims man baigi patika un tieshi taadeelj fishkas man likaas boring.

Man atkal ši kā nesaistija, varēja labi pikji pakāst. Man bij tāda fishka no smagas plastmasas liela un bieza, kaimiņam tādas bij entās visādās krāsās. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

btw, kur ta tev tas fishkas bija pirms 12 gadiem? nav biki pa daudz?
moška pārrēķinājos, laikam ir 11 gadi. vai moška pat 10. tad sākās pirmais (īstais) fišku bums Latvijā, kad es vēl sākumskolā otrajā videnē mācījos. nebija vēl nekādi fišku bunduļi, tikai pašas fiškas un HRD, TRU SKLL. plastmasenes bija tikai Mortal Kombat un vienīgās kartonenes, kas varēja stāvēt līdzi bija Street Fighter (tāpēc, ka tur arī dažreiz bija pusplikas muskuļainas bābas, kas kaujas virsū).

+ forši stāstiņi par atigrāšanu un uzlikšanu par citu smile.gif tie tik bija laiki.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...