Jump to content
GIGN Forum

1 Little Problem With Cs


Traffic
 Share

Recommended Posts

nu jaa, iistie fiksu laiki bija street figter un mortal kombat, tie bija pashi pirmsaakumi, nu kad visas iistaas legendas veel krushija, tie pokemoni un digimoni, tas jau ir otrais etaps un taas chipshu pakas kuraas vareeja dabuut fiskas, tas jau vairs nav tas, taa jau ir jaunaa paaudze smile.gif o blin, pavisam biju aizmirsis, atceraties agraak bija topaa taadi laazeriishi - taadi mazinji ar sarkanu gaisminju un visiem veel bija uzgaliishi, kuri atteloja dazaadus tur atteelus. pa nakti riktiigi vareeja spiidinaat. atceros, kad veel treneejos basiiti, tas bija pashos pirmsaakumos, kaut kur 96 vai 97 gadaa mums bija turniirs Zviedrijaa un mees dziivojaam vienaa skolaa. vienreiz vakaraa visi tuseejamies izstabinjaas, gaisma jau bija izsleegta un peekshni kaut kaads sarkans starinsh spiid iekshaa pa logu, domaajaam psc ir - snaipers muus tuliit visus panems smile.gif izradaas kaut kaadi vieteejie zviedri ar to lazeriiti maazojaas. veel bija prikols toreiz, no riit piecelamies un ejam visi uz autobusu, lai brauktu uz speeli, kas muusu acu priekshaa paveeraas - uz autobusa vieniem saaniem uzziimeets milziigs grafiti, lol, bet taads extra kruts, taadus latvijaa nebiju redzeejis. psc, norm dzeki pacentushies, pie kam muusu autobuss bija baltaa kraas, nu nekas, vismaz mums bija kruts logo, iisteniibaa man taa tas autinsh patika labaak smile.gif peec tam atceros, ka latvijaa arii daziem redzeeju tos laazerus, pats arii taadu dabuuju, parasti ejot maajaas no treninjiem (kad jau bija tumsh) visi spiidinaajaam tos laazerus, bija kruta! eu, paraadi savu laazeriiti, cik taalu taveejais velk? lol! un tad jau visiem saaka tie strumentinji paraadiities, tas varbuut nebija tik liels bums kaa fiskas un jojo, bet arii to var ierakstiit Latvijas bumu gramaataa, ja ne ar zelta, tad sudraba burtiem toch!

HRD, TRU SKLL.

ahahaah, norm iereecu par shito, toreiz veel nezinaaju, kas ir skills, bet zinaaju, ka daudzi speelee labaak par maniim, tapeec, katru vakaru maajas ar maasu pa jokam speeleju, treneejos nakoshajai diena, lai vareetu uzvareet, ja nu man kaads met izaicinaajumu smile.gif atceros veel gadiijumus, kad speele gaaja uz lielaam summaam, dazreiz bija taa, ka speeleeja kaadi 5 cilveeki un visi saliek savas fiskas un tad skaties, ka pat 2 pirksos to kaudzi nevar notureet...

"eu, blja, paarmet, es redzeeju, ka tu nozulijies!"

"kaadaa viedaa?"

"tu ar pirkstu gaisaa apgriezi fiskas!!!"

nu kopsummaa nemot, skills man bija videejs, tikai uz "akmens skeeres papiiriits" parasti pakaasu. fiskas tas nebija tikai 4FUN, taa bija ciina uz dziiviibu un naavi un tikai labaakais aizgaaja no ciinas lauka ar pretinieku fiskaam - trofejaaam! smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Ak... atcerējos kā man reālu 4upiņu nospēra, visi baigi gribēja redzēt manas fishkas nu atnesu visus pokemonus. man tur bija 180 vairāk. Atnāca viens no lielās klases uz mūsu klasi pamācīja labu veidu, kā apsist. Kad jau vēl plus kādus 20 biju vinnējis izdomāju izliksu grāmatas laicīgi uz galda( nu kauko tādu) uzliku fishkas uz galda un viņs paķēra visas fishkas. sad.gif( tā mana karjera beidzās smile.gif negribēju vairs spēlēt, jo viss bija zudis.

Link to comment
Share on other sites

Es arii esmu gaajis cauri FISKU eerai Kaadreiz biju tas ''neuzvaramais'' vienmeer vineeju aki-chiki-papiriki un labi situ bez atboriem <nu tas ka pavelk uz atpakalu<taa laikam saucaas>> Un kad mannebija liidzi mans maiss ar fiskaam Vienmeer kaads gribeeja uzlikt pa maniim biggrin.gif Dazhreiz sanaac aiziet uz skolu ar vienu, bet maajaas atnaakt ar naakamo maisinu un taa man tie maisini kraajaas BET TAD MAN IZTABAA VIENREIZ <vienmeer> VINAS MEETAAJAAS PA GRIIDU UN manai MAMMAI TAS NEPATIKA UN VINA MANAS FISKAS IZMETA, bet es neieraavos stuurii un neraudaaju jo es ZINAAJU KA man ir skill!!! Es aizgaaju uz veiciiti nelda <kad vel dziivoju ziepchukaa> Un nopirku koshleniites UN MAN ATKAL BIJ FISKAS nepagaaja ne nedeela ka jau biju atigraajis visas izmestaas FISKAS. Bet tad kad bija pokemonu laki MAn uzdaavinaaja Pleisi un tad man nebija laika FISKAAM man bija jaabrauc Need for speed: Hot puirsit Un par FISKAAM biju jau aizmirsis Un kopsh tiem pokiishu laikiem neesmu fiskas speeleejis.

Link to comment
Share on other sites

o jaa.. fishkas.. man arii ir savs staasts staastaams:

taa kaa tajos taalajos laikos biju jau nopietns puika, tad mani tie suudi ne iipashi intereseeja. nu jaa, arii veciem nebij dizhi daudz naudas, ko dot, bet tas jau cits staasts. un reiz es atradu 1 apbruzhaatu fishku, kuru joka peec izdomaaju aiziet pakaast skolas koridorii tuseejoshajiem faniem. bet atklaajaas, ka man ir talants (shaaras mosh). un es laimeeju. aptiiriiju 4 purnus liidz peedeejam, beigaas shie man bunduljus pat iemaini pret fishkaam, kuras atkal tika pakaastas.. biggrin.gif

peec paaris dienaam man tas viss pasaakums speeciigi pieriebaas un taas visas tika notirgotas pa pieciiti (a bija tu gab 700-800)

a vot bumbinjpistolju laiks (man no ukrainas atveda biggrin.gif )... tamagochi.. awww

Link to comment
Share on other sites

Njaa, par laazeriishiem runaajot - es vislaik taadu gribeeju, bet man mamma nepirka, es biju ljoti apbeedinaats, un man arii klasesbiedri nedeva spiidinaaties sad.gif

Kas attiecas uz tamagochi - bija man viens, kur bija tiranozaurs rex smile.gif jaaaudzina, bet man vinsh parasti nomira, jo es iisti labi nemaaceeju sad.gif Atceros, ka draugam bija tamagochi ar cik tur tiem dziivniekiem, kautkaadiem padsmit ja nemaldos, veel maasiicai bija ar 2 dziivniekiem, tie bija krutie. Klasee arii daudziem bija, viens dzheks pat uzstaadiija rekordu, savu dziivnieku 30 dienas audzeeja, tas bija REAL PRO.

Aa un bumbinjpistoles - taadas gan man nekad nav bijis sad.gif Dazhiem draugiem bija, bet man liekas tas nebija TIK populaari, kaa fishkas un viss paareejais smile.gif

P.S. Te taads "neliels" offtopiks aizgaajis smile.gif , bet ir jautri.

Link to comment
Share on other sites

1kaart, ja nemaldos, tad fishkaam ir bijushas vairaakas eeras

buutiibaa vieniigais ko atceros, ka reiz gribeeju uzmochiit, bet man pateica "Es ar tevi nespeeleeshu, tu chiito"... Tajaa briidii sajutos kaa PRO cool2.gif , bet taa kaa paaraak nebiju aizraavies ar shito uuberspeeli, tad neko daudz vairaak neatceros

Link to comment
Share on other sites

Man bij cita shmaukšanās, bet tā es to lielo lērumu nevinnēju. Kaa bliezu to lielo kaudzi pret zemi tā fiksi drusku pabāzu pirkstu apaksā(ļoti noderēja, ja visas fishkas vecas un salipushas kopā) tad visas areiz riņķī tā vienu 1.klasnieku apspēlēju, bet vairāk gan tā nedarīju. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ojā, vislabākais kadrs bija kad čalis paņem kaudzi ar tām sakainajām power rangers fikām un KA BLIEŽ pret galdu no visa spēka. PĻAKŠ un neviena fiška neapkrita, viss tornis palika kā bija. Tad protams apakšējo fišku vajadzēja mainīt utt. Spēlēt jau spēlēju visu šito sūdu, bet pats ar krāšanu īpaši neaizrāvos. Vienīgais tās Mortal Kombat fiškas rullēja konkrēti - tur nereāli kruti zīmējumi bija. Njā, tās man patika. Bet tad es sapratu ka reālais staffs ir iet uz TomassCentru un močīt segu par 60 saņiem stundā. Road Rush uz Panasonic un micro machines uz segas man toreiz likās krutākās spēles ever.

Of kourse i PWND there.

Link to comment
Share on other sites

Arii es domaaju visaadas kombenes baigi patikaa kad kaadas 5 taa forshi saliposhas apsitaas. Vel es negodiigi ielociju pirmo fisku <taa biskin, bet efekts liels> Tad a kaads uzkeera tad bija baigaa lamaashanaas biggrin.gif

aaa un P.S shodien sestDIENA izlasiju par tiem gameriem kas tur brauca uz aarzemeem rubiit un ritiigi ienirdzu par tekstu ''es speeleeju no mājām-kaa visi pro. No saloniem speelee tikai bmomzhi'' <<<par shito vinsh vareetu normaali norauties, jo tekstinsh smuki izcelts un arii vina fotka aviizee ir :4.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...