Jump to content
GIGN Forum

Likumi Utt Par Cieņas Aizskaršanu


kept
 Share

Recommended Posts

Sveiki, visiem..

Nekad nebiju domājis, ka man kaut kas tāds būs.. bet nu, katram pienāk pirmā reize, tāpēc lūdzu pēc ieteikumiem, palīdzības un tā...

Tātad, situācija šāda...

Pāris dienas atpakaļ, man uz balkona izcēlās ugunsgrēks, kas bija uguns cēlonis es nezinu, jo saldi gulēju, mani pamodināja kaimiņi, kuri zvanījās pie durvīm. Uguni nodzēsa, visi dzīvi, zaudējumi nav (nu neskaitot kkādus manus instrumentus, kas stāvēja uz balkona..), tikām sveikā cauri ar šoku, izbīli utt... Ugunsdzēsēji arī secināja, ka nelaimes gadījums, iespējams, no čināra, kas ir bijis izmests kkur stāvu augstāk (dzīvoju 5stavenē, 3.stāvā..balkons nav aizstiklots)

Pēc tam itkā viss mierīgi, vēl uznesu kaimiņienēm konfekšu kasti, pasēdējām..parunājām, kā bijis..ka uguns varētu būt radusies no čināra... ok.. tā arī viss beidzās, ka mūsu starpā nav naida.

Tagad, atnākusi dzīvokļa īpašneice (jo es īrēju..), šī pati kaimiņiene nonāk lejā, bļauj uz mani, ka es cenšos viņu noindēt cepjot šašlikus uz balkona, grilla (ok, 1x pamēgināju cept..bet bija dūmi, kaimiņi neapmierināti, nodzēsu un tā vairāk nedarīju..) un ka viņa savākšot parakstus, lai mūs iztriektu ārā un bla bla bla, un ķipa, es esmu bijis vainīgs, ka izcēlās ugunsgrēks (jo 3os pa nakti cepu šašlikus uz balkona.. WTFWTF) un es esmu bīstams kaimiņiem..visiem jau paspējusi saborēt, ā, vēl interesanti, ka esot liecinieki, ka es katru dienu bezmazvai cepjot šašlikus (man bija vnk WTF bitch!!!) (šī kaimiņiene ir veca..kādi 70 gadi..) Nu un tāda šobrīd ir situācija, gan jau, ka kādreiz kad nāksies iet garām trepju telpā utt, gan jau viņa izteiks kādu repliku, ka es esmu slitks cilvēks, ka es cenšos viņu noindēt.. Un man ir interese, kādas ir iespējas sataisīt viņai kādas nelielas nepatikšanas saistībā ar cieņas aizkaršanu (or else..), jo es domāju šis ir diezgan spēcīgs iemesls..jo notiek apmelošana, neslavas celšana, kūdīšana utt... Bet lieta tāda, ka es šādā ziņā parasti neesmu uz kašķi, bet esmu 100% pārlieicnāts, ka es šašlikus necepju, kā arī pagaidām nav bijusi velme kādu noindēt, un gribās tomēr viņai dot kādu mājienu, ka vecene ir aizgājusi par tālu.. so, ko jūs darītu manā vietā?

P.S. Šajā dzīvoklī vēlētos nodzīvot vēl vismaz līdz nākamā gada rudenim... :D

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Tagad, atnākusi dzīvokļa īpašneice (jo es īrēju..), šī pati kaimiņiene nonāk lejā, bļauj uz mani, ka es cenšos viņu noindēt cepjot šašlikus uz balkona, grilla (ok, 1x pamēgināju cept..bet bija dūmi, kaimiņi neapmierināti, nodzēsu un tā vairāk nedarīju..) un ka viņa savākšot parakstus, lai mūs iztriektu ārā un bla bla bla, un ķipa, es esmu bijis vainīgs, ka izcēlās ugunsgrēks (jo 3os pa nakti cepu šašlikus uz balkona.. WTFWTF) un es esmu bīstams kaimiņiem..visiem jau paspējusi saborēt, ā, vēl interesanti, ka esot liecinieki, ka es katru dienu bezmazvai cepjot šašlikus

elementāri : bildes or gtfo.

+ A varbūt tas ir mājiens no viņas puses, ka Tu tur esi nevēlams?..

Edited by PINHEAD
Link to comment
Share on other sites

elementāri : bildes or gtfo.

Jā, kad es viņai paprasīju, kur ir kādi pierādījumi..fotogrāfijas, šī uzrīkoja scēnu, ka es esmu nelietis, kā man nav kauna utt.. :D

Nu tad tagad esmu sapratis to mājienu, jo sanāk, ka viņa aiz muguras virpina baigās intrigas par mums. Lai nu kā, es domāju, ka kaimiņi, kuri vēl nav paspējuši izkūkot prātu sapratīs, ka viņa ir veca un kā zināms, veciem cilvēkiem bieži ir dažādas halucinācijas un šis varētu būt tas gadījums. +vēl viens fakts, viņa dzīvo viena, līdz ar to... mirst no garlaicības un lai vismaz kaut kā sevi uzturētu formā, rīko šādas akcijas... Nu šī ir vēlviena mana versija par jautājumu, kāpēc viņa tā dara.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Ko par šito visu saka nama īpašnieki? Katrā ziņā, aizej izskaidro situāciju, ka tiešām kaimiņiene ir uz Tevīm uzēdusies, īsāk sakot, pasaki, ka nekādus postījumus/nodarījumus neesi veicis, kā arī brīdinājumus no kaimiņiem neesi saņemis par miera traucējumiem,bez pierādījumiem šaubos, ka Tevi metīs arā, neskatoties uz to, ka tur entie iesniegumi par Tevi stāv. Par likumdošanu īsti nezinu, taču droši varu apgalvot, ka par šadām lietām mūsu policija pēcpuses nekustinās, maksimums uzrakstīsi iesniegumu un viņš tur stāvēs, iesaldēts.

Bet, man interesē, kā es varu viņai "palīdzēt" un likt saprast, ka viņa staigā pa plānu ledu.

Varbūt nemaz nevajag? Ka jau mineji vientuļs, gados vecs cilvēks, varbūt viņa tieši gaida Tavus pretargumentus, lai paturpinātu sarunu. Es tavā vietā neņemtu galvā, galvenais pats netaisi nepatikšanas un ar laiku pārējie manīs, ka viss tas bija no serijas 'viena tante teica'. :)

Edited by bekausis
Link to comment
Share on other sites

Ko par šito visu saka nama īpašnieki? Katrā ziņā, aizej izskaidro situāciju, ka tiešām kaimiņiene ir uz Tevīm uzēdusies, īsāk sakot, pasaki, ka nekādus postījumus/nodarījumus neesi veicis, kā arī brīdinājumus no kaimiņiem neesi saņemis par miera traucējumiem,bez pierādījumiem šaubos, ka Tevi metīs arā, neskatoties uz to, ka tur entie iesniegumi par Tevi stāv. Par likumdošanu īsti nezinu, taču droši varu apgalvot, ka par šadām lietām mūsu policija pēcpuses nekustinās, maksimums uzrakstīsi iesniegumu un viņš tur stāvēs, iesaldēts.

Dzīvokļa īpašnieks palika neitrālajā frontē, jo tomēr, viņam ir svarīgi uzturēt labas attiecības ar visiem kaimiņiem, kā nekā dzīvokļa īpašnieks. Situāciju izskaidroju, un es domāju, ka mana versija ir daudz loģiskāka nekā "trakās" kaimiņienes. Brīdinājums, nu kā jau minēju, kad dabūju grillu, pamēģināju šašliku uzcept.. un tad nonāca cita kaimiņiene lejā (kura ir tās trakās druška..bet jaunāka..) un paprasīja, vai nevajag ugunsdzēsējus - mājiens, lai dzēstu nost, tā arī darīju. Un pēc tās reizes nekas nav bijis.. ja neskaita, ka "trakā", 1x bija nonākusi lejā un teica, lai mēs beidzam kūpināt un indēt viņu.. lai gan es čiloju pie datora un neko negatavoju...

Un jā, man jau bija tāda aizodma, ka ar parakstiem neko nevar panākt, kamēr nav "taustāmu" pierādījumu. Tik pat labi, es varu savākt sev čomus no rajona, kuri būs liecinieki un apgalvos, ka to vien dara, kā stāv pret manu māju un vēro, vai es nekūpinu šašliku - vārds pret vārdu... Policija šādā gadījumā, kā jau tu teici, nevar neko izdarīt. Tā kā tur viss ir skaidrs, itkā...

Bet, man interesē, kā es varu viņai "palīdzēt" un likt saprast, ka viņa staigā pa plānu ledu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja arī iesniegumu mentūrā pieņemtu, neviens tāpat nopietni to neizskatīs, par izmeklēšanu neman nerunājot. Pierādīt neviens neko nevar, tavs vārds pret babona murgiem. Nekas cits kā turpmāka diršanās ar omīti tev nespīd.

Link to comment
Share on other sites

Šeit der frāza - Ja mājā nedzīvo neviena jauna meitene, tad sētnieks ir mauka.

Vnk ignorē tantuku, parakstus viņa var vākt kamēr viņai slikti paliek, tāpat nekas nenotiks. Vecuma marazmus neņem pie sirds un dzīvo tik tālāk. Padomā pats, tu gribi 70 gadīgu večiņu iesūdzēt tiesā par cieņas aizskaršanu :) izklausās smieklīgi. Protams, es saprotu, ir nepatīkami ka tevi nepatiesi apvaino, bet es šaubos ka esi tāds vienīgais. Pa nakti vnk atslēdz zvanu un gatavno - sēdi pie kompja tālāk. kamēr vien menti pie durvīm neklauvē :)

Link to comment
Share on other sites

Da nē, kā jau teicu, es neesmu tāds cilvēks kas meklē kašķi un ticu, ka ja pretī stāv cilvēks, kurš prot lietot galvā esošo saturu, visu ir iespējams nokārtot sarunas veidā. Bet tomēr, man kaut kā gribās parādīt, ka man tomēr ir mugurkauls un neļaušu sev kāpt uz galvas... Tāpēc cenšos izodmāt, vislabākās frāzes, ko viņai atbildēt, kas viņai liktu apdomāt savu rīcību. Pa lielam, jā... es dzīvošu tālāk, tā kā esmu to darījis līdz šim, un +/- centīšos ignorēt viņas piedzērušā papagaiļa murgus.

Link to comment
Share on other sites

Svaigs info...

Laikam neminēju tādu lietu, ka kaimiņienēm te savā starpā ir tāds kā "kariņš".. kurā ir iesaistīta arī eca kaimiņiene no otrā stāv, man blakējā kaimiņiene no 3.stāva un arī galvenā varone, no 4.stāva... Tagad gāju lejā uz maīšnu, un satiku kaimiņieni no 2. stāva (viņai pretinieces ir no 3. un 4. stāva..) Un šī man pastāstīja, ka balkons ir aizdedzināts tīšu prāt..un iespējams, bijis paredzēts nevis man.. bet tai no 2. stāva... un ka to izdarīju "trakā" no 4.stāva ķipa, esot cilvēki, kuri redzējuši..ka ir mests kaut kas degoš lejā... +kāpņu telpā apkša esot samestas kaut kādas ploškas..sveces, hz.. un tad vel sakritība, ka vainīgā varētu būt no 4.stāva ir tāda... ka viņa ir pirmā, kura visu pamanījusi.. līdz ar to viņa skaitās kā pirmā aizdomās turamā, jo viņa visus pārējos sacēlusi.. vēl man pāris dienas atpakaļ, pirms konflikta..stāstīja, ka "Dievs esot licis viņai pamosties un iet pačurāt", bet esmu piemirsis, vai viņa stāsīja kā nokļuva uz savu balkonu.. kur viņai esot "kājiņas cepušās no karstuma" (jo pažars bija zem viņas..) Interesanti, kas viņai lika nakts vidū iet uz balkonu? :)

Edit: Kā jau teicu, es neesmu uz kaķši un tiesāties netiesāšos, lūdzu beidziet to skandināt :D

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Zvani policijai un saki, ka zini kurš vainīgs! :D

Un? Viņi pasūtīs mani d*rst, ko līdz uzzinās, ka man nav neapgāžamu pierādījumu.

Tā vecā no 4stāva pīpē?

CIk es zinu, nē, neesmu manījis.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Tu kurā rajonā dzīvo?

Man kaimiņiene sētniece ir lēkusi ninjas stilā ar slotu sejā 6'os no rīta tikai par to, ka viņai likās, ka es čubīšus viņai esmu speciāli mētājis balkonā, kaut gan es čubīšus pa logu ārā nemetu. Kāvāmies tik ilgi, kamēr es vienkārši metu mieru un viņai arī apriebās. Veca, vientuļa, marazms ar jau dod par sevi zināt... Metot pilnīgu ignoru šitās Hameleonu rotaļu cienītājas daudz ātrāk nobesās un met mieru, nekā tu met klāt malku ugunij un dod viņai iespēju vēl vairāk padirst.

Līdz policijai nenonācām, bet manā balkonā daži čubīši laiku pa laikam kreisie bija ielidojuši.

Link to comment
Share on other sites

Es ezekrastā uz ķempenes. Mja, tādi jau ir tie vientuļie pensionāri.

Atceros, ka man ome (izbijusi Piejūras slimnīcas(jeb trakomājas) medmāsa) stāstīja viena no piedzīvojumiem.. Ka viņa uz ielas satikusi vienu "traku" pensionāri, kura par kaut ko piekasījusies.. un ome teikusi, "Es jums varu ieteikt labu slimnīcu..Piejūras", "trakā" jautājusi, "Jūs arī tur ārstējaties?" Uz ko ome nopietnā tonī atbildējusi, "Bet, protams."

Secināt var to, ka katram šādam vecam cilvēkam vajag savu pieeju, kā tikt ar tādu galā, lielākoties tā arī ir, ignorējot, jo kā saka - vairāk bakstīsi, vairāk smirdēs.

edit

Par policijas attieksmi arī labi zinu pēc savas pieredzes... Ja viņiem ir vienalga, ka nozog mašīnu, uz ielas uz zemes nomet zīdaini, kaujās, bojā citas a/m, tad šādi kašķi starp kaimiņiem viņiem vispār nerūpēs.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Oh jeah babe! Flame on! :)

Dzīvokli tu īrē, tādēļ vari atļauties būt tik nejauks, cik vien nejauks ir iespējams. Tām omēm liekas, ka viņām visa māja pieder, jo viņas tur dzīvo jau n-tos gadus, kaut patiesībā - kad nonāk līdz mājas remontēšanai, kāpņutelpas sakopšanai - viņas ir pēdējās, kuras gatavas labot māju, dot naudu.

Es, protams, esmu miera mika un vienmēr atbildu ar smaidu, bet, ja aiziet slimākais černis - aizej pie viņas, paprasi, kas par sviestu, vai viņai nav ko darīt. Es rupjšs (katram sava pieeja), piedraudi. Pasaki, ka sataisīsi tādas nepatikšanas, ka viņas balkona dedzināšana tādas puķītes vien liksies. Pagaidi, kad viņa aiziet uz veikalu - ielai durvīs (ideāli, ja ir metāla) epoksīda sveķus -> jāmaina durvis, atslēga, viss. Piedraudi vēlreiz. Miers.

Beefs

Edit: vēlreiz nedraudi. Draudi tikai tad, ja šī sāk uz tevi ļečīt (lai neliktos tā, ka tu ieņem aizsargpozīciju)

Edit2: imho man arī ir bijši pretīgi kaimiņi. Es pat domāju ka 7x apzaguši (māju un dzīvokli manu). Kāmēr nēpieķer pie rokas, tikmēr jau balti un tīri. Bet ieriebt tā patās var! Prieks sirdij! ;)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nu bojāt īpašumu gan negribās, turklāt ar tik gudru paņēmienu, jo es esmu vienīgais sapratīgais, kurš ir šajā virpulī iejaukts, līdz ar to nebūs grūti sazīmēt. Un viņai atslēgu caurumos jau esot pabijuši sērkociņi.. agrāk, kad vēl bija "čomene" tad stāstīja.

Pagaidām viņas karo savā starpā ar lielveikalu reklāmu papīriem, interesanta taktika, saplēš, nomet pie durvīm, sabungājās un paslēpjās... un tad gaida, kad varēs nākt ārā no savas alas un bļaustīties, ka dēļ viņiem(pie kā nometa papīrus) kāpņu telpā rodas netīrība... Tur ir vnk psc...konkrēts bezpriģelis..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...