Jump to content
GIGN Forum

Sestdien Vēlēšanas


Domino
 Share

Vēlēšanas 2011  

140 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Diemžēl, Es nedzirdēju nevienu faktu par Zatlera melno pusi un apstiprinājumu tam, ka Sprūdžam nav izglītības, diemžēl. Kas attiecas uz SC, ja es kļūdos, es tiešam iepriekš atvainojos, bet, lūdzu parādi man, kur viņu prgorammā ir minēts par otro valsts valodu - krievu valodu?

Iz satversmes -

4. pants: Valsts valoda Latvijas Republikā ir latviešu valoda. Latvijas karogs ir sarkans ar baltu svītru.

76. Satversmi Saeima var grozīt sēdēs, kurās piedalās vismaz divas trešdaļas Saeimas locekļu. Pārgrozījumus pieņem trijos lasījumos ar ne mazāk kā divu trešdaļu klātesošo deputātu balsu vairākumu.

77. Ja Saeima grozījusi Satversmes pirmo, otro, trešo, ceturto, sesto vai septiņdesmit septīto pantu, tad šādi pārgrozījumi, lai tie iegūtu likuma spēku, ir apstiprināmi tautas nobalsošanā.

Ja arī SC sola grozīt valodas likumu, nu nez kā viņi paskaidros saviem vēlētājiem šo augstākminēto neiespējamo faktu...

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Ko tu tieši nesaproti par Zatleru ? Apsties kā viņš saimniekoja pilī , viņš ir un būs oligarhu iebīdīts cilvēks lielajā politikā. Žēl vienkārši , ka tu to kropli nepazīsti personīgi. Tas arī viss . Amnezija šis likumprojekts jau tiek bīdīts , tu laikam galīgi neseko ne politiskajām debatēm līdzi ne arī politiskajiem jauniem. Pasties pāris de facto un nekā personīga raidījumus ieprēšējā mēneša.

Satversme ir grozāma :)

Link to comment
Share on other sites

Tu labāk izlasi manu atbilde ir pantu no satversmes. Ja viņi bez saimes taisīs referendumu, tad tur nekas nesanāks, jo ne tikai saiemai tas ir jāapstiprina, bet arī ir jāsavāc balsis, un šeit nebūs palsošana tikai, lai savāktu kvorumu, tici man, šoreiz latvieši ies tonnām balsot pret.

Ko es tieši nesaprotu par Zatleru? Hm, varbūt to, ka Tu postulēji, ka "viņš ir pamatīgi sasmērējies", bet nedevi man pat vienu faktu, izņemot kaut ko, ko es nevaru pārbaudīt - "man seņči pazīst". Nu pasaki man, kas tās ir par darbībām, kuras viņš 4.5 gadus atpakaļ veica, kuras ir tik netīras/nelikumīgas? Tu esi klasisks populists, jo par faktu pieņem "es tā domāju".

Jā, satversme ir grozāma, tikai izlasi punktus zemāk, kas ir jāveic, lai to grozītu, un līdz kamēr SC nebūs 66 balsis un 51% atbasts tautā, tad tur nekādi tas nevar iet cauri, un laikam ejot, šī ideja par otro valsts valodu ar vien ātrāk samazināsies, jo nebu te jaunajiem krieviem, kuri ļoti labi runā latviski gribās iet smērēties, lai pēc tam viņiem latvieši mazgātu mozgas, negrib viņi.

Edited by amnezija
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tu esi tiešam padumjš, ja jau šie fakti ir tādi, ka viņš būtu par tiem cietumā, tad kā gan tu vari par tiem zināt? Absurds... Sāc domāt ar galvu? Varbūt sāc rakstīt ar faktiem, nevis "debesis ir zilas, jo ir zilas" līmenī. Es pret saviem vārdiem lieku faktus, Tu pret saviem uzbraucienus man, ka es neko nesaprotu, jo redz es neesmu gaišreģis un nespēju nolasit, ko tu tik slepenu domā. Sorry.

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Amnezija tev laikam vēl joprojām nav skaidra situācija valstī , viss gandrīz ir pērkams. Šobrīd tāda lieta kā tiesiskums valstī nepastāv. No kurienes tev likt priekšā faktu , ja šis fakts tiek noklusēts ..... Perfekts piemērs ir Auderis aka Zelta rokas , viņam arī bija jāsēž cietumā....

P.S. Jau vien par Zatlera saistību ar Oligarhiem var spriest skatoties atpakaļ uz viņa prezidentūras gadiem , viņš pirmajos gados stāstija , ka tādu Oligarhu LV nemaz nav , neliekas smieklīgi ? Saeimas atlaišanu jau vajadzēja sen sarīkot , tikai Zatlers bija nobijies no tiem pašiem Oligarhiem . Redzot viņu iespēju samazināšanos un zinot to , ka viņš netiks pārvālēts uzreiz sāka gan runāt par Oligarhiem Latvijā , gan arī virzīja Saeimas atlaišanu .. Tev tas neliekas smieklīgi . Man liekas .

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

Dzīvo tālāk ilūzijās :)

To ka uz debatēm esi gājis var redzēt , bet debatētāji ir pliki dirsēji :)

P.S. Sprūdžš tiešām ir perfekts MBA saņēmējs , kurš vada uzņēmu , kurs ilglaicīgi strādā ar zaudējumiem. Lai sāktu studēt MBA grādu jau vien requirments ir 5. gadu pieredze uzņēmuma vadībā , viņam tāda ir nav ? Tiešām nav fiktīva izglītība nu camoon vecīt. Tev ir ļoti šaura piere , pietam links ko iedevi ZRP partijas pārstāves teiktais , tas nav neatkarīgs viedoklis muļķi.

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

Hivuci, tu tiešām esi nožēlojams. Es vairs pat īsti nespēju saprast ko tu meklē šajā forumā. Ja sākotnēji to varēja novelt uz to, ka tavs bērna ego nespēja samierināties ar to, ka tu brutāli tiki pasūtīts prom, tad tagad tava "Hivucis 2", "Hivucis Reloaded" būšana kļūst patiesi nožēlojama.

Btw, tu neuztraucies, skumji man kļūst iedomājoties tikai to, kā tu centies tik ļoti, bet tev nesanāk. Viss pārējais ir pat tīri smieklīgi :) Tas ir kā skatīties uz garīgi slimu kaķēnu - no vienas puses žēl, no otras puses tik sasodīti uzjautrinoši.

Būtu tu kaut VIENU sakarīgu atbildi amnēzijam uzrakstījis.

P.S. Mani trakoti uzjautrināja tavs twitteris. Tētis neiemācija, ka ar pieaugušajiem translītā sarakstīties ir debīli ?

Link to comment
Share on other sites

Ziediņš man viss sanāk :) Es šeit ierakstu tikai tāpēc , lai pakavētu darbā laiku un pasmietos par muļkiem un parunātos ar sakarīgajiem ,kuri vēl šeit uzturas un nav nozuduši no apvāršņa :)

Jeb kurā gadījumā tu vari parunāties ar cilvēkiem , kas mani jau ilgu laiku zin un ar kuriem tiekos , viņi tev droši varēs apgāzt tavu priekšstatu par to , ka varbūt es esmu garīgi slims . Atkārtošu vēl vienu reizi priekš tevis, ja mani salīdzina ar tevi dzīvē es esmu sasniedzis daudz vairāk nekā tu :) Par to cik daudz es patīku cilvēkiem gign komunā man ir dziļi vienalga , jo puse šeit ir nepieauguši tīņi :) Tas ka puse no jums ir cilvēki , kuri vēl joprojām velta laiku datorspēlēm brīvajā laikā dienu dienā ir vienkārši nožēlojami.

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

Par Sprūdža skolu - http://college.ch/online-mba-admission.html - te prasības, lai uzņemtu. Acīmredzot viņš daļu no tā ir izpildījis.

Un sorry, bet Stockholm school of economics in Riga ir totāls bullshits. Atceros, kā man vidusskolā viņu reklamēja, kā krutāko skolu LV. Bet zinu, kādi dalbi tur ir tikuši iekšā + paskatieties reitingus tai skolai. http://www.4icu.org/reviews/3144.htm

Link to comment
Share on other sites

Trazistors tā ir vienīgā Universitātē LV , nu ok vēl varētu būt RGSL par kuru ir jēga maksāt studiju maksu. Pārējās universitātes pieprasa piķi ,kurš ir lielāks nekā citās universitātēs Eiropā un piedāvā izglītības kvalitāte zem jebkādas kritikas un diploma atpazīstamība tieši pielīdzināma 0.

SSER ir labākā vieta Baltijā , ja tu gribi mācīties ekonomiku un biznesu un šādu informāciju tu vari arī atrast Financial Times .

Link to comment
Share on other sites

Balsošu par Vienotību, kā to darīju iepriekšējās vēlēšanās.

Jā mani šokēja, ka ārleitu ministra posteni neieņēma Pabriks, kurš ir tiešām profesionālis šajā jomā un vispār patīk viņa profesionalitāte un manieres (vismaz nebļaustaš debatēs kā vista).

Un tomēr uzskatu visa atrisinājuma sakne ir ekonomika, ekonomika un vēlreiz ekonomika. Tas ir atrisinājums valsts budžetam, cilvēku atgriešanai un dzīves līmeņa celšanai. Otrais nāk melnā ekonomika, kas ir ir vienkārši ir pamatīgi jāapkaro, jo ar tām jaunajām deklarācijām nekas tur nebūs, to var apiet un neitralizē tikai pilnīgus muļķus.

Kā jau daži minēja par SVF, tā nav labdarības organizācija un izvilkt sev labumu varēs saprotoši sadarbojoties nevis rādot zobus. Pastieites Grieķiju pat grib izmest no ES....

SC ir pilnīgi orientēta pret amerikāniska partija, kam ir ciešas attiecības ar kremli. Tieši SC versija par to, kāpeč bija Zatlera lēmums ir, ka oligarhi iestājās pret stratēģisku objektu pārņemšanu amerikāņu rokās.... Kas to lai zin, bet uzskatu, ka 3 partiju koalīcija mūs gaida.

Jautājusm paliek vai ZRP+V+VL dabūs 51 vietu Saeimā, dzīvosim redzēsim

Trazistors tā ir vienīgā Universitātē LV , nu ok vēl varētu būt RGSL par kuru ir jēga maksāt studiju maksu. Pārējās universitātes pieprasa piķi ,kurš ir lielāks nekā citās universitātēs Eiropā un piedāvā izglītības kvalitāte zem jebkādas kritikas un diploma atpazīstamība tieši pielīdzināma 0.

SSER ir labākā vieta Baltijā , ja tu gribi mācīties ekonomiku un biznesu un šādu informāciju tu vari arī atrast Financial Times .

Tartu ir labāka

Link to comment
Share on other sites

Man ļoti patīk kā hivucis grib uzspiest savu viedokli :) jo laikam nevar pieņemt to, ka citam ir savādākas domas par partijām vai citiem brīnumiem. Protams, es neizslēdzu provokācijas iespēju :) ka viņš šito visu dara/raksta, lai vnk pasmietos kā jūs panikojat.

Link to comment
Share on other sites

Nu Financial times domā savādāk :)

Iepazīsties ar kritērijiem draugs, un uzzināsi, ka sāpe ir 2 lietās, universitātes publikācijas un projektos, via kā tur visu sauc, kas atduras pret $$$. Otrs ir ārvalstu pasniedzēji, ko augstākajā izglītībā tikai latviešu valodā ir grūti nodrošināt

Link to comment
Share on other sites

:) Zviedros mācības tikai angļu valodā notiek , tā ir internacionāla augstskola :) LOL

Teddy abi divi varianti ir pareizi :) Gan protams , ir maza problēma pieņemt citu viedokli ,bet pārsvarā ir rēcīgi lasīt kā citi baigi oponē :)

THIS IS NOT REAL LIFE , THIS IS GIGN SPARTA !

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

Amnezija šis likumprojekts jau tiek bīdīts , tu laikam galīgi neseko ne politiskajām debatēm līdzi ne arī politiskajiem jauniem. Pasties pāris de facto un nekā personīga raidījumus ieprēšējā mēneša.

Satversme ir grozāma :)

Losi, izceltajā raidijumā pēdējā mēneša laikā nav nekas minēts par to, ka SC gribētu/plāno mainīt gan valodu, gan satversmi! lohs!

Edited by Aly and Fila
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...