Jump to content
GIGN Forum

Sestdien Vēlēšanas


Domino
 Share

Vēlēšanas 2011  

140 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kartējais kam nepatika obligāto literatūru lasīt :) Nemīz tu nēēsi vienīgais :DD Vairums šeit tādu ir.. :)

nu bet ir taču starpība starp obligāto literatūru, btw skolā es viņu 80% vienmēr izlasiju, un starp kaut kādu neprofesionāļu, izbijušu zāles pīpētāju, alkānu utml. murgojumiem gignā :D

Link to comment
Share on other sites

Balsošu par "Vienotību"!Kāpēc?Ļoti vienkārši,mana ģimene ir tuvu(ļoti) pazīstama ar "Vienotības" kandidātiem,zinu,noteikti lēmums ir subjektīvs(nosacīti),taču segu jau katrs gribam uz savu pusi vilkt!

Lasu,domāju,daži šeit domā,ka ir gudrāki nekā patiesībā ir,tas ir slikti,jo dzīvojot kaut kāda pasaku zemē vai utopijā,liekas,ka zinat kaut kādus plašsaziņu faktus vai no deputātu debašu, noklausītiem solijumiem!Eh..ne sūda Jūs nezinat,tāpat kā es(lai nesākas "fleims") !

P.s To Urban...Zin' teikšu Tev tā,man prieks(tiešām),ka esi "silti" iekārtojies,bet johaidī,kapēc Tev vienmēr tas ir jāsaka,ka,lūk es esmu tas un tas,bet Tu esi sīka vienība?Mazvērtības kompleksi?C'mon,pieauguši cilvēki tāda veidā nelielas ar saviem panākumiem(ja to var nosaukt par panākumu) it īpaši gaming forumā,kur Tu pats saki,ka lielākā daļa ir tīņi!Smalki no Tavas puses! Turies!

EDIT : Mans uzskats tomēr ir,ka tie,kuri balsos par ZRP ir cilvēki/vēlētāji,kuri to dara eiforijas iespaidā(lielākā daļa)!Protams ir daudzi,kuri tiešām iepazinušies ar visu programmu un mēģinājuši to arī saprast un fantāzijās realizēt,bet tomēr lielākai daļai liekas,ka cien. Zatlers ir tautas glābējs,kurš ir ierosinājis atlaist mantraušus,valsts apzadzējus,liekukuļus(liekam šo visu pēdiņās),kurus jau paši ievēlējāt(m) un pēc tam ar augstu paceltu galvu gājāt(m) atlaist!

Edited by joJO^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār fakts ir tāds, ka "kreisie" Latvijā pie varas nav bijuši, un tomēr politikā vajadzētu būt raksturīgai kkādai varas cirkulācijai. Un es nauzskatu, ka SC nākšana pie varas ir milzīga traģēdija. Galvenais cilvēkiem sekot ko viņi dara. Ja sūdīgi strādās, viņi vairs netiks pie varas un valdība izjuks, ja labi tad labi.

Link to comment
Share on other sites

Turpināsim mest kaudzi naudas SC un visiem pārējiem , kuri Valsts iekārtu ir izsaimniekojuši lidz maksimumam. Kā jums nav pašiem kauna būdamiem Latviešiem , balsot par zagļiem. RD ir SC kontrolē jau ilgu laiciņu , palasiet kā tiek nauda izsķērdēta :) Labs piemērs par ko lasīt butu pagājušā ziema. Nauda pazuda 1,2 , ielas tīras nebija.

Link to comment
Share on other sites

Nav jau tik daudz ko lasīt, jo viņi nav muļķi un neblato. Piemēram ļoti prātīgi un apdomīgi rīkojas ar lietām, kas pienākas kā deputātam (mašīna, $$ darba apstakliem utt). Betu nu savējie, kas pat vidusskolu nav pabeiguši ir super augstumos. Piemēram interesanti, ka pirms vēlēšanām neviens nebija uzracis faktu ka Rīgas apsaimniekotājs ir sapricies auto (netrafarētus) un braukā uz velna paraušanu

P.S.

tv3 rādīs, ka ušakovs nedos naudu slimajiem bērniem, bet katu kādiem ceļojumiem.

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

SC vinnes jo visi krievi tur sabalsos un tie kas bus pie kukulja tikushi... 2trie bus Vienotiba, 3shie Zatlers, 4 ZALJIE un 5tie LNNK.... Taa buus,bet es ja godigi labaak butu 1. ZRP 2. Vienotiba 3.LNNK 4 SC un 5. ZZS , tas buutu super,bet taa nebuus...Jo visi krievi sabalsos pa SC

Link to comment
Share on other sites

SC vinnes jo visi krievi tur sabalsos un tie kas bus pie kukulja tikushi... 2trie bus Vienotiba, 3shie Zatlers, 4 ZALJIE un 5tie LNNK.... Taa buus,bet es ja godigi labaak butu 1. ZRP 2. Vienotiba 3.LNNK 4 SC un 5. ZZS , tas buutu super,bet taa nebuus...Jo visi krievi sabalsos pa SC

Tu vēl omes un opjus aizmirsi.

Link to comment
Share on other sites

Man paliek skumji skatoties , kā Jūs nolaižat valsti podā... Balsojot par ZRP un visiem pārējiem "Latvijas patriotiem" .

Un ziediņš sākumā get a proper education. Tehnikums is not the place :)

Mna paliek skumji kā visi sūc eiropas savienībai kas atklāti paņēma 3 miljardus kas mums tagad "aizdeva"... Ne uz to debespusi skatāties.... Russia.... They will help us... Un ne ar to ka iznīcinās atradīcijas... Viss kas bija, tas bija.. Kāpēc visi brēc par to, ka krievija mūs okupēja, bet nav ne vārda par to, ka vācieši nogalināja manus vecvecākus? Vajag domāt ar to kas bija, nevis kas bija. Krievija atbalstīs un un neko neko neprasšis pretī. Bet būt par patriotu valstī kura pieder pa pusei lietuvie;siem un pa pusei eiropas savienībai - come on... smieklīgi...

Mna paliek skumji kā visi sūc eiropas savienībai kas atklāti paņēma 3 miljardus kas mums tagad "aizdeva"... Ne uz to debespusi skatāties.... Russia.... They will help us... Un ne ar to ka iznīcinās atradīcijas... Viss kas bija, tas bija.. Kāpēc visi brēc par to, ka krievija mūs okupēja, bet nav ne vārda par to, ka vācieši nogalināja manus vecvecākus? Vajag domāt ar to kas ir, nevis kas bija. Krievija atbalstīs un un neko neko neprasšis pretī. Bet būt par patriotu valstī kura pieder pa pusei lietuvie;siem un pa pusei eiropas savienībai - come on... smieklīgi...

Link to comment
Share on other sites

Krievi ir pārāk spontāni,kaut kas nepatiks,uzliks veto,robežas pārpildītas,nauda vēja!Tas tā īsumā.bez gariem palagiem!Bet tā jā Māte Krievija,ir labs tirgus,bet nav ko dzīvot sapņos!Mēs esam un būsim ES dalībvalsts ar to plusiem un mīnusiem!

Link to comment
Share on other sites

Krievi ir pārāk spontāni,kaut kas nepatiks,uzliks veto,robežas pārpildītas,nauda vēja!Tas tā īsumā.bez gariem palagiem!Bet tā jā Māte Krievija,ir labs tirgus,bet nav ko dzīvot sapņos!Mēs esam un būsim ES dalībvalsts ar to plusiem un mīnusiem!

Mans nerunāt par to lai apvienotos ar krieviju, Es runāju par to lai nenoliegt esamo... Mums ir ap 30% krieviski runājošo valstī. Mums ir labs tirgus ko izmantot... Kāpēc nē? Brēksim par okupāciju tālāk? Ieviešam otru valodu (srsly, nu ir mums valoda, bet jēga no tā, ka var runāt latviski latvijā un ĪRIJĀ?) un optimizējma tirgu uz krieviju< ņemot vērā to faktu ka EU to neaizliedz... Un būs laime... Nevis patriotiski griezīsim budžetu kura un tā nav...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...