Jump to content
GIGN Forum

Sestdien Vēlēšanas


Domino
 Share

Vēlēšanas 2011  

140 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

man rodas sajūta, ka šeit ir sapulcējušies cilvēki, kas uzskata, ka ja iebalsos īstos, tad visu ar karoti mutē iebāzīs. Nu ir labs tas Krievijas tirgus, kam galva uz pleciem, tad tie arī tur ņemās. Principā būtiskas izmaiņas nejūtu jau gadiem, nedomāju, ka kaut kas arī mainīsies, par tiem pvn utt, nu pāris kapeikas vairāk, liela muiža. Par valsts parādu kaut kā vispār pajāt, sāksies problēmas koferi vienmēr var paraut.

Link to comment
Share on other sites

Koferi var paraut tie,kuri dzīvo vieni,īsāk sakot bez ģimenes!Bet ir taču arī cilvēki ar bērniem,mazajiem uzņēmumiem,utt,es jau nesaku,ka tie nevar aizbraukt,tikai tur tas koferis ir bik smagāks!

Par parādu nav ko satraukties vispār,gan jau "vecā eiropa" izdomās kā būs jāatstrādā,mūsu pašu nākamajām paaudzēm!

Link to comment
Share on other sites

bet boring :) nav nekādas jēgas balsot par SC, kuriem programmā ir naudas tērēšana sociālajam budžetam (lasi - penšiem, jo tie par viņiem baslos) un parādu taisīšana, bet nav konkrētu piedāvājumu ko darīt tālāk ekonomikas stimulēšanai. paskaties kas notiek ar Rīgas naudu. RS (Rīgas Satiksme) jau otro gadu strādā ar zaudējumiem, toties penši brauc par brīvu (nē nu ko tad es es jau neko, lai jau brauc, tikai es visticamākais pat pie pensijas netikšu, jo tās naudas neesamības dēļ būs likvidētas. vot jautājums vai tad kāds vispār vēl dos par brīvu braukāt?). tās runas par Krievijas lielo tirgu klīst jau gadiem - labs piemērs ir par tā saucamo "Rīgas marku", kuru atļāva uztaisīt līdzko SC nāca pie varas Rīgas domē. nu ne sūda tā "Rīgas marka" ražotājiem nav devusi. kā jau te minēja - tie ražotāji, kuri patiešām grib būt Krievijas tirgū, tie jau tur sen ir ielauzušies. arī ar visu oficiālo Krievijas atbalstu bizness tur nav viegls. da ko tur daudz rakstīt pašiem Krievijas pilsoņiem pašu valstī bizness nav viegls un pat tad ja ir, ar laiku pastāv iespēja, ka tev to vienkārši atņems. protams tas nebūt nenozīmē, ka ražotājam jāsaliek rokas klēpī un nekas nav jādara, vienkārši vajag to visu racionāli apsvērt - grib krievi pirkt šprotes, ok lūdzu nav problēma, negrib pirkt, ok nav problēmu meklēsim citus noieta tirgus, radīsim kaut ko jaunu - īsāk sakot grozīsimies kamēr aizies tā lieta :) tā bija ar igauņu precēm, tā bija ar gruzijas precēm, tā ir jau bijis arī pie mums un nekas traks nenotika, nedaudz zivju pārstrādes uzņēmumi pažēlojās, bet pēc tam savācās. tā ka dižais Krievijas tirgus ir jau nozelēta tēma. ne jau tirgi jāapgūst, bet jārada tiesiska valsts beidzot.

ar to visu protams es negribu teikt, ka SC nav ko piedāvāt. katrā partijā ir arī prātīgi cilvēki, jautājums jau ir - kāds ir viņu procents no kopējā skaita :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ar to Krievijas tirgu ir tā kā ir, jo viena lieta ir mēģināt ielauzties tajā, bet pavisam kas cits ir Krievijas attieksme pret notikumiem rietumos. Tiklīdz viņiem kas nepatīk, viņi sāk kādas sankcijas [gāzes atslēgums, dažādas diplomātu/vēstnieku izraidišanas, kravu aresti un citādas aizturēšanas muitās [ir bijusi personīga pieredze šajā ziņā], tik vien, lai slauktu naudu [bieži vien]]. No tā, manuprāt, diez gan labi izriet, ka tādam vidējam latviešu uzņēmējam nav vērts riskēt doties uz Krieviju, lai riskētu ar nopietniem izdevumiem - dažādi sodi, neapmierināti klienti..

Domāju, vēl vairākus gadus Latvijai nav jēgas nemaz skatīties uz Krievijas tirgu, kamēr tur vēl nav nomainījušās ierēdņu paaudzes, kas arī ir viena no lielākajām problēmām. Turpretim, ja tiksim pie premjera, kurš būs ar mugurkaulu, tad, iespējams, arī sāks atlabt ne vien ekonomika, bet arī labklājība valstī. Pagaidām, Dombrovskis un iepriekšējie pāris premjeri teju vai visus SVF/ES ieteikumus [uzsvars uz vārda "ieteikumus"] uzskatīja par tūlīt realizējamām prasībām, kas arī mums ir maksājis diez gan daudz - cukurfabriku slēgšana [Lielai daļai zs nācās bankrotēt, jo vēl pāris gadus iepriekš tā vien valsts reklamēja, ka jāņem kredīti jauniem cukurbiešu kombainiem, valsts atbalstīs, bet te pēkšņi Tev ir liels kredīts, cukurbietes, kultūra, kura nevienam nav vajadzīga, bet jaunu kultūraugu nevar ieaudzēt vienas sezonas laikā, lai savilktu galus kopā. Nodokļu slogs - visa pastulbā nodokļu sistēma, kas uzņēmējus un iedzīvotājus tā vien dzen nemaksāt nodokļus, lai nebūtu jādzīvo uz ielas u.t.t. Protams, neesmu eksperts, nav man arī augstākās izglītības [nopietnu iemeslu dēļ], taču pēdējo pāris gadu laikā nodokļu politika ir kļuvusi traki debīla. Vienotība ir centusies taisīt naudu atkārtoti palielinot nodokļus, taču nav iedomājušies, ka cilvēki sāks vairāk izvairīties no to nomaksas. Gan par transporta nodokļiem, iedzīvotāju ieņēmumu nodokļiem, PVN.

Nedaudz atkāpos no tēmas, taču kopumā vēlējos teikt vien to, ka balsošu par Visu Latvijai/TB LNNK, jo viņi tomēr par latviskas Latvijas saglabāšanu, bet Es nevēlos dzīvot valstī, kurā vairs nav nekas no pašu kultūras. Man Latvija, latviešu valoda ir gana dārga, lai neļautu pārdot to citiem.

Turpretim, arī VL/TB LNNK nav bijuši valdībā, kas ļauj domāt, ka varbūt arī tur ir meklējami topošie nākotnes politiķi, kas vairāk darīs, nekā bārstīsies ar tukšiem vārdiem, kā to dara vairākas citas partijas. Un viens te minēja, ka Gaidis Bērziņš ir idiots.. Manuprāt, ko tādu vien var uzrakstīt cilvēks, kam pašam galvā ir pelavas. Bērziņš ir gana izglītots/zinošs cilvēks, lai spētu domāt un strādāt normāli. Varbūt apmeklē kādas konferences/politiskās tikšanās un tad runā muļķības!

Par SC neizteikšos - Jānis Urbanovičs ar savu varzu ir klajākie valsts un tautas nodevēji. [ja viņi ir spējīgi bīdīt citas tautas intereses/kultūru [valodu, tradīcijas un svētkus] Latvijā, tad citādi viņus nosaukt ir diez gan pagrūti.] Latvijai neredzu nākotni ar šādu valdību/politisko domāšanu.

Vienotība - liels bars liekuļu, divkošu u.tml. Tāpat arī ar ZZS, Šlesera un Zatlera reformu partijām un vēl pāris vecajiem politiskajiem spēkiem, tikai citās ādās. Pamatošu to pavisam vienkārši. Ja cilvēks var mainīt politisko nostāju, domāšanu ik pāris mēnešus/gadus, tad tas norāda, ka viņam tādas īsti nav. Bet cilvēks gluži vienkārši cenšās tikt siltā vietiņā - šajās partījās lielākā daļa kandidātu ir jau Latvijas politikā gana daudz gozējušies, partijas mainījuši, kas arī norāda uz nopietnām problēmām pašos, pašu izvēlētajās partijās. Tik pat labi varēja visi uztaisīt vienu kopēju partiju ar nosaukumu "Piņjata," lai vairs nebūtu jāmaina partijas/jādibina jaunas pirms vēlēšanām. Atkristu liekas klapatas viņiem/vēlētājiem.

Un jā - par SC jau izteicos,,

P.S.

Politisko spēku programmas, lasīt nav jēgas, jo līdz šim tās nav darbojušās, un stipri šaubos, ka pēkšņi notiks lielā atklāsme partijām, ka jādarbojas saskaņā ar saviem solījumiem. Turpretim partijām ar papildus ideoloģiju [kā VL/TB LNNK, tam pašam SC - kaut oficiāli minēts nav, domāju, nav pamata apšaubīt tā Maskavas interešu bīdīšanu Latvijā], ir vismaz ideoloģija, kura nezūd. Jau ir pamats, ka zini, ko sagaidīt.

Link to comment
Share on other sites

Kri, ja tu balso par Sc, tad esi ti klabs un nomaini savu paraksta palagu uz "da zdrastvujet 9. maja". "O4gariks" tak pats pavēstija preisei, ka dosies uz to nolādēto vietu pat ja viņš būs premjers.

Neliela informācija tiem, kas vēlas balsot par SC. Pie kā novedusi ir kreiso politika Grieķijā un Spānijā.

Hivuci, man tev jautājums par tiem silikona pupiem, kā Valdis var konsultēt kaut ko tādu, ja pats ir kaut kāds traumatalogs?

Gludinātāj beidz te propogandēt tukšo aplokšņu variantu. Tas nepalīdz latviešu partijām un tas ir gandrīz tas pats , kas nepiedalīties vēlēšanās. Labāk sēdi mājās un nedari neko un arī pēc tam nekurni, ka valstī nekas nemainās, jo tu neko pats neesi darījis lietas labā.

Visiem pārējiem iesaku labāl balsot tikai par trim latviešu partijām - V,ZRP, VL. Ja tiešām vēlaties redzēt kaut kādas pārmaiņas valstī. Nav svarīgi par kuru partiju no šīm trim balsot galvenais, lai būtu 51 balss finālā. Un atceraties, ka vienmēr var svītrot laukā sev nevēlamos kandidātus. Un lūdzu netērējiet vērtīgās balsis par sīkpartijām, kas tāpat netiks iekšā.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

P.S.

Valdis gan ir ķirurgs, ne traumatologs, ja nemaldos traumatologs, bet tas nemaina faktu, ko Muhameds minēja - plastiskais ķirurgs viņš nav. Un no tukšajām aploksnēm/nebalsošanas labāk nepaliek. Ja vēlies boikotēt vēlēšanas, tad balso par ko tādu, kas, Tavuprāt, nesavāks pat nepieciešamo balsu minimumu, lai tiktu pie mandāta. Tikai derīgās balsis var ieteikmēt vēlēšanu rezultātus, ne tukšas aploksnes.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Mahmed , lai apstiprinātu kadu no sadam izejvielam kaa krushu implanti nav jabut specializetam plastiskaja kirurgijaa , pietiek ar to , ka es slimniicas vadoshais aarsts.

Tulit ieshu ara no majas un balsoshu par VL/TB-LNNK ! Par Latvisku Latviju !!!!!

P.S. Tie latvieshi , kas balso par SC nav latvieshi! Ja tu atbalsti partiju , kura noliedz LV okupacijas faktu , tad man vairs nav ko teikt ,iznjemot vienu pisies uz Krieviju nodevej.

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

P.S. Tie latvieshi , kas balso par SC nav latvieshi! Ja tu atbalsti partiju , kura noliedz LV okupacijas faktu , tad man vairs nav ko teikt ,iznjemot vienu pisies uz Krieviju nodevej.

To darīja PSRS, citi cilvēki. Tu ienīsti vāciju par to ka viņi mūs okupēja? Nē? A kāpēc nē?

Link to comment
Share on other sites

To darīja PSRS, citi cilvēki. Tu ienīsti vāciju par to ka viņi mūs okupēja? Nē? A kāpēc nē?

Labāk pat nesāc ar vēsturi. Vācija sen jau ir atzinusies publiski visai pasaulei par saviem nodarījumiem. Un publiski ir arī atvainojusies un atlīdzinājusi. Atšķirībā no citiem mūsu lielkaimiņiem.

Link to comment
Share on other sites

Labāk pat nesāc ar vēsturi. Vācija sen jau ir atzinusies publiski visai pasaulei par saviem nodarījumiem. Un publiski ir arī atvainojusies un atlīdzinājusi. Atšķirībā no citiem mūsu lielkaimiņiem.

A tev nav pohuj? Vai tu kā īsts patriots cepies par to kas bija, nevis dari kaut ko valsts labā DOTAJĀ BRĪDĪ?

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...