Jump to content
GIGN Forum

Sestdien Vēlēšanas


Domino
 Share

Vēlēšanas 2011  

140 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nu un sabrauks te 50% kinieshu, kuri dibinas savas partijas un ieviesis kinieshu kaa 2 oficialo valodu, lol? es pasmietos, bet vispar butu skumji.

un vispar, par ko jus runajat,... te 70% krievu ne reizi Krievija nav bijushi, te ir vinu dzimtene, face it, or go to Ireland... patrioti atradas.

jaunatklājums? mierīgi viņi to var dabūt!

un vispar.. krievi paši raud ka viņiem sūdīgi šeit un nebrauc prom! tas ka dzimtene tas pohuj, fano tāpat pa krieviju bet braukt prom netaisās!

Edited by edgars1990
Link to comment
Share on other sites

Kā viņš lai izlasa likumus, lēmumus?

Nu ja,it īpaši kadām,kurš staigā ar bamsli padusē,ar 4svītru Adibos biksēm un laķenēm,ir ļoti svarīgi zināt pieņemtos likumus/lēmumus!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

vai ne :D man gan liekas, ka brauc tieši suudainie un dzeltentipa visādi, btw dvieļugalvas vai nu vairojās vai arī man tikai liekas :D labi, ka tie kazahi vispār nav manīti, tie ir trakāki pat par dvieļugalvām, pizģit čista pa krieviski ar savu srano akcentu, pilnīgi nosist par neko gribās :D

Link to comment
Share on other sites

Normāli ziedojumi tur pa štukām nebiju domājis ka tādas summas ziedo :)

Pēc būtības kur tai saziedotajai naudai vajadzētu palikt un kur viņa īstenībā paliek? Interesanti tā :)

Hostelim ar VIP apsardzi un dzirai :D :D :D

P.S.

Es arī apsveru, jāstājas kaut kur jaunajos partijas atbilstītājos, ja neesi nodevējs un nedaudz ar galvu, tad laba dzīve garantēta

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

1316243484.jpg

BTW atceraties, kā Ušakovs nosponsorēja no Rīgas Domes vienam cs turnīram 20k Latus, kurš bija paredzēts kautkādā tur mega hallē, bet beigās rīkotājus uzmeta un tas turnīrs notika piesmakušā eļikā :D

ā, jā, un toreiz vēl turnīra inteliģence - redore ar organizatoru sakāvās dēļ cigaretēm.

Edited by Radiators
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...