Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Oficiālais Topiks


worm
 Share

Recommended Posts

tie, kuri maksās uz vietas varētu man visi to pateikt, jo savādāk nevaru saprast vai lielākā daļa vispār nemaksās, vai maksās uz vietas ;)

uz vietas maksās :

vincister

hydro

fr0zens

Oddish

Eva

sctg friendzors lowryders

Teddy

dii

Edited by krist@
  • Like 1
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

tie, kuri maksās uz vietas varētu man visi to pateikt, jo savādāk nevaru saprast vai lielākā daļa vispār nemaksās, vai maksās uz vietas ;)

hydro un fr0zens uz vietas kukuļos. ordinerija vietā būs sctg friendzors lowryders, arī uz vietas.

edit: man personīgi ir neaktīvs konts un nelietoju kartes/inetbankas, ja gēls sūtīs, tad palūgšu lai no manis arī aizsūta pirms.

Edited by fr0zen
Link to comment
Share on other sites

Nedaudz nesmuki sanāk no mūsu puses, visi grib, lai vieta būtu iekopta un nepaliktu pēc mums miskaste, bet grūti pakustināt savus tuklos pirksteļus un aizskaitīt 1ls.

Pieļauju, ka neviens īsti negrib investēt savu naudu un pēc tam skraidīt apkārt un lūgties no visiem, lai to dabūtu atpakaļ.

basta.

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz nesmuki sanāk no mūsu puses, visi grib, lai vieta būtu iekopta un nepaliktu pēc mums miskaste, bet grūti pakustināt savus tuklos pirksteļus un aizskaitīt 1ls.

Pieļauju, ka neviens īsti negrib investēt savu naudu un pēc tam skraidīt apkārt un lūgties no visiem, lai to dabūtu atpakaļ.

basta.

Pilnigi piekritu, jo pats cik reizes sitaa esmu iekritis, prasijis lai iedot uz vietas, taapat atbrauks bus alus etc, teksti ritdien iedosu utt. un beigas pats vaceejs maksaas, taa jau mums nak pretim un daudz ko nokarto, sanemaas un paarskaitat to sasodiito ls :blelohs:

Es atceltu vispar tadu iespeju ka maksaat uz vietas, kamoon 21.gs interneta banka nav kosmoss :thumbsdown:

No offense, bet savadak paljube kaads nesamaksaas un nezinu vai kadam gribesiet diedelet naudu pasakuma diena, kad ir jautrakas lietas ko dariit ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Krista tak var uztaisīt, vai paņmet līdz kaut kādu "cūciņu" (no offence cūka :D), kur uzlīmēt virsū lapeli ar uzrakstu, 1Latam par iekārtošanu, kuru var nolikt redzamā vietā, kur pārsvarā visi pulcējas, tad arī iemetīs atbraucēji savus latus. Ja kāds nebūs samaksājis, tad tas gulsies uz viņa sirdsapziņas, vai arī dabūs pa muti no visiem 30 cilvēkiem :khehehe:

Ņemot vērā, ka jau vismaz 10Ls ir ieskaitīti, bendžam un atkritumu maisiem jau vajadzētu pietikt... Pārējo pēc tam :)

Edited by Nightmares^^
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Krista tak var uztaisīt, vai paņmet līdz kaut kādu "cūciņu" (no offence cūka :D), kur uzlīmēt virsū lapeli ar uzrakstu, 1Latam par iekārtošanu, kuru var nolikt redzamā vietā, kur pārsvarā visi pulcējas, tad arī iemetīs atbraucēji savus latus. Ja kāds nebūs samaksājis, tad tas gulsies uz viņa sirdsapziņas, vai arī dabūs pa muti no visiem 30 cilvēkiem :khehehe:

Ņemot vērā, ka jau vismaz 10Ls ir ieskaitīti, bendžam un atkritumu maisiem jau vajadzētu pietikt... Pārējo pēc tam :)

Viens par visiem visu par vienu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Krista tak var uztaisīt, vai paņmet līdz kaut kādu "cūciņu" (no offence cūka :D), kur uzlīmēt virsū lapeli ar uzrakstu, 1Latam par iekārtošanu, kuru var nolikt redzamā vietā, kur pārsvarā visi pulcējas, tad arī iemetīs atbraucēji savus latus. Ja kāds nebūs samaksājis, tad tas gulsies uz viņa sirdsapziņas, vai arī dabūs pa muti no visiem 30 cilvēkiem :khehehe:

Ņemot vērā, ka jau vismaz 10Ls ir ieskaitīti, bendžam un atkritumu maisiem jau vajadzētu pietikt... Pārējo pēc tam :)

Es gan neņamos spriest par platību, kuru nepieciešams izpļaut, bet Tu esi lietas kursā cik ēd traktors ar kuru jāpļauj un to, ka arī traktorists gribēs kaut ko nedaudz. Tagad daudzi prātvēdari izdomās, ka ar 10ls pietiek visam + noteikti organizatori vēl uzvārīsies un vispār izdomās nemaksāt. Katrā ziņā, tas ir diezgan nožēlojami - visi grib, lai kāds uzņemas organizēšanu un atvēl teritoriju, kur mums atpūsties, bet, kad pašam kaut nedaudz jāizdara kaut kas, tad ar to viss apstājās. Padomā, kur Tu to 1ls katru dienu iztērē daudz nelietderīgāk. Tieši šī iemesla dēļ, es pat nezinot vai 100% braukšu aizskaitīju to vienu latu.

Principā es organizatoru vietā vispār atteiktos no iespējas maksāt uz vietas, kā jau minēju, nafig man pēc tam jāskraida apkārt un jādiedelē + daļa vēl būs piedzērusies un sāks mētāt šitos "es Tev vēlāk atdošu", rezultātā, beigās uzliekot mīksto...

Vēl smieklīgāki ir šie - "man nepatīk interneta banka" Pamēģini pateikt to LMT vai interneta provaiderim, kad jāmaksā par pakalpojumu, haha.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es neko neesmu aizskaitījusi, jo man @ Swedbank šobrīd nav naudas un maksāt komisiju, sūtot no Citadeles negribas, esmu pārāk žīdiska, varbūt līdz nedēļas beigām dabūšu pa ceļam iemaksas bankomātu un ielikšu piečuku, lai varu aizskaitīt. Bet vispār kāds varētu aizskaitīt par mani un tad es iemestu atpakaļ pasākumā, pati justos ērtāk, ja nauda būtu jāatdod kādam citam, nevis organizatoriem.

Link to comment
Share on other sites

Ali domā tusēt pa vairākiem hektāriem? :) Es iedomājos to tusa vietu kā nelielu laukumu, ko var nopļaut ar vienu bāciņu, stumjamo pļāvējo (pēc sava rēķinu, diezgan normāls placis). Tā kā nav minēts cik plaša teritorija tiek atvēlēta (sakopta/nopļauta) tad jau nezinu cik minēt. Ja ar traktoru jāpļauj, tad jau zālei vien pietiks.

Un tā kā esmu galīgi foršs, aizsūtīju Latu par Cerezu. Un tā kā esmu galīgi superforšs, neprasīšu atdot, lai nerastos neveikla situāciju un man nebūtu 15x jāatkārto, ka nevajag atdod :D

Edited by Nightmares^^
  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ali domā tusēt pa vairākiem hektāriem? :) Es iedomājos to tusa vietu kā nelielu laukumu, ko var nopļaut ar vienu bāciņu, stumjamo pļāvējo (pēc sava rēķinu, diezgan normāls placis). Tā kā nav minēts cik plaša teritorija tiek atvēlēta (sakopta/nopļauta) tad jau nezinu cik minēt. Ja ar traktoru jāpļauj, tad jau zālei vien pietiks.

Un tā kā esmu galīgi foršs, aizsūtīju Latu par Cerezu. Un tā kā esmu galīgi superforšs, neprasīšu atdot, lai nerastos neveikla situāciju un man nebūtu 15x jāatkārto, ka nevajag atdod :D

Malacis, respektejam organizatorus ! :thumbsup:

Taa diskusija nav par to cik daudz jadara, vai kas japerk, bet gan par attieksmi pret cilvekiem, kas ir uznemusies prieksh mums visiem sagatavot spota vietu, pats esmu pasakumus atrikojies tik daudz un ideali zinu sitos visus gajienus, tapec aicinu visus samaksaat 1ls, un ja tas ir par gruutu tad piedodiet man esam tur pat kur pirms 10 gadiem, kad mums bija 16 gadi un vienigais kur dabut naudu bija palugt vecakiem pusdienu naudu.

Varbut biku par skarbu, bet ir jasaprot, kad pa lielam esam pieaugusi cilveki, kaut gan ''who knows'' :whistling: un ja sarunajam visi, tad visi arii daram, vai paludzam kadam citam to izdarit, man niere nenomirs esmu parskaitijis par saviem auto biedriem, ja kadam ir problemas vai negribas maksaat komisiju dodat zinu :)

Peace :)

Edited by bencik
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Un tā kā esmu galīgi foršs, aizsūtīju Latu par Cerezu. Un tā kā esmu galīgi superforšs, neprasīšu atdot, lai nerastos neveikla situāciju un man nebūtu 15x jāatkārto, ka nevajag atdod :D

Aww un paldies :)

UPD: Naudu gan es Tev atdošu, kaut vai aliņu formātā, ja īsti negribi latu no manis ņemt :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...