Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Oficiālais Topiks


worm
 Share

Recommended Posts

mlja! nebutu zetu notirgojis, vai talsi butu vismaz 2x tuvak aluksnei (lai ar subaru aizbrauktu), varetu uz dragu aizlaist, bet ta ka nav ar ko, tad interese = 0

es aluksne, un uz rigu tik rit pecpusdiena kratisos, man te uzkava visus iespejamos darbus + negrib laist prom, jo redz 6dien kaut kads tur radu pasakums!

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Tā kā šodien ir diezgan pavēli, tad sanāks rīt zvanīt braucējiem. Galīgi aizmirsu paprasīt, kur tad kurš ir jāiekrāmē.

Ja jūs šo lasat, tad vai nu ierakstat šeit, vai PMā, kur man jūs ir jāiekrauj. Par iekraušanās laikiem es paziņošu rīt telefoniski katram, tā kā par to nav īsti jāuztraucas.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā pa ceļam uz Talsiem nav neviena apvedceļa, tad braukt tur būs max 2 stundas ( es pāri 100 nebraucu, nevēlos vēl štrāfus... ) Tad tā padomājot - ap plkst. 2-3 es jau visus apbraukāšu, iekrāmēšu un tad varēsim kopistiski izvandīt veikalus. Un ja viss norit bez aizķeršanās, tad ap 4. mums jau būtu jābūt ceļā.

Link to comment
Share on other sites

Jānis droši vien šo vietu jau būs aizsitis, jo viņu es savācu pirmo :P

Alu tukšot drīkst, bet ar nosacījumu, ka jāsēž aizmugurē. Likums diemžēl neļauj tukšot alu priekšā un esmu likum-paklausīgs pilsonis.

Tā kā esmu sagraizījis savu pirkstu līdz kaulam, tad alu dzert es nedrīkstēšu un jau laicīgi meklēju pudeles bračku, kas ar mani tukšos šnabeli vai kādu jāgerīti :P

Link to comment
Share on other sites

Btw, ja nu kādam pēdējā brīdi ienāk prātā, ka tomēr būtu zajebis aizbraukt uz GIGN tusu un šis "kāds" atrodas pa ceļam no Liepājas uz Talsiem, tad var droši rakstīt man - mašīnā vēl ir viena brīva vieta, ko var aizpildīt.

Būšu puslīdz pieejams līdz pēcpusdienai, mani varēs sameklēt šeit pat forumā vai PMojot man.

Link to comment
Share on other sites

Iepreikš biju rakstīji ka braukšu. Ja godīgi, vļeme ir, bet darbā tādās huiņas, ka man točna negribēsies pavadīt 2 dienas dzerot un atpakaļ uz darbu... :pizdiblee: :pizdiblee: :pizdiblee: Tā ka sorry čaļi... Cerams ar dažiem no jums tikšos kaut kad rīgā =)

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

mlja! nebutu zetu notirgojis, vai talsi butu vismaz 2x tuvak aluksnei (lai ar subaru aizbrauktu), varetu uz dragu aizlaist, bet ta ka nav ar ko, tad interese = 0

es aluksne, un uz rigu tik rit pecpusdiena kratisos, man te uzkava visus iespejamos darbus + negrib laist prom, jo redz 6dien kaut kads tur radu pasakums!

Tad jau jaavelk araa rs6 un jaaizbrauc peec kaada kausa ? :D

Helsinkos ir forshaaka lidosta nekaa Riga :D Ja man paveiksies Riigaa bushu iisi pirms 00:00, jippiiii :pizdiblee::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...