Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Oficiālais Topiks


worm
 Share

Recommended Posts

tik nepārsmejies ;)

Tu nesaprati :D Ja Talsos ir vairak elektriibas kaa Liepaja, tad Talsi ir pilseeta :10cm:

Sanemaas tauta, Ali variants ari ir gruntiigs, bet zupinja iespaarda visvairaak :axe:

Edited by bencik
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izbeidzot juusu muusu sviestu 2lpp garuma, painformesu pie kada secinajuma esam nonakusi, lai parejiem nav jalasa muusu sviests :)

Katls bus - Igors no Galvaspilsetas apsolijas atvest

Kartupeli,burkani un citi darzeni - cik sapratu Igors sadarbiba ar Kristu varetu sito sazimet.

Igors cik tev tas katls ir ietilpigs ?

p.s. Spamu beidzam, zinam,kad Talsos nav eletribas,Igors ir no galvaspilsetas, Krista ir nepilngadiga un vinai patik LMT atgriezamies pie pasakumam svarigaam lietaam :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

lmfao

dārzeņus es viena pati, bez IGORA ;)

uuun tu pa pēdējo teikumu atrausi no manīm pa seju :P

Oki ideali, kad redzesim kopeja brauceju skaitu aptuveni izrekini cik vajadzes paturot galva iespeju aizshaut uz kaimindarzu pec papildinajumiem.

Es piesakos par pavaru ar manu zelli un labo roku Deadalive :10cm:

Link to comment
Share on other sites

Vajadzīgs tavs personas kods. Es zinu, ka pedolāči uzzinās cik tu esi veca un sāks glūnēt virsū, bet tomēr tas ir vajadzīgs, lai varētu naudiņu aizsūtīt. Tā kā blondāā, ahmm.... Krista šeit nerādās un es laižu ielās, tad ceru rīt ieraudzīt personas kodu un jau rīt to naudiņu iesūtīt.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

tiko dabuju jauno darba dienu sarakstu un dēļ tā arī tad netikšu, jo 13 un 15 jāstrādā. sroz.

btw. ja domājat ko ēst tad paķertat tik sviestu, vārītus kartupeļus un folliju. apsmērē kartupelīti ar sviestu, ietin folijā un 10 min oglēs, un būs jums prīmā ēdiens :thumbsup:

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nuuuu Ali variants galigi nerulleee... Labak pieturamies pie bencika zupinjas. Vel labak, k katrs paker kadas desas vai galju, tad nu nevajadzetu but prolemam. Desa+maize+kecups aiziet pa skaisto un ari neko nemaksa. Es domaju cepaas desinjas, ugunskura uzsildot.

Es latinju atdosu uz vietas, man tas visas naudas skaitisanas un bankas lietas ipasi neiet pie sirds, labak skaidra nauda.

P.S. Benaar, ja nu kas nakam 7dien (laikam 7. datums) vari atskriet lidz bikerniekiem, laikam busu, ieplapasim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...