Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

vladam ir viens no lielākajiem late game sustain aoe damage late game teamfightos. Iemesls, kapēc viņu pro nespēlē ir, jo šobrīd ir pushing meta. Spēles beidzās ļoti agri, Turreti tiek izpušoti ļoti agri un top leineri tiek denyoti cik vien iespējams. Vladam ir sūdīgs early game. Vairs nav garie 20 minūšu laning phase, kas raksturoja s2 vlada stipro pusi aka fārmot un outscaleot enemy top leineri late game. Vispār non pro/top amateur līmeņa komandas nemaz neprot tik effektīvi pušot, ņemt objektīvus un snowballot, tapēc vlads nemaz nav slikts picks mūsu līmenī arranged 5's. Bet teorētiski spēlējot ar feiku kā top leineri būtu jāruno aoe compi balstoties ap viņa "ne tik lielo" champion poolu, kas diezgan daudz, ko ierobežo.

P.S. pirms man feiks dirš virsū, es nemaz nezinu fakes champion poolu, es to rakstīju pieņemot, ka viņš spēlē tikai ar vlad/malph.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

milzīgas izmaiņas. cik saprotu, ar jauno serveru pienkāšanu, tagad ir iespējams pāriet arī uz NA.

kāds ir ieinteresēts?

Vispār jau ir tas izdarīts lai tie kas sāka spēlēt uz NA varētu pāriet uz EU un nespēlēt ar 300 pingu.

Link to comment
Share on other sites

nē, nekādā gadījumā. arī NE 1500 nav vienāds ar 2k. drīzāk paskaties guardsmanu bobu, tur principā perfekti parāda, cik sliktā līmenī ir plat/diamond spēles.

man personīgi no paša lol sākuma gribējās NA spēlēt tikai tāpēc, ka tur ir visi spēlētāji, no kuriem mācos. arī atmosfēra tur izskatījās labāka. BET, tas ir tikai man INDIVIDUĀLI, lai neizraisās asas diskusijas.

Link to comment
Share on other sites

Visur ir vienadi , jo visur ir boosteri tapec ari katra serveri gan plat/diamond ir daxyja bomaru kuri nopirka boostu.

Nu vienigais ir tas ka EUW un NA paris divizijas D1 un Challenger ir parpildits ar zadrotiem.

Link to comment
Share on other sites

mfcrap.jpg

Atkal mans nolādētais acc. 9ā reize uz silver 1 promoutu un atkal demote jau ir tuvu. Šoreiz čaļi nolēma ka ies jayce+garen topā un es viens stāvēju pret sonu+ezi. TFs kurš sauc visus par nūbiem and shit, bet beigās 4 reizes atdodas kā maza kuce un mēs papišam divus baronus. Vārdu sakot episks feilogeims, kur visi skraida kā vistas bez galvas....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mans west accounts manus nervus nobeigs. Trīs grūtākās spēles aizvadīju. Iedeva +2 +1 +1. Aizeju ceturto spēlēt. Papišam pateicoties solo skraidošajiem adc un junglerim. -4... par ko man tas?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...