Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Paskatījos finālu un dažas spēles turnīra sākumā. Kopumā sapratu, ka diezgan daudz vāju komandu, bet pietiekami arī tādu, pret kurām būtu interesanti spēlēt. Komentētāju ziņā bija daudz maz normāli, bet tā sieviete ik pa laikam kaut ko random pateica. Noteikti gaidīsim kādu turnīru westā, un nesakiet, ka nav cilvēku. Latvijas čatā vidēji 30 cilvēki vienmēr onlainā un no šī paša foruma bez mūsu bariņa vismaz vienu komandu varētu savākt. Turklāt, labākajiem spēlētājiem no easta gan jau ir arī smurfi westā.

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos finālu un dažas spēles turnīra sākumā. Kopumā sapratu, ka diezgan daudz vāju komandu, bet pietiekami arī tādu, pret kurām būtu interesanti spēlēt. Komentētāju ziņā bija daudz maz normāli, bet tā sieviete ik pa laikam kaut ko random pateica. Noteikti gaidīsim kādu turnīru westā, un nesakiet, ka nav cilvēku. Latvijas čatā vidēji 30 cilvēki vienmēr onlainā un no šī paša foruma bez mūsu bariņa vismaz vienu komandu varētu savākt. Turklāt, labākajiem spēlētājiem no easta gan jau ir arī smurfi westā.

Ok, ok. Nekad neesmu teicis ka westā trūkst cilvēku, vienīgi līdz šim vienmēr bijušas problēmas tieši tad, kad komandām jāreģistrējas. Bet domāju ka līdz vasarai kaut kas notiks arī EUW serverī.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iesakat kadu interesantu champi ar ko carry'ot komandu. Rumble bija izcils, lidz vina ultu tik smagi nonerfoja ka uz lane neko nevar nosist un tf ari gruti kaut ko izdarit, jo visi smuki iziet no ult un dmg nekads. Lidz gold1 tiku un likas ka jau zelta bedre esmu ticis, jo visu laiku tik saprotosi komandas biedri tika, ka prieks. Un tad peksni sakas murgs, tas pats kas silver3, trollpicko, afk un piespiez man spelet adc, kaut gan 10x pasaku ka esmu reals mesls ar adc. Un nerunasim par to kas notiek spele. Tagad mekleju jaunu carry champi, ar ko vilkt un iet augstak.

Link to comment
Share on other sites

Trolldekaiser vai arī WW ar jaunajiem itemiem ir zvērs...

Es personīgi kad atbraukšu sākšu buildot hybrid attackspeed kennenu ar BoTRK, berserkiem, rilayu un twin shadows kā to dara korejā tagad

Link to comment
Share on other sites

tf ir pašā, pašā topā, lai carrijotu soloq komandas. Problēma tāda, ka reti kurš māk ar viņu spēlēt. Pat reti kurš pro mid leineris truly prot izmantot to global preasure, ko tf piedāvā.

Par tēmu... mēs nezinam, kas tev gluži patīk, un ar kāda tipa čempioniem tev labāk sanāk spēlēt. Plus tas arī ir ļoti atkarīgs no spēlēšanas stila. Mid leinā, ja patīk būt agresīvam un daudz roamot, ieteiktu tev kha zix. Spēcīgs early game, liels roaming potential, liels snowball potential, spēcīgi team fighti un late game.

Also, ja pretinieku comps atļauj, tad ar kassadinu var labi carrijot, bet to točna ātrāk par 4/5 picku never ņemt, un Pickot mid leineri kā 4. vai 5. pikcu tajā elo ir retums...

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

es ja godīgi nezinu par kassadinu iekš soloq, es ar viņu tikai 5's spēlēju, bet strīmos viņi parasti owno baigi, un pa defu tas čars ir ļoti stiprs pēc ok laning phase.

Ja tiec uz ienaidnieku mid+jungle premade tad esi līdz leitgeimam izslēgts. Bet ja viss ir ok, tad pēc 6 tu kļūsti nenogalināms, ja vien nedari stulbumus.... Bet YOLOQ ir tāda lieta ka dauņi neingeidžo kad esi blakus ar kassu, khazixu un tev nākas rādīties pašam un iet virsū jo šie baidās iet bot+jungle vs bot + sabarots 2-0 mideris....

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...