Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Tapec ka tas ir ranked, un visi grib uzvaret un pacelties. Ja kads trollo, protams parejie dirs virsu. Es ar dirsu biezi vien, jo man riebjas chalji kas vnk panjem champi lai kadu kounterotu, lai gan ar to champi nefiga anv spelejusi un padirs lane. Pats biezi vien smejos kad speleju ar gp topa (tomer esmu diezgan iepraktizejies uz vina) un cali panem preti panthe, fiora, cho, yorick un reali nemak vinus kartigi izmantot (loti maz spelejusi ar vinie) un protams es vinu uzvaru, lai ari vini mani countero. Tapec ir dirsana. Picko tikai ar to ko juties dross un nelien leinos kur nespej spelet. Protams vienmer var gadities ka izveles nav, bet nu jabut vismaz 1 champi katra lane ar kuru tu juties salidzinosi dross, lai speletu ranked. Darisi to, nebus nekadu problemu un tev neviens nedirsis, tikai pats saksi dirst uz tiem kas to nesaprot.

Link to comment
Share on other sites

vislabakais ir tas, ka ja kaads trolljo tad vinjam ir galigi pohuj par to ka tu dirs kaut ko, vins pat ir prieciigs par tavu rage, bet ja kads vienkarshi suudiigi speelee, tad dirshana tapat nepalidzes. jebkura gadijuma tu es zaudetajs :)

Link to comment
Share on other sites

Nu principa cik esmu ieverojis east +200-300 elo pielidzina westa elo.

Rumble tiri jauki iet. Tik problema tada, ka ja es panjemu mid rumble un kads nolivo, nakamaja que cali zin ko es nemsu un bano rumble :/ Lidz sim tikai 1 hard matchups mida bijis- Anivia. Lai gan tur ari hard bija tikai tapec ka viniem bija labs junglers un musejais isti nenaca. Un tapat beidzas labi, jo mida isti nemiru, bet gaju uz citiem leiniem visu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Nu principa cik esmu ieverojis east +200-300 elo pielidzina westa elo.

Rumble tiri jauki iet. Tik problema tada, ka ja es panjemu mid rumble un kads nolivo, nakamaja que cali zin ko es nemsu un bano rumble :/ Lidz sim tikai 1 hard matchups mida bijis- Anivia. Lai gan tur ari hard bija tikai tapec ka viniem bija labs junglers un musejais isti nenaca. Un tapat beidzas labi, jo mida isti nemiru, bet gaju uz citiem leiniem visu laiku.

Man kaut kā ir ziedu laiku ar Rumble un tad nav.. Iepatikās ar Taric'u spēlēt.. Bet Jūs jau mūdži mani bariņā neņemat un visulaiku ar kaut kādiem tirliņiem sanāk spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

taa smurfu padarisana ir idiotisms. kaut kadi wannabe pro saskatas ka profiem ir smurfi un ari uztaisa smurfus. main acc 1500, smurfs 1400 un saka ka baigi smurfo, bet reali tads pats auns vien ir... Katru speli varteikt pa kadam smurf redzu, kam main acc 1800-2000 elo, bet reali spele ka idiots un neko nespej. Tas mulkbas vairs nav jaklausas, ipasi ja ir premade un saka ka smurf, ta ir vnk atmazka lai dabutu savus lane.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...